Dlaczego Real?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elesshar
Pezzonovante

PostWysłany: 2012.10.10 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dlaczego Real?"
Dobre pytanie, na które postaram się odpowiedzieć Smile Jak pewnie wielu, moim pierwszym meczem był finał Real - Bayer i do tej pory pamiętam bramkę Zizou po podaniu/dośrodkowaniu (jak kto woli ;]) Roberto Carlosa. Na urodziny tego samego roku dostałem koszulkę właśnie Carlosa, wyjazdową, granatową. Chodziłem po szkole (miałem wtedy 6-7 lat, teraz 16) dumny, że ja mam koszulkę Realu, który wygrał LM. Niestety spotkań ligowych oglądać nie miałem jak i tak pozostała koszulka, gazety. Od 2006, czy 07 mam neta i od tamtej pory jakoś czytałem więcej, ale meczy i tak nie oglądałem bo streamy cięły jak cholera. Tylko mecze LM mi zostały na TVP. Polsacie, w których niestety i tak daleko nie zachodziliśmy. Pamiętam mecz z Lyonem w grupie, czy 1/8 gdzie Real przegrał chyba 3:0 i pamiętam bramkę Juninho.
Od 2009 roku mogłem oglądać Real i staram się to robić bo dziś dzień. Ktoś mógłby mnie nazwać sezonowcem, ale mówię z ręką na sercu, że nim nie jestem. HM!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
GonzaloRM
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.10.28 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczęło się to świeżo po EURO 2008. Pojechałem na wieś do rodziny, niedaleko Łodzi.
Dni spędzałem z 15 kuzynem - kibicem Barcelony...
Ciągle mi truł d**ę, że Barca taka i owaka, Real to cioty i hamy, Perez kasą rzuca na lewo i prawo. Pytał się mnie za kim jestem ciągle. W końcu za którymś razem powiedziałem, że za Realem. Gdy wróciłem do domu pokochałem już na dobre Real, zacząłem szukać o nich informacji w necie, filmików itp.
Do dziś uwielbiam Real, jest to mój ulubiony klub.
HALA MADRID!

Powrót do góry
oberschlesien
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.11.06 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego? Za to że

- Grają jak prawdziwi mężczyźni graja twardo.

- Grają techniczną piłkę

- Kochają swoich kibiców

- I wiele innych

Hala Madrid !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gi3lu
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.13 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego?
Hmmm..
Wszystko się zaczęło na podwórku. Wszyscy mieli jakieś koszulki, większośc była z napisem Teka z przodu Smile Raul, Anelka, Carlos. Poprosiłem więc o taką, jednak dostałem koszulkę z napisem Figo, w dodatku reprezentacji Portugalii. No i tak powstała moja sympatia do tego piłkarza, parę dni później doszedł do skutku głośny transfer Figo z Barcy do Realu - i tak oto zacząłem kibicowac królewskim Smile

Powrót do góry
Wolf
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.02.04 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego? Na początku jednym z ważniejszych powodów była na pewno historia, choćby magiczne 5 Pucharów Mistrzów zdobytych pod rząd. Potem doszły inne powody - magiczna gra, gwiazdy, czy też nawet odwieczna rywalizacja z Barca. Chociaż pierwsze Grand Derbi, przegrane 3-0 trochę sprowadzało do parteru. Ale to były stare czasy, sezon 95/96 kiedy El Classico można było w Polsce obejrzeć na żywo w niekodowanym DSFie Smile

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
wolfikxx
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.02.07 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Realowi zacząłem kibicować gdzieś na przełomie wieków(szczęście chciało że dane mi było oglądnąć mecze Realu w LM,w tym finał wygrany z Valencia),jednak tak na dobre w 2001 roku ,dzięki osobie Zizou. Dlaczego Zizou ? A no dlatego ,że parę lat wcześniej dostałem od starszego brata koszulkę Zidane z reprezentacji Francji ,z numerem 10. Przez parę lat dumnie paradowałem z koszulką po osiedlu i z podekscytowaniem słuchałem informacji o moim idolu.Kiedy usłyszałem w telewizji o przejściu Zidane do Realu ,wiedziałem już komu będę kibicował do końca swojego życia. Początki były trudne brak komputera/internetu,uniemożliwiały mi śledzenia losów Królewskich. Należało czekać na kolejne mecze Ligi Mistrzów pokazywane w telewizji. Jednak nie poddawałem się i znalazłem parę stron na telegazecie z wynikami live i stroną o lidze hiszpańskiej. Pamiętam jak co chwila odświeżałem telegazetę by sprawdzić wynik ,a następnego dnia sprawdzałem telegazetę by sprawdzić kto strzelił bramki dla Blancos. Wszystkie wyniki,strzelców oraz tabele PD zapisywałem w zeszytach.Ech ,szkoda że te zeszyty gdzieś się zgubiły,byłaby fajna pamiątka. Wraz z kolejnymi latami gdy dostałem pierwszy komputer wraz z internetem,moja wiedza i sympatia do Realu się zwiększyła.W internecie mogłem znaleźć więcej informacji z Realu oraz oglądać mecze.Z czasem natrafiłem na rm.pl.

Powrót do góry
suchy19
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.02.08 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-występują w nim kontrowersyjni zawodnicy a to przyciąga kibiców.
-wiele osiągnięć na arenie miedzynarodowej
-graja ostro i szybko a to cieszy widza

Powrót do góry
CyFiLiS
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.02.11 01:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibicuję Realowi od 10 lat. Jako jeszcze młody chłopak oglądałem mecze Realu oraz Milanu. Imponowała mi gra Kaki oraz R. Carlosa.
Z czasem klub z Madrytu zaczął przewyższać Milan i zacząłem coraz bardziej interesować się klubem. Trochę czytałem, oglądałem mecze, ale myślę, że do prawdziwego kibicowania (jak można tak nazwać oglądanie w TV) dorosłem jakieś 5 lat temu. Mój starszy brat jest kibicem Barcelony - oczywiście domyślacie się, co dzieje się, gdy na przyjeżdża na weekend a któraś z drużyn przegrała.
Mój ojciec zawsze wyśmiewa się z piłkarzy Realu, ponieważ to 'zwykłe ci*ty i peda*y' - tutaj zazwyczaj chodzi o Ronaldo.

Real szanuję za historię, wolę walki i prawdziwą męską grę.
Oczywiście to tylko główne zalety, ale to nie miejsce by wypisywać wszystkie.

Dopóki jestem uzależniony finansowo od rodziców nie mogę pozwolić sobie na wyjazd do Madrytu. Jednak jestem pewny, że uda mi się zrealizować swoje marzenie i pojechać na mecz.

HM!

Powrót do góry
bestia6985
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.02.11 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla czego lubię Real ..hmm. Urodziłem się w 1995 roku a piłką zaczęłem się interesować w wieku 7 lat. Od razu aż tak Realu nie lubiłem ale ich lubiłem; można powiedzieć że Real był w pierwszej trójce ulubionych klubów. Królewskich pokachałem w 2007 roku za to że bardziej przyjrzałem się grze Królewskich i samej grze na boisku Raula.
Real aktualnie lubię za : najlepsze kontry na świecie , za Ronaldo, Ozila, Di Marię i wielu piłkarzy Realu , za super piosenki na You Tube oraz za historię.

Powrót do góry
suchy19
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.02.17 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poniewaz grał tu mój najwiekszy idol. jak sie okazuje teraz został teraz trenerem:)
http://fangol.pl/view/1423/zidane-w-realu

Powrót do góry
Wyszek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.02.17 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym piłkarzem był zawsze Zinedine Zidane, a teraz Cristiano Ronaldo i to dzięki takim piłkarzom moja miłość do tego klubu jest bezgraniczna.
O mnie: lubię kolekcjonować gadżety los blancos i oglądam wszystkie ich mecze oraz sam uwielbiam grać w piłkę.

Powrót do góry
ciapek19
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2013.02.18 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako dziecko pamietam, miałem moze 8-9 lat jak zaczynałem grać w piłkę z kumplami. Wszystko zaczeło się od meczu ligi mistrzów bodajze 2003 rok. Real grał z milanem. Pamietam jak wróciłem wtedy z boiska i włączyłem TV. Siedziałem i ogladałem ten mecz. W pewnym momencie Raul strzelił bramę i komentator zaczał się drzec " Raull , goooll, cudowne dziecko madrytu. Przeszły mnie ciarki po całym ciele i puściła się łezka z oka tak to sie zaczeło. Lubiałem także Manchester United. Albo mecz REalu z Juve jak Figo nie trafił karengo i zidane resztkami sił biegł z piłka przez całe boisko, i ten kołowrotek. Beckhama był moim ulubionym piłkarzem, raul, ruud van nisterlooy, del piero, inzaghi, figo, ronaldo, zidane, roberto carlos ahh piekne czasy nie to co teraz. Pamietam mecz Real - Manchester 3-4. byłem wsiekły ze real wtedy awansował. Potem bekcham przyszedł do Realu. A potem Cristiano. To były moje 2 ulubione klubu zawsze. Jednak 1 daje realowi.

Powrót do góry
PolskiMadridista
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.02.24 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm. Dlaczego Real Madryt?
http://besty.pl/1338945

W tym filmiku jest wszystko za co ich kocham

Powrót do góry
Pastore
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.02.24 03:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Real?

Był to sezon 1997/1998.Gdy zaczynałem interesowac się futbolem,główną postacią i moim odnośnikiem był brazylijski napastnik Ronaldo.To z jego powodu zacząłem darzyc sympatią zespół Interu Mediolan oraz oczywiście reprezentacje Brazylii.

Wogóle włoska Serie A była wtedy najlepszą ligą świata,świetne zespoły jak Lazio,Roma,Fiorentina,Parma,Juventus,Milan i gwiazdy takie jak Batistuta,Rui Costa,Edmundo,Bierhoff,Maldini,Costacurta,Zidane,Inzaghi,Del Piero,Weah,Baggio,Vieri,Nedved,Salas,Zamorano,Veron,Djorkaeff,Totti,Montella...można wymieniac i wymieniac..

Do dzisiaj uwielbiam futbol włoski i w większości przypadków kibicuje włoskim klubom i reprezentacji na arenie międzynarodowej.Pewnie dlatego że jestem taki sentymetalny,w końcu moja pierwsza miłośc..

Jednak pierwszym świadomym oraz stałym moim wyborem był Real,niecałe dwa lata później gdy skończyłem 8 lat.

Pamiętny sezon 1999/2000 i genialna akcja Redondo w półfinale z Manchesterem,po której Raul tylko dostawił nogę do zdobycia bramki.Później finał z Valencią i zabójczy atak Raul-Morientes przed którym drżały wszystkie defensywy w Europie.Wogóle Ci zawodnicy - Hierro,Carlos,Karanka,Savio,Solari ehh...łezka się w oku kręci.Pierwszy i najlepszy jak dla mnie zespół Realu ever <serce>

Dla tych,którzy nie wiedzą kto to Fernando Redondo polecam:

Link

Do dzisiaj nie wybaczyłem Perezowi że po wygranych wyborach pozbył się tak genialnego zawodnika.Jestem pewien,że w dalszej przyszłości świeciłby blaskiem nie mniejszym niż Zidane grając w naszych barwach.

Powrót do góry
pacinho
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.08.04 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam w wieku 5-6 lat grałem ze starszymi kolegami o 3-4 lata. (sam sobie się dziwię). Wtedy to były czasy Galaktycznych, (Liga Mistrzów 2000/02) Real był wtedy "modny" i wszyscy starsi koledzy kibicowali właśnie Realowi. Każdy z nich udawał Zidana czy Raula. (Dzisiaj tylko ja dalej kibicuje Realowi)
Więc pomyślałem że nie będę gorszy, i wtedy zaczął się mój szał, ściany w pokoju były całe oblepione plakatami Carlosa i Zidana.....

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Następny
Strona 72 z 74
Skocz do: