Private life (cz. 1)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 237, 238, 239  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.06.06 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie jestem za....dziewczyny-czasami tak pięnie, a jednak potrafią zniszczyć życie.

Jesli kogos kochacie nigdy nie kręćcie z nikim innym !!!

Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2005.06.06 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się może jako dziewczyna wypowiem :] Ale w swoim tylko imieniu.

Cytat:
Jesli kogos kochacie nigdy nie kręćcie z nikim innym !!!

Hmmm jeśli panna kręci z kimś innym a mówi że kocha kogś innego, to to jest kłamstwo. 8)

Cytat:
Absolutnie jestem za....dziewczyny-czasami tak pięnie, a jednak potrafią zniszczyć życie.

I vice versa z facetami.

Cytat:
Kącik Złamanych Serc

Dobry pomysł ;) Very Happy

>>Zły pomysł - Wolf

Nie bić, jak coś się nie spodoba ;)

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mmadzior
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.06.06 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe co ja mam zrobić Laughing W sumie to czasem zastanawiam sie czy warto bo duuużo osób mówi że "odgrzewane mięco nie smakuje tak samo" :P :P

w sumie to chodzi o mojego ex Smile ma laske, ale od 3tygodni spotykamy sie codziennie i w zasadzie mówi mi że chciałby spróbować jeszcze raz, ale problem w tym że pomimo, ze nie spotyka sie juz z Olą - nie umie z nią zerwać, bo jak sam twierdzi i ja tez dobrze to wiem - nie umie zerwac z dziewczyna, bo nie chce jej ranic (wg mnie to tak rani ja jeszcze bardziej) a ona tak go kocha ze sama nie zerwie - to sie nazywa zonk Smile Rolling Eyes Confused

...::: !!! HALA MADRID !!! :::...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2005.06.06 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, jeśli chodzi o dziewczyny to zabardzo teraz mnie nie interesują...(a może jednak?..) Póki co z mojej strony nie chce niczego zaczynać...ale kto wie jeśli jakaś zaproponuje chodzenie to czemu nie 8)

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.06.06 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam i czytam,kazdy polamane serca i w ogole kaplica ;) a u mnie jest calkiem odwrotnie,jeszcze nigdy nie bylem tak szczesliwy Very Happy u boku ze swoja kobieta wszystko wydaje sie inne 8)

Co do szkoly,to wpadlem na b.sprytny pomysl,tj.doszedlem do wniosku,ze lepiej poharowac w maju,a potem juz od poczatku czerwca zrobic sobie wolne.Jak rzeklem,tak zrobilem,w maju zabralem sie za nauke,poprawilem oceny,a teraz robie sobie labe Very Happy postanowilem to wykorzystac i 15 czerwca jade do Wa-wy na koncert Moby'ego :P :P

Apropos wybiera sie ktos na niego ? :>

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.06.06 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że się wybiera :] Moby uber alles

Powrót do góry
mIHAŁ
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.07 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nightaangel napisał:
Ja tylko najbardziej obiawiam się co będzie w przyszłym roku szkolnym w 3 klasie gimnazjum bo te testy i właściwie to ciągła nauka jest...

Dam ci dobrą radę - nie ucz się do tego testu chyba że z jakiegoś przedmitu jesteś słaby - ale jak lecisz na trójkach i czwórkach to nie ma się czym martwić, bo to jest bardziej test na inteligencję Very Happy Lepiej poczytaj sobie jakieś streszczenia, wypracowania i porób sobie próbne testy. Ja osobiście uczyłem się tylko chemii i fizyki i licze na 85-90 pkt (wyniki w tym tygodniu Very Happy)

Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2005.06.07 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam nosa z tym żeby się nie uczyć Very Happy Dzisiaj miałam mieć sprawdzian z fizyki, jak się okazało pisać z polskiego, i z niemiecko zaległe sprawdziany, i być pytana z WoSu, ale jako iż 7 nauczycielek jest w ciąży ominęło mnie wszystko, a ja ani minuty na zbędna naukę nie straciłam Very Happy Dzisiaj mi się udało Smile

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Powrót do góry
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2005.06.07 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Night Wish napisał:
ale jako iż 7 nauczycielek jest w ciąży

Shocked Shocked Shocked
Ładne orgie tam w tej twojej szkole :P

Malachit
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.06.08 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nightaangel napisał:
Póki co z mojej strony nie chce niczego zaczynać...ale kto wie jeśli jakaś zaproponuje chodzenie to czemu nie 8)

bardzo mi sie podoba ten punkt widzenia i nawet sam taki reprezentuje ! Narazie jest zabawa i ogolny flirt z wszystkim ladnym laskami a jak jakas by chciala to bedzie milo ! :P

Powrót do góry
Madziunia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.08 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszecie tu o złamanych sercach ja też takie mam! faceci też potrafią być okrutni w stosunku do dziewczyn Rolling Eyes tyle tazem przeszliśmy a on mówi mi że ja wszystko popsułam jak nawet nic nie powiedziałam. jeśli możecie mnie wesprzeć na duchu to pogadajcie ze mną na gg (mój numer 6539255 :(

Real Madryt#1
Powrót do góry
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2005.06.08 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytajšc te wasze wypowiedzi(i moje ;) ) doszedłem do wniosku że dlaczego kršżš powiedzenia że facet to œwinia, że on wszystko niszczy, jak większoœć z nas cierpi przez dziewczyny...więc kim one sš...ale dobra skończmy ten temat w Private Life i gadajmy o naszych sercowych "podbojach" w temacie "Złamane serca" Wink

Powrót do góry
Malachit
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.06.09 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha tak na przyszlosc to moj numer gg to 8484874 <- podobno jestem niezlym pocieszycielem jak ktos z kims zerwie Very Happy Wiec jak ktos bedzie chcial pogadac to zapraszam :P
Wracajac jednak do orginalnego tematu to ja dzisiaj mam komers Very Happy na 16 Smile Oczywiscie bedzie garniturek i polonez i bede musial tanczyc w dwoch turach, ale w nagrode dostane 6 na koniec z muzyki to mi to pasi Smile
Komers ma trwac od 16 do 22 i jak sie bedziemy dobrze bawic maja nam przedluzyc do 23 Smile Oczywiscie odrazu wiele osob poszlo zakupic % na komers! Ja rozumiem ze chce sie wypic bo pewnie sam tez cos sie napije od moich kumpli ale nie rozumiem tlumaczenia ze pija zeby dobrze sie bawic ? Czy nie da sie dobrze bawic bez alkocholu ? Normalnie moi kumple sa naprawde fajnym i zabawnymi ziomami, ale jak ma byc jakas dyskoteka, festyn czy wlasnie teraz komers to oni musza sie napic bo inaczej twierdza ze beda sie zle bawic :/ Łech
A wy co o tym sadzicie ?
Aha noi zyczcie mi milej zabawy ! :P

Powrót do góry
yazid
El Joven Yebako

PostWysłany: 2005.06.09 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi Ci o bal gimnazjalny :>

Ja swój mam 18 czerwca. Będzie on trwał od 17 do drugiej w nocy Very Happy Oczywiście tańczę poloneza z niezwykłą dziewczyną o egzotycznej urodzie :P ale dopiero w szesnastej parze :/ Czuję sie po prostu upokorzony.......

Co do alkoholu to...cóż, ja mogę się bez niego dobrze bawić, ale odpowiednia dawka jest mi potrzebna, abym wyszedł na parkiet i tańczył 8)

Malachit
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.06.09 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przelamanie sie jest najwazniejsze Smile ja tancze w trzeciej parze z moja dobra kolezanka ! Smile Zaluje ze nie mam komersu w tych godzinach co ty ! bo naprawde masz fajnie tylko dlugo strasznie i pewnie padniecie ze zmeczenia Very Happy
Milej zabawy :P

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 237, 238, 239  Następny
Strona 3 z 239
Skocz do: