Kto powinien opuścić nasze szeregi i dlaczego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 135, 136, 137  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.05.04 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wrześniu będzie na forum największe rozczarowanie w historii. Jestem przekonany, że nie odejdzie ani Bale ani Benzema. A tutaj juz wielu widzi ich obu poza klubem. Shocked

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.05.04 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety też jestem tego zdania...
Chociaż jeśli zdobędziemy np. dublet to może nie trzeba nic zmieniać? :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.05.04 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu zmiana byłaby konieczna, nawet jeślibyśmy wygrali triplet, mieli przewagę 10 punktową nad Barcą i nie przegrali meczu w tym sezonie.
Jednak paradoksalnie, wygranie ewentualnego dubletu, będzie najgorsze czym może się stać, co mówiłem już dawno.

1. Po co zmieniać coś, co funkcjonuje? Ja wiem, wy wiecie, że BBC nie funkcjonuje i ewentualne puchary nie będą ich zasługą, mimo wszystko dla wielu Real jest kojarzony właśnie z BBC.

2. Marketing klubu. Samo BBC to jakaś tam już "marka", natomiast Bale i Benzema trochę pieniędzy dla tego klubu zarobili, poprzez kontrakty marketingowe i swoją "sławę".

3. Pieniądze. Nikt nie jest głupi i widzi co się dzieję. Nikt nie wyłoży pieniędzy za Bale i Benzemy jakich oczekiwałby zarząd, a w zasadzie Florek, aby nie przyznać się do błędu i słabych, wręcz nieefektywnych zakupów. Kto wpłaci kolejno kwoty kręcące się wokół 100 i 70 milionów? Chiny, błagam.

4. Atmosfera w drużynie. Benzema według stażu w klubie to praktycznie jeden z filarów, ma za sobą napewno większe lub mniejsze poparcie chłopaków, co jest chore. Tutaj może być kluczowy sam Cristiano.

5. Zidane. Zidane nie sprzeda Benzemy, bo nie. Nie wiem dlaczego, ale z tego samego powodu, dla którego non stop go wystawia. Na sprzedaż Bale, prawdopodobnie by się zdecydował, ze względu na podatność na kontuzję, jednak tutaj patrz punkt 3.

6. Oni nie chcą odejść. O ile transfery Di Marii, Ozila czy Higuaina, można uznać za dobry prognostyk w kwestii głowy Pereza, że czasem potrafi sprzedać kogoś za niemałe pieniądze, o tyle cała ta trójka chciała odejść z klubu i zmienić otoczenie. Oni nie chcą.

W taki sposób koło się zatacza i mamy kolejny sezon, jeden, drugi, trzeci, z pięknym, piekielnie mocnym atakiem zwanym BBC.

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.05.04 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benzema OK, gdzie mu będzie lepiej, ale skąd wiesz, że Gareth się tu nie kisi i nie chciałby wrócić na Wyspy?
"Brytole" generalnie nigdy się do końca nie aklimatyzują, Bale ciężko pracuje i robi dobrą minę do złej gry bo bierze za to grubą bułę i to jego obowiązek, ale niekoniecznie jest wniebowzięty obecną sytuacją.
Nawet jeżeli zostanie, to kolejny taki sezon na bank będzie jego ostatnim, więc albo nagle eksploduje albo powrót na Wyspy jest pewny.

Ewentualnie istnieje możliwość, że ktoś teraz zaryzykuje wyłożyć 60-70 mln i Florek w czerwcu się skusi.

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.05.07 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może czas na petycję w celu wyjebania Kapitana Kloca i Glassman'a?

Myslę, że nawet Zidane i Perez z fałszywymi nazwiskami by się podpisali Ptak

jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.08 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja liczę, że są chętnie na Bale'a za gruby hajs. Dalej uważam, że on dużo traci grając u nas, a w Anglii byłby crackiem (o ile nie byłby połamany).
Benzema za ile przyszedł 35 baniek jak pamiętam? Więc też stratni byśmy nie byli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2017.05.10 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardziej policz ile w tym czasie wyciągnął hajsu, a nie ile za niego zapłacili. Albo najlepiej dodaj te kwoty do siebie, wtedy możemy porozmawiać czy dużo nie stracił Real na tym dealu.

Powrót do góry
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.10 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policz, że jednak miał dobre momenty i nie jest to Kaka, że hajs poszedł w błoto. Uwzględnij ten nasz marketing, który nie wiem ile daje, ale jednak coś tam daje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2017.05.10 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marketing możemy nie liczyć, bo Benz nie jakąś wielką ikoną samą w sobie, a bardziej to on zyskał na tym, że jest w Realu a nie na odwrót, tak jak właśnie w przypadku wymienionego Kaki czy Ronaldo. Powiedzmy sobie szczerze na jego miejscu mógłby grać jakiś inny zawodnik, który na marketing wpływałby w podobny sposób.

Powrót do góry
domin11rm
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.05.15 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może być lato zmian u nas i stawiam że może dojść do paru dużych transferów. Zizou lubie dzielić minutami więc uważam że kadra powinna być zredukowana o 1-2 zawodnik a/ów. Jeśli chodzi o obecną kadrę to przesądzone wydaje się odejście Navasa, Pepe, Coentrao, James oraz Mariano, mam również nadzieję że odejdzie wkońcu szklany Bale, Benzema zostanie to bo ulubieniec Zizou i Pereza i mam tylko nadzieję że od następnego sezonu Karim poprostu będzie dostawał dużo mniej minut i zyska na tym Morata przez co nie odejdzie (on musi tu zostać). Zaczynając od bramki, chciałbym aby zastępcą Navasa został Donnarumma, myślę że są na to duże szanse bo to bramkarz na 15-20lat a już jest kocurem i do tego myślę że oba klubu mogłby się zdecydować na wymianę bramkarzy, De Gea to dla mnie druga opcja. Jeśli chodzi o prawą obronę to niezastąpiony zostaje Carvajal, jego następca Danilo, w mojej opinii dostanie jeszcze rok i pewnie zostanie zastąpiony Hakimi'm który już podobno ma się ogrywać w La Liga w nowym sezonie. Lewa obrona to oczywiście Marcelo i jako następca prawdopodobnie Theo (świetny transfer!!!). Środek obrony to Ramos, Varane oraz Nacho, przy odejściu Pepe prawdopodobnie wróci Vallejo choć niekoniecznie bo uważam że przy ewentualnym transferze Theo oraz Marcos Llorente (wspomnę potem) to właśnie ta dwójka mogłaby pełnić rolę środkowych obrońców w razie kontuzji lub zawieszeń, opcją również jest pozostawienie Vallejo jeszcze rok i powrót Diego Lorente ale to wydaje mi się ostatnią opcją. W pomocy zaczynając od defensywnego pomocnika mamy Casemiro który nie ma zmiennika i wg mnie zostanie nim na 100% wspomniany już przeze mnie Marcos Llorente który coś czuję może wygryźć Brazylijczyka z podstawy bo statystyki ma naprawdę imponujące w tym sezonie, w środku pomocy pewniakami dla mnie zostają Modrić, Kross, Isco oraz Kovacic i tu nic bym nie zmieniał. W ofensywie przy sprzedaży Bale, James oraz Mariano zostają Asensio, Ronaldo, Benzema, Morata oraz Lucas, jeśli chodzi o transfery "in" do ataku to marzy mi się Mbappe i O.Dembele, uważam że to by była ekipa z jeszcze większym talentem niż posiadamy teraz i w dodatku jeszcze bardziej byśmy odmłodzili drużynę. Podsumowując mój pomysł to kadra wyglądałaby następująco:
Bramka: Donnarumma oraz Casilla
Obrona: Carvajal/Danilo-Varane/Nacho/Ramos/(Theo + M.Llorente)-Marcelo/Theo
Pomoc: Modrić/Kovacic-Casemiro/M.Llorente-Kross/Isco
Atak: Lucas/Dembele-Morata/Benzema/Ronaldo-Asensio/Mbappe

Powrót do góry
Bravis
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.16 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinien odejść bale, a nie james rodriguez:(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
mateusz0722
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.18 11:05    Temat postu: Lewandowski Odpowiedz z cytatem

Real powinien zmienić przede wszystkim BBC. Rozczarowują ostatnio.
Kto moim zdaniem powinien odejść z Realu:
Benzema (to nie zawodnik na Real)
Bale (przez kontuzje i Ronaldo gdyż to Ronaldo gra na jego pozycji)
James (szkoda, żeby siedział na ławce)
Navas (za słaby na Real)

Kogo ewentualnie powinien Perez kupić:
Mpake (ze względu na jego wiek i to jak gra)
Dybala (super piłkarz i młody)
Lewandowski ( razem z Ronaldo stworzyli by coś fenomenalnego)
Cortuans (moim zdaniem najlepszy obecnie bramkarz)
Boateng (super stoper,, przy założeniu, że Pepe odejdzie)

Przy założeniu, że Real już kupił Theo.

Bramkarze: Cortuans , Casilla
Obrona: Carvahal/Danilo , Ramos/Nacho/Varane/Boateng , Marcelo/Theo
Pomoc: Casemiro/Llorente, Kros/Modric/Isco/Kovacic/Asensio
Atak skrzydła : Dybala/Lucas , Ronaldo (Asesio i lucas mogą też tu grać)
szpica: Lewandowski lub Mpake/Morata

Zawsze chciałem, żeby Perez sprzedał jeszcze Ronaldo ale po tym sezonie zmieniłem zdanie gdyż Cris pokazał, że potrafi nie myśleć tylko o sobie zaimponował mi tym i również tym, że w końcu zaczął odpoczywać i nie jest taki pazerny na grę.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.05.18 11:19    Temat postu: Re: Lewandowski Odpowiedz z cytatem

mateusz0722 napisał:

Mpake

To już lepiej Goncerza z Katowic.

Powrót do góry
mateusz0722
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.18 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam kolego za źle napisane nazwisko. zamiast Mpake miało być Mbappe

Powrót do góry
Emperador04
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.22 20:02    Temat postu: Re: Lewandowski Odpowiedz z cytatem

mateusz0722 napisał:
Real powinien zmienić przede wszystkim BBC. Rozczarowują ostatnio.
Kto moim zdaniem powinien odejść z Realu:
Benzema (to nie zawodnik na Real)
Bale (przez kontuzje i Ronaldo gdyż to Ronaldo gra na jego pozycji)
James (szkoda, żeby siedział na ławce)
Navas (za słaby na Real)

Kogo ewentualnie powinien Perez kupić:
Mpake (ze względu na jego wiek i to jak gra)
Dybala (super piłkarz i młody)
Lewandowski ( razem z Ronaldo stworzyli by coś fenomenalnego)
Cortuans (moim zdaniem najlepszy obecnie bramkarz)
Boateng (super stoper,, przy założeniu, że Pepe odejdzie)

Przy założeniu, że Real już kupił Theo.

Bramkarze: Cortuans , Casilla
Obrona: Carvahal/Danilo , Ramos/Nacho/Varane/Boateng , Marcelo/Theo
Pomoc: Casemiro/Llorente, Kros/Modric/Isco/Kovacic/Asensio
Atak skrzydła : Dybala/Lucas , Ronaldo (Asesio i lucas mogą też tu grać)
szpica: Lewandowski lub Mpake/Morata

Zawsze chciałem, żeby Perez sprzedał jeszcze Ronaldo ale po tym sezonie zmieniłem zdanie gdyż Cris pokazał, że potrafi nie myśleć tylko o sobie zaimponował mi tym i również tym, że w końcu zaczął odpoczywać i nie jest taki pazerny na grę.

Ciekawe skąd pieniążki na te transfery, które wymieniłeś. W przypadku Mbappe mówi się o 100 milionach €, Dybale transfermarkt wycenia na 50 milonów € i biorąc pod uwagę fakt, że ma kontrakt do 2022 to pewnie kwota też będzie kręcić się gdzieś koło setki, Lewandowskiego to FCB nie puści, a podejrzewam, że kwota jaką by sobie ewentualnie zażyczyli to jakieś kosmiczne pieniądze... Courtois to kolejne minimum 50 milionów i Boateng pewnie też 50.. To jest 300 baniek nie licząc Roberta bo kwota pewnie jeszcze wzrosłaby o połowę.. Nawet Perez nie ma takiej fabryczki pieniędzy. [/u]

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 135, 136, 137  Następny
Strona 136 z 137
Skocz do: