Ciekawe strony WWW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 140, 141, 142  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.02.17 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://rarbg.to/index8.php Chyba najlepsza teraz.
https://torrentz2.eu/ wyszukiwarka, masz tam torrenty ze wszystkich stron.

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.02.17 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
No to jest moja ostatnia opcja, a nie wszystko zawsze jest. Z kolei kickass leży od dawna, a teraz wymagają podawania numeru kart bankomatowych (?!) przy rejestracji.

Mnie akurat wystarcza, bo jedyne co ciagne teraz to filmy. Kiedys jeszcze uzywalem Warez-bb do muzyki czy programow, ale teraz Spotify, a za software place. Tak czy siak jest tam wszystko, tyko ja nie mam cierpliwosci do sciagania linkow z serwerow hostingowych. Jak ci nie przeszkadza - lepszego forum (chyba) nie ma.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.02.17 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wam obu.

Z muzyką sobie radzę, zresztą teraz też głównie spotify używam, do filmów jeszcze piratesbay wystarcza, ale z niektórym oprogramowaniem jest ciężej. Tak czy inaczej dzięki.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2017.02.17 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka mala sugestia w kwestii oprogramowania - wiem, ze niektorzy deweloperzy ustalaja ceny z kosmosu, ale czasami warto jest zajrzec ne eBay czy nawet Allegro gdzie wersje bez pudelka sa dosc tanie. Czesto jest to kwestia kilku piw za czyjas prace.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.02.17 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, ale w tym wypadku akurat nie ma takiej możliwości, a nawet jeżeli jest taniej, to nie na tyle żeby mi się to opłacało.

Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2017.02.18 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przerzuciłem się z piratebaya na TorrentProject.se. Jest dobre, a ponoć dużo bezpieczniejsze od piratebaya.

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2017.02.18 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jaki sposob jedna strona z torrentami jest bezpieczniejsza od drugiej?

kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2017.02.19 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wy pomożecie ;)

Szukam jakiegoś serwisu, który ocenia atrakcyjność spotkań piłkarskich, ale bez podawania w widocznym miejscu wyniku. Lubię sobie obejrzeć dobry meczyk, ale w weekendy nie zawsze mam czas oglądać na żywo. W każdy weekend jest rozgrywanych mnóstwo spotkań, a w ciągu tygodnia czasem mam czas i chętnie bym coś ogarnął z odtworzenia. No, ale nic tak nie wkurwia jak wybranie meczyku i siedzenie przy nim prawie 2 godziny, a w efekcie trafia się jakieś 0:0, a traci się szanse zobaczenia jakiegoś 5:4...

Z kolei jak przejrzę wyniki i widzę, że jest to 5:4, to znając wynik traci się szanse na pełne emocje.

Może tu założę temat "ciekawe mecze", gdzie się będzie podawało takie, które warto zobaczyć :]

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2017.02.21 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
A w jaki sposob jedna strona z torrentami jest bezpieczniejsza od drugiej?

Ponoć piratebay jest inwigilowany przez służby i takie tam. Nie wiem czy to prawda i czy faktycznie może wynikać z tego jakieś zagrożenie, ale niektórzy tak twierdzą.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.02.21 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up
Oczywiscie, że jest. Na ostatnim roku studiów miałemo zajęcia z ekonomiki mediów i wykładowca przedstawił nam sytuację ludzi tworzących pirate... Trójka gości była poszukiwana w Azji i Europie. Jednego z nich złapali dzięki gdańskiej policji Very Happy Drugi ponoć ponad 70 krotnie przekraczał granicę bodajże Laosu i Tajlandii i nikt na to nie zareagował.

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2017.02.21 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to akurat zadna nowina w swiecie internetu. Probowali zamknac PirateBay to i scigaja ich tworcow, ale ty jako uzytkownik torrentow jestes tak samo narazony na wjazd do domu jezeli nie umiesz sie zabezpieczyc uzywajac sieci torrentow i jakiej strony uzywasz jako zrodla nie ma zadnego znaczenia. Strony sluza tylko do wymiany linkow magnetycznych, co nie jest nielegalne. Pliki .torrent i linki magnetycznie sa legalne, to co sciagasz, a wlasciwie udostepniasz juz niekoniecznie. Mozesz korzystac z PirateBay tylko po to zeby sciaganc sobie ostatnia wersje Ubuntu co tydzien i jest to kompletnie legalne.

El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.02.21 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kleyo napisał:
Może wy pomożecie ;)

Szukam jakiegoś serwisu, który ocenia atrakcyjność spotkań piłkarskich, ale bez podawania w widocznym miejscu wyniku. Lubię sobie obejrzeć dobry meczyk, ale w weekendy nie zawsze mam czas oglądać na żywo. W każdy weekend jest rozgrywanych mnóstwo spotkań, a w ciągu tygodnia czasem mam czas i chętnie bym coś ogarnął z odtworzenia. No, ale nic tak nie wkurwia jak wybranie meczyku i siedzenie przy nim prawie 2 godziny, a w efekcie trafia się jakieś 0:0, a traci się szanse zobaczenia jakiegoś 5:4...

Z kolei jak przejrzę wyniki i widzę, że jest to 5:4, to znając wynik traci się szanse na pełne emocje.

Może tu założę temat "ciekawe mecze", gdzie się będzie podawało takie, które warto zobaczyć :]

A skąd pobierasz mecze? Bo akurat jutro z Valencią nie mogę obejrzec i trzeba by bylo potem coś pobrać, oczywiście bez podanego wyniku. Ktoś coś?

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2017.02.21 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za mlodych lat jak nie moglem obejrzec meczu Realu to na Rojadirecta forum zawsze byl do sciagniecia, wiec sprawdzer moze tam. Teraz cale szczescie z nowoczesna technologia nagrywania nie ma takiej potrzeby Smile

Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 2017.02.22 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
kleyo napisał:
Może wy pomożecie ;)

A skąd pobierasz mecze? Bo akurat jutro z Valencią nie mogę obejrzec i trzeba by bylo potem coś pobrać, oczywiście bez podanego wyniku. Ktoś coś?

Forum rojadirecta i rutracker. Na tym pierwszym chyba szybciej się pojawiają linki.

Fajny pomysł kleyo, dać to do działu Piłka nożna. Niestety, ale dla piłki chyba nie ma czegoś takiego. Znalazłem kiedyś jeden serwis, ale opierał się na ratingach fanów, których nie było. Amerykanie maja fajnie rozwinięte strony tego rodzaju pod swoje NBA, NHL itp.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.02.22 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie zaraz po meczu możesz oglądnąć bez ściągania mecz na fullmatchesandshows.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 140, 141, 142  Następny
Strona 141 z 142
Skocz do: