Kto powinien opuścić nasze szeregi i dlaczego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 140, 141, 142  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ziulek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.20 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Era Figo już minęła. Ile on zrobił dla Realu każdy wie i za to należy mu się szacunek. Jednak ma już on swoje lata, zmęczenie mu doskwiera i powiniem sobie odpocząć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.06.20 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty, jak ktoś ma przeczytane 26 postów, to powinien już znać regulamin.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.06.20 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co chcecie od beckhama akurat ten rok byl dobry mial pare asyst i goli oraz zawsze walczy
nie wiem tez czemu nie chcecie Zizou on dla nas tyle zrobił że dla samego szacunku powinien zostać
Figo cuż no jak chce to niech idzie ale trzeba joaquina na jego miejsce
celades za słaby żeby zostac
r.bravo --||||||||||||||||||---

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.06.20 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby w Realu piłkarze grali tylko dlatego, by okazać im szacunek, to dotąd na ataku brylowałby Di Stefano z Butragueño

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.06.20 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mj2d napisał:
Zizou on dla nas tyle zrobił że dla samego szacunku powinien zostać

Smierdzi mi tu raólofrustracyzmem Rolling Eyes

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2005.06.20 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odejść powinien:
Samuel- za niego Ramos, który sprawdza się jak na razie lepiej, jest młodszy i ma paszport...
Beckham- brak jakiegokolwiek dryblingu, co sprawia, że zwalnia każdą akcję, za niego Joaquin, młody zwinny hiszpan, idealnie grający na skrzydle a wielkim potencjale i dryblingu....
Owen- brak jakiegokolwiek tworzenia sytuacji, świetnie wykańcza sytuacje wypracowywane przez kolegów, jednak myśle, że to trochę za mało, za niego Robinho....
Zidane- myśle że to schyłek wielkiego Zizu, fakt jest taki że z roku na rok gra coraz gorzej, a skoro w tym sezonie nie zachwicił nikogo, to aż strach pomyśleć co bedzie za rok... Za niego widziałbym C Ronaldo, o świetnej technice, niesamowitym dryblingu i wielkiej dynamice, czego bardzo brakuje Realowi, C Ronaldo teraz może jeszcze powinien się nauczyć gry zespołowej i nabrać doświadczenia, bo przecież ma dopiero 20 lat, ale chcę żeby to robił w Madrycie...
Raul- czy warto trzymać zawodnika który wyraźnie się nie spisuje już 2 rok, tylko dla tego, że to symbol klubu?? Nie zapowiada się na to, żeby wrócił do formy sprzed 3 lat, więc pozwoliłbym mu szukać nowego klubu... Za niego Reyes, któremu podobno(jak ja lubie to słowo Smile ) nie podoba się w Anglii(nic dziwnego Evil ), myśle że to piłkarz podobnie ustawiony jak nasz kapitan( gra jako Ofensywny pomocnik lub napastnik), tylko że przed nim o wiele więcej do zdobycia, i o wiele lepszej gry można się po nim spodziwać...

Powrót do góry
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.06.20 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico no nie wiem ja bym wolał Hugo Sancheza i Davora Sukera wiesz di Stefano jest juz wypalony nie jest w formie a Davor i Hugo wciąż młodzi
Chobercik a mi tu śmierdzi spalonym mięsem które mialem wyłączyc 2 godziny temu

max003
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.28 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem szeregi Realu powinni opuścić GUTI oraz RAUL oni się nie nadają a przynajmniej powinni grzać ławę z tym zawodnikami już LM się nie wygra.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.06.28 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może gdybyście mieszkali w madrycie, lub byli prezydentem realu madryt inaczej byście się wypowiadali na temat raula, który jest nawet przy słabej grze natchnieniem dla zespołu i podciąga zespół do jakiej kolwiek walki, do której żaden beckham, ani ronaldo ich nie podciągnie, ten człowiek jest kimś więcej niż tylko jednym z jedenastu piłkarzy, gdybyście znali znaczenie ducha zespołu to byście inaczej mówili o raulu. musicie też zauważyć, że odkąd w realu gra ronaldo raul zaczął słabiej grać. tyle goli jak na ofensywnego pomocnika jest i tak dobrym wynikiem w tym sezonie, bo nie można ukryć, że raul gra właśnie za napastnikami, tak jest od kiedy trenerem jest luxemburgo. już nie gra na "szpicy" od ponad dwóch lat i nie zdobywa tylu goli ponieważ na tej pozycji zastąpił go ronaldo. ciesze się bo raul nigdy nie odejdzie z realu.

a z realu powinni odejść właśnie beckham w jego miejsce np: gerrard, jest również gwiazdą ( co spodobałoby się perezowi ), a pozatym młody i bardzo dobry piłkarz.
figo też powinien się pozegnać z bernabeu poprostu dla jego dobra.
guti ponieważ chce odejść.

Powrót do góry
barcelona666
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.29 15:38    Temat postu: FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!! Odpowiedz z cytatem

ja jestem za tym żeby szeregii mojego znienawidzonego klubu opuscili:
-casijas
-roberto galios
-salgado
-waldek samuel
-helgera
-zidan
-figo
-bekham
-grawesen
-raól
-ronaldo
-hułanfran
-góti
-sorlaium
Natomiast proponuje oddanie budzetu na dzieci z afryki i zeby graly dzieci z akademii razem ze sztabem kucharskim.
FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!FUCK REAL!!!

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.06.29 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie masz co robić?

Do niewidzenia panu.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Heffalump
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.06.29 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trol15 napisał:
Solari - nie potrzebny
Celades - nie potrzebny
Cesar - nie ma szans na 1 skład
Portillo - nie potrzebny

Tak, wszyscy rezerwowi niepotrzebni a póżniej płacz że nie ma kto zastępować zmęczonych Figo czy Ronaldo.

Powrót do góry
Football_Fun
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.07.06 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidane-jest już stary
Figo-koniec kontraktu
Celades-za słaby
bravo-za słaby
Portillo-nic nie strzela

Powrót do góry
Pavlis
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.07.12 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz niebęde pisał o Figo i Zidane bo wiadomo , ale moim faworytem do opuszczenie jest Raul-pseudo napastnik który tylko udaje że jest napastnikiem bo w napadzie nic mu nie wychodzi to cofa się do pomocy choć tam też mu nic nie wychodzi bo jakim cudem Ronaldo który swoją drogą strzelił więcej goli zaliczył więcej asyst Laughing Od 2 lat potyka sie o własne nogi.........nie zasłużył na 3 (zmarnowany) sezon.................

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.07.12 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu sie z tobą nie zgodze bo wiekszosc trofeow z ostatnich lat mamy dzięki Raulowi Exclamation faktycznie jak on nie gra najlepiej to i cały Real gra slabo ale swoje zrobil... miejmy nadzieje ze jego forma powroci... :]

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 140, 141, 142  Następny
Strona 3 z 142
Skocz do: