Dlaczego Real?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2005.06.26 18:21    Temat postu: Dlaczego Real? Odpowiedz z cytatem

Dlaczego kibicujecie Realowi Madryt?? Czy dlatego, że to jest najbardziej utytułowany klub na świecie?? Czy dlatego, że tam gra wasz ulubiony piłkarz?? A może dzięki Perezowi?? Wink Od czego to się wszystko zaczęło?? U mnie było tak:
Jakieś 8-9 lat temu, nie interesowałem się piłką klubową, jedynie reprezentacyjnymi występami, moi koledzy przeciwnie, woleli piłkę klubową, od reprezentacji... W 2-3 klasie podstawówki moja klasa była podzielona na kibiców Manchesteru United i Realu Madryt, koledzy chcieli, żebym stanął po czyjejś stronie i się mnie zapytali, czy wole Real czy Manchester. Powiedziałem, że Real (tylko dlatego, że nazwa Manchester United wydała mi się perfidna i głupia Very Happy ). I gdy w telewizji rozpoczęła się Liga Mistrzów, postanowiłem, że bardziej się muszę tym zainteresować, więc uznałem, że tak jak powiedziałem, będe za Realem.... Byłem wielce zaskoczony kto to jest Redondo?? Butrageno?? Raul?? Hierro?? Jednak z dnia na dzień moja wiedza o Realu rosła... Za Realem jestem do dziś, i jestem bardzo zadowolony, że nie zostałem kibicem Realu dlatego, że to jest najbardziej utytułowany klub na świecie, czy dlatego, że tam gra mój ulubiony piłkarz....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.06.26 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kibicuje Realowi odkąd zobaczyłem finał LM z Valencią wygrany 3-0 i kibicuje do dziś Very Happy
a kibicuje Realowi za to, że zawsze gra o zwycięstwo
za to że gra techniczną piłke
za tradycje
za to że grają w Nim wychowankowie

RadoGol
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.06.26 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Realowi kibicuje od 1997 roku. Poprostu kiedyś oglądałem jakiś mecz Królewskich w lidze i właśnie wtedy rozgromili jakis klub 4:0. I był to lub który najbardziej lubiłem oglądać - tak pozostało zresztą do dziś.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Chitza
Pani trener
Trener

PostWysłany: 2005.06.26 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja... Ze mną była śmieszna historia.. ;) Mianowicie:
Jako dziecko w wieku 10 lat znałam(z nazwiska) tylko Ronaldo i Rivaldo. Aż nagle objawił się Beckham, bóstwo nastolatek. Tak więc stwierdziłam, że kibicuję Beckhamowi(głupie dziecko byłam). Trwało to sobie tak aż do pewnego dnia, gdy usiadłam z tatą przed telewizor, aby oglądać mecz Real-ManU. Taaak i tu mnie olśniło. Że przecież Królewscy grają piękną piłkę, całokształt... ach ;) No i Casillas(też było to ważne, ale teraz już nie aż tak Smile) Ale dopiero później dowiedziałam się, że jest to najbardziej utytułowany klub na świecie Smile Koleżanki twierdzą, że Real to moja choroba Smile
P.s - Beckham przeminął z wiatrem - zmniejszyło mu się grono wielbicielek(o 1 :P)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sylwka
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.26 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja kibicuję Realowi od bardzo niedawna bo od 2004r. Moim ulubionym piłkarzem jest Figo to jest też jedną przyczyną Very Happy
A drugi powód: oglądałam mecz Real Madryt-Polska, wtedy coś mnie drgnęło, nie byłam za swoim krajem lecz za Realem Laughing

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.06.26 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był taki mecz, czy ja coś przegapiłem? Shocked

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.06.26 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm.... Wisełka gra na czerwono.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
KamAr
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.06.26 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kibicem Realu jestem od kilku lat. W sumie to nie wiem jak to się stało. Na początku byłem za Interem (właściwie za Ronaldo, po MŚ w Francji byłem za Brazylią, a Ronaldo tam był (i nadal jes przeciesz...) wielką gwiazdą..) Potem za ManU (za czasów Yorke'a i Cole'a). A od kilku dobrych lat jestem za Realem. Wcześciej dośc często zmieniałem upodobania ,jednak było to związane z wiekiem.... (ech... teraz mam 15 lat;-) ). Nie pamiętam dokładnie od kiedy jestem kibicem "Królewskich", jednak wiem, że w Finale Ligi Mistrzów z Valencią już wiedziałem komu kibicować Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
diego89
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.27 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mówiąc Real był najbardziej przeze mnie znienawidzony...ale do czasu kiedy wszystcy zaczeli sie zachwycać tą śmieszną Barcą i tym Ronaldinho Evil dzis naprawde bardzo lubie Real Wink pozdro for all

Powrót do góry
ilonka13
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.27 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwka napisał:
No ja kibicuję Realowi od bardzo niedawna bo od 2004r. Moim ulubionym piłkarzem jest Figo to jest też jedną przyczyną Very Happy
A drugi powód: oglądałam mecz Real Madryt-Polska, wtedy coś mnie drgnęło, nie byłam za swoim krajem lecz za Realem Laughing

To może wydać się dziwne,ale ze mną jest tak samo!.Kiedy Real grał z Polską,to nie kibicowałam naszej reprezentacji tylko właśnie królewskim Smile Wtedy właśnie pokochałam ten klub i kocham go do dzisiaj.A druga rzecz to,to ze gra tam Figo,którego pokochałam w tym samym czasie Wink

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.06.27 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ilonka13 napisał:
Kiedy Real grał z Polską,to nie kibicowałam naszej reprezentacji tylko właśnie królewskim Smile

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Możecie, proszę, podać datę tego meczu?

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Gento
Gram dla herbu

PostWysłany: 2005.06.27 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kibicuje Realowi, bo grają tu moi ulubieni piłkarze. Raólita, Beksa i Gruby. I moim idolem jest Perez, a Solaris,Gutek i Iker to są Ci,którzy mnie coraz bardziej zniechęcają i jaknajszybciej chciałbym ich pożegnać !

Raól Si

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.06.27 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już mnie zaczyna irytować. Czy mógłbyś łaskawie nie pisać głupkowatych prowokacji w stylu for Onetu?

Powrót do góry
geno7
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.06.27 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gento uważaj bo Cie zbanują :]

Gento
Gram dla herbu

PostWysłany: 2005.06.27 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf przepraszam Embarassed już nie, przynamniej sie postaram. Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Następny
Strona 1 z 74
Skocz do: