Siatkówka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 181, 182, 183, 184, 185  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.09.29 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy eksploatowano? Hmm Swego czasu dosyć długo był zawieszony i nie mógł grać.

Jesli chodzi o USA to nie ma o czym rozmawiać - ta ekipa jest piekielnie mocna. Micah to najlepszy rozgrywający. Przy nim nasz Fabian czy Grzesio to zwykli wystawiacze. Nie ma obecnie nikogo na jego poziomie. Idąc dalej mamy trzech piekielnie skutecznych graczy.. Anderson, Sander, Russell.. wszyscy ponad 55% skutecznego ataku (Nasi są w okolicach 48-9%). Do tego Sander potrafi świetnie przyjmować i blokować. Pewnym jest to że w bloku mamy przewagę. Pytanie czy przy takim rozgrywającym jak Christenson da nam to cokolwiek? U na na pewno trzeba wyróżnić Kurka Kubiaka i naszego libero Zatorskiego, który gra bardzo dobry turniej. Chłopaki są nieobliczalni, ale poziomem na pewno odstajemy. Jeżeli wyjdziemy tak naładowani jak na Włochów, to wszystko może się zdarzyć.

Dla meni i tak osiągnęli już sporo - fajnie jest wygrać, wtedy masz już medal. Będzie piekielnie ciężko! Walczymy!

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.29 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Czy eksploatowano? Hmm Swego czasu dosyć długo był zawieszony i nie mógł grać.

LOOOL! Ale wstyd! Nawet nie wiedziałem xD Mój ulubiony siatkarz (z zagranicznych), a ja nawet nigdy nie wszedłem na jego opis na wikipedii. Nie najlepiej to o mnie świadczy - powinienem weryfikować coś zanim to napiszę.
Siatkówką klubową (zwłaszcza europejską, bo o polskiej coś tam wiedziałem) interesuję się właśnie około 10 lat i akurat zbiegło się to z genialnym Juantoreną w najlepszym klubie świata - Trentino. A że to już prawie 10 lat i Osmany wciąż na TOPie, to myślałem, że facet tak gra od jakiegoś 18 roku życia. Wstyd!

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2018.09.29 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bez żadnego trybu bo siatkówki zasadniczo nie oglądam, ale swoją drogą ta siatkówka to zabawna dyscyplina, gdzie najsilniejszą ekipą są Amerykanie, którzy mają kompletnie wywalone na ten sport. :lol2:

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.09.29 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie generalizował bym tego tak Gural. Ścisły TOP to cały czas te 6-7 ekip. Każda ma do zaoferowania coś swojego, coś oryginalnego i czasem po prostu ma sposób na inną zajebistą ekipę. Przez wiele lat dominowali Brazylijczycy, wcześniej Włosi byli piekielnie mocni.. Swego czasu Serbia i Czarnogóra, Bułgaria czy Rosja.. wszystko się bardzo szybko zmienia. Każdy turniej ma swoje gwiazdy, a my nadal kręcimy się w tej czołówce.

Nokia - z moich ulubionych niegdyś - Kazijski, Gołaś czy hejtowany Wlazły. To były czasy.

vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.29 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kto jest w końcu lepszym rozgrywającym, Christenson czy William?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.29 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Gehu
Kazijski to był CRACK. Muszę go obejrzeć na żywo w Plus Lidze (w ogóle to był dla mnie szok gdy dowiedziałem się, że przechodzi do Polski - a w tym Szczecinie niezłą pakę zrobili swoją drogą), [miXUE - może wybierzemy się razem jak przyjadą do Olsztyna? xD] to była właśnie TA ekipa - para Kazyjski-Juantorema wręcz idealna.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.09.29 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vini639 napisał:
To kto jest w końcu lepszym rozgrywającym, Christenson czy William?

Amerykanin jest "troszkę" młodszy :-) a już jest na nieosiągalnym dla zwykłych siatkarzy poziomie. Stawiam na niego. Być może USA i Brazylia spotkają się raz jeszcze (Oby w meczy u 3 miejsce jeśli już) :]

@Nokia - wiadomo, gość ma prime dawno za sobą, ale faktycznie ciekawa opcja z transferem do Polski - nasza liga przecież nie jest słaba :-)

Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.09.29 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abstrahując, to są jaja, że oni grają dzień po dniu. Biorąc pod uwagę cackanie się z piłkarzami, to jest wręcz niedorzeczne.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.29 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ żaden problem Nokia, tylko uprzedzaj, bo na codzień jednak Pozek Smile I po latach trenowania siatki dalej mam fajne dojścia do biletów, więc i tu jestem w stanie coś załatwić po taniości. Sam już w cholerę czasu nie byłem w Hali Urania na siatce, więc to zawsze dobry pretekst Very Happy

@Awesome, to nie kwestia chuchania, siatkówka jest po prostu sportem bardzo periodycznym (jestem ciekaw ile % to efektywny czas gry w takim meczu, myślę, że z 60%), gdzie nie masz jakiegoś długotrwałego cardio czy coś. Na przełomie gimnazjum/liceum (więc już też nie totalne laiki, większość znaomych z którymi trenowałem siatkę zaczynała gdzieś w trzeciej/czwartej klasie podstawówki) jak się jeździło na turnieje to bardzo często były np. dwa mecze w ciągu dnia. I to nawet nie było obciążenie dla organizmu większe, choć oczywiście nie mogę powiedzieć też, że to był poziom zawodowy.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.09.29 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Goral napisał:
Ja bez żadnego trybu bo siatkówki zasadniczo nie oglądam, ale swoją drogą ta siatkówka to zabawna dyscyplina, gdzie najsilniejszą ekipą są Amerykanie, którzy mają kompletnie wywalone na ten sport. :lol2:

Nie znam się, to się wypowiem. Kompletne to bzdury piszesz.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2018.09.29 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha, myślisz, że w Stanach ktoś w ogóle poza mega fanami ma o tym pojęcie, że trwają właśnie MŚ, a ich repra jest faworytem do złota (tako rzeczą buki)? Wejdź na stronę Sports Illustrated, największego sportowego tygodnika w USA, albo ESPN i poszukaj sobie jakichś wiadomości o MŚ w siatkówce. No, śmieszny sport, gdzie o tytuł najlepszej drużyny globu walczy drużyna, na którą większość ludzi ma kompletnie wyłożone.

ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2018.09.29 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś czytałem że reprezentacja USA w siatce spędza ze sobą 4 razy więcej czasu niż przeciętna repra. Tzn oni mają wywalone na rozgrywki ligowe? (mają je w ogóle?) a priorytetowo traktują właśnie reprezentację. I idzie na nich nieporównywalnie więcej pieniędzy niż np. Europejskie reprezentacje. Czyli taka drużyna budowana typowo pod właśnie MŚ.

Powrót do góry
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.09.29 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze sobie spedzac wiecej czasu, ale kluczowi gracze nie graja w USA tylko w najmcmiejszych ligach Rosja, wlochy, Brazylia, wiec nie ma szans, ze ich klubu beda puszczac na jakoes zgrupowania jak jest liga

vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.29 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Amerykanin jest "troszkę" młodszy :-) a już jest na nieosiągalnym dla zwykłych siatkarzy poziomie. Stawiam na niego. Być może USA i Brazylia spotkają się raz jeszcze (Oby w meczy u 3 miejsce jeśli już)

I pewnie zagra Bruno. Ja, co mało się znam na siatce, a regularnie śledzę tylko ważne imprezy reprezentacyjne, widzę, że ten Arjona jest po prostu dużo lepszy. W ogóle zawsze wydawało mi się, że Rezende gra bo tatuś trenerem, a tutaj u kolejnego trenera jest pierwszym wyborem. Dziwne.

[ Dodano: Dzisiaj o 17:39 ]
Brazylia wielka zawsze i mimo wszystko. Uwielbiam ich techniczną siatkówkę, adaptowanie się do każdej sytuacji i radzenie sobie z każdym problemem. Kolejny finał.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.09.29 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Goral napisał:
Hahaha, myślisz, że w Stanach ktoś w ogóle poza mega fanami ma o tym pojęcie, że trwają właśnie MŚ, a ich repra jest faworytem do złota (tako rzeczą buki)? Wejdź na stronę Sports Illustrated, największego sportowego tygodnika w USA, albo ESPN i poszukaj sobie jakichś wiadomości o MŚ w siatkówce. No, śmieszny sport, gdzie o tytuł najlepszej drużyny globu walczy drużyna, na którą większość ludzi ma kompletnie wyłożone.

Zrobiłeś z siebie błazna, a teraz jeszcze brniesz dalej i się pogrążasz. Serio, nie zabieraj głosu na temat czegoś, o czym nie masz pojęcia. Chyba że lubisz robić z siebie głupka. Amerykanie mają na tyle duży potencjał ludzki, że niska popularność siatkówki nie przeszkadza im od pewnego czasu dostarczać tej dyscyplinie co pokolenie nowych cracków. Wcale nie muszą mieć fioła na jej punkcie jak na koszykówce czy innym baseballu. Szkolenie rownież stoi na wyoskim poziomie, o czym świadczy właśnie np. wysyp co rusz nowych talentów. W starej formule Ligi Światowej gdy Amerykanie grali u siebie, hale nie świecily pustkami, opakowanie meczów również było na poziomie, ale co ty mozesz o tym wiedzieć.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 181, 182, 183, 184, 185  Następny
Strona 182 z 185
Skocz do: