Santiago Solari [bez klubu]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 42, 43, 44  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arkadia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.01.14 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale on właśnie nie wynosi niczego do mediów, możemy się tylko domyślać że to sformułowanie było skierowane do Isco. A jeśli tak, to na pewno Solari jest w tym o niebo subtelniejszy niż The Special One, którego niektórzy chcieliby widzieć znowu na madryckiej ławce. Generalnie gwiazdy muszą poczuć że ich ego musi ustąpić przed dobrem drużyny, a o osiągnięcie tego stanu nie jest łatwo, nawet trenerom o dużo większych nazwiskach.
To przede wszystkim zawodnicy muszą prezentować odpowiednią postawę - w każdym meczu, nie tylko w finale Ligi Mistrzów

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.14 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy my się kiedyś doczekamy własnego "Fergusona"?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.01.14 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich trenerów już nie ma na takim poziomie :(

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.14 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidane był takim waszym idealnym trenerem do nawiązania do Fergiego, wydawało się, że miał wszystko, no bo jakby został po 17/18, to nawet z nieuniknionymi słabszymi wynikami w tym sezonie, jego pozycja w klubie byłaby taka mocna, że nawet Perez nie mógłby go ruszyć i może przetrwałby ten słabszy rok/lata na stołku trenerskim i zbudował coś na kolejne lata. No ale wyszło na to, że nawet on tu nie wytrzymał, więc nie - nigdy nie będziecie mieli swojego Fergusona.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.01.14 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie rozumiem żalu. Pokonaliśmy mocny Betis, prowadzony przez świetnego trenera na ich stadionie mając w meczowej jedenastce
- Federico Valverde,
- Viniciusa,
- Reguilliona,
czyli gości, którzy mają jeszcze ogromny margines rozwoju (a przynajmniej większą piłkarską ogładę). Co więcej kończyliśmy mecz mając na boisku dodatkowo Brahima i Cristo.

Nasza młodzież wczoraj dała radę. Gdyby Federico (który jak dla mnie zagrał naprawdę dobry mecz) nie próbował bawić się w Gutiego - mogłoby być jeszcze spokojniej.

Okej, nasza kadra jest taka, że rezerwowymi są tacy piłkarze jak powyżsi + Benzema - i jest to bardzo symptomatyczne, niemniej żadna w tym wina trenera tylko prezesa.

Natomiast Solari robi to o czym wszyscy pisaliśmy. Mało było komentarzy
- nie chce się panienkom biegać
- wygrali wszystko i już mają wszystko w dupie
- ta ekipa jest wypalona
- wpuścić Castille, gorzej nie będzie

Więc Solari to właśnie robi. Wpuszcza wygłodzoną młodzież, pokazuje na przykładzie Isco, że renoma nie gra, nie boi się postawić na dłużej na kogoś innego (Vini, który teraz MUSI grać <3).
Dokładnie to czego chcieliśmy.

A że wygląda to tak jak wygląda? Raz, Solari to mimo wszystko nie trener na Real Madryt, dwa - pisząc "wpuścić Castille w miejsce panienek" myślę, że nikt nie oczekiwał co spotkanie partidazo. Ale jest nieźle.

PS: Nie ukrywam, że czysto ludzko jest mi szkoda Isco, bo gościa lubię, nawet jeśli jego stylu piłkarskiego nie. Ale jest takim pozytywnym śmieszkiem. Niemniej coś się musiało stać i szczerze wątpię, żeby Solari pewnego dnia wstał lewą ręką, zrobił wyliczankę i uznał, że upierdoli Isco by pokazać szatni kto tu rządzi.
Ale i tak co do istoty zarządzania ludzkiego to na razie mniej więcej popieram ruchy Solariego.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.14 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kakamilus napisał:
Czy my się kiedyś doczekamy własnego "Fergusona"?

Ani my, ani żadna inna wielka ekipa. To już nie te czasy. W kontekście naszego klubu ja realnie celuję w 3 letnie cykle, nie dłużej.

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.14 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie zrobił coś. Pomyślał, przeanalizował (lub posłuchał kogoś) i nawet wyszło. Do tego zaskoczył składem. Mały szacunek za wczoraj.

Poza tym jednak totalnie zjedzony po przerwie, brak reakcji w trakcie meczu i kompletny odlot przy zmianach.
PS tak brzydko nie graliśmy chyba nigdy (chodzi mi o cały jego Real, nie wczorajsze spotkanie).

Pabloos.
benzemisti

PostWysłany: 2019.01.16 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U niego powstają większe kratery pomiędzy formacjami, aniżeli za Beniteza. Zaczynam wierzyć, że on naprawdę nie mówi tym chłopakom jak mają grać.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2019.01.17 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przypuszczałem, że to powiem, ale chyba wolę Mou od tej imitacji trenera.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.17 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym chciał nawet powrotu Lopka, miałbym przy nim większą nadzieję na poprawę sytuacji.

Powrót do góry
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.17 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trener na dokończenie sezonu inaczej na to nie można patrzeć. On nie może być prawdziwym wyborem Realu :/ . Imitacja trenera.

Powrót do góry
Quros
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.01.17 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perez lubi takie pokraki jak Bale czy Benzema, więc Solari ma duże szanse zostać na dłużej :lol2:

Powrót do góry
czarekel
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.01.17 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja narzekałem na Beniteza, a za niego przynajmniej 10-2 z Rayo było Very Happy .

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.17 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie ten człowiek chyba jest jakimś buforem pomiędzy szatnia a zarządem.

Absolutnie nic nie mówi negatywnego o drużynie. Lawiruje,ucieka od tematów. Nie wypowie się w sposób klarowny o sytuacji Isco tak by nie dać najmniejszego pretekstu do dyskusji.

Mam nadzieję,że Solari to świadomy wybór zarządu i przygotowywanie w sposób brutalny gruntu pod letnie transfery.

Może Floro szuka pretekstu by niektórych stąd wykurzyć,ale znając też fanaberie prezesa to mam nadzieję,że nie skończy się to odejściem Isco,Lukity i takiego Marcelo a przyjściem półśrodków i ciągłej wiary w duet BB.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.17 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze się z nim do końca sezonu męczyć. :(

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 24 z 44
Skocz do: