Dlaczego Real?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 72, 73, 74  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maxwell93
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.03.28 19:22    Temat postu: Dlaczego REAL? Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Real? Moja historia jest dośc ciekawa. Od mojego zainteresowania piłką nożna czyli tak mniej wiecej w wieku 10 lat byłem kibicem Bayernu Monachium, gdzie mój brat kibicował Manchasterowi United (Nienawidził Realu Madryt). Po ukończeniu przeze mnie 17-tego roku życia kiedyś była taka sytuacja że chciałem zrobic bratu na złośc i zacząłem sie interesowac hiszpańską ligą a dokładnie Realem Madryt którego jak wyżej napisałem mój brat nie trawił i tak do dziś dzień jestem wiernym kibicem Realu Madryt a po dłuższym czasie i mój brat sie przysiada oglądac razem ze mną mecz ;))

Real Madryt aż po GRÓB!!!

Pozdrawiam wszystkich MADRITISTAS

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2014.03.28 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istotnie ciekawa historia ;)

Powrót do góry
Maestro Bravo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.03.28 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Madritisita" pozdrawia Ciebie ;)

Hubertus401
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.03.29 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc i ja opowiem swoją historię :-).

Dlaczego Real?
Wszystko zaczęło się jak miałem 3 - 4 lata i grałem w piłkę ze starszymi ( o 2 - 3 lata). Uwielbiałem grać w "nogę", ale nie lubiłem oglądać piłki nożnej. Jednak zaczął się Mundial (nie pamiętam, który :P. Chyba 2006), na który moja rodzina się mocno przygotowała. No i ja też zacząłem oglądać Mundial. Okazało się, że jest to bardzo ciekawe. Inni kibicowali MU i FCB. Ja pomyślałem, że będę AC Milan'owi. Moim ulubinym krajem jest Francja więc popatrzyłem na Ligue 1. Spodobał mi się Lyon. Miałem dwa ulubione zespoły (Lyon na 1 miejscu). Potem zobaczyłem mecze ligi angielskiej, żeby zobaczyć jak gra MU. Spodobał mi się piłkarz z iminiem (bo to imię) Ronaldo. Kibicowałem temu klubowi tylko dla zawodnika. I wtedy zobaczyłem na Primera Division. Bardzo, bardzo spodobał mi się Real Madryt Smile. Jednak nie był moim ulubionym klubem aż do dojścia Cristiano. Dodam, że największy miałem dylemat w meczu UCL Lyon - Real. Kibicowałem obu, ale w sezonie 10/11 na moim pierwszym miejscu znalazł się Real Madryt. Zacząłem kupywać koszlki, pościele itp. Do dziś ciągle się kłócę z bratem kto jest lepszy. Real czy Barca (Love Barca)

A teraz ciągle mówię: Hala Madrid

Powrót do góry
kaxik4
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.04.17 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja historia? dawno to było bo w 2002 roku wszystko się zaczęło Very Happy Na początku było tak: Dostałem na urodziny w podstawówce 2 koszulki Zidane reprezentacja i Rivaldo z Barcelony od razu nie podobała mi się pasiasta koszulka w takich paskudnych kolorach granat i bordo (czyli barcelona), więc sprzedałem ją po kilku dniach w szkole koledze (co ja się nasłuchałem w domu przez tą koszulkę że ją sprzedałem Very Happy ) zawsze oglądałem mecze francji bo bardzo lubiłem tą reprezentację i grał tam mój ulubiony Zizou :-) wszystko ładnie pięknie leciało nie czaiłem nic z piłki klubowej bo jeszcze za młody bylem a wtedy były inne czasy i człowiek nie był tak poinformowany i oczytany jak dzisiejsza młodzież :] dopiero nadszedł mecz LM finał 2002 rok ojciec (lubi kibicować BM i Juve) oglądał mecz to i ja się dosiadłem i mówię wygrają Ci w białych koszulkach bo mają fajne koszulki a potem się okazało że Zidane gra jeszcze w niej Very Happy to tymbardziej byłem za nimi i wygrali finał i od tamtej pory ,,przez te fajne koszulki" jestem z Realem w powodzenia i nie powodzenia,zacząłem kupować ich koszulki potem bluzy po kufle na piwo i kubki termiczne z herbem Realu oraz plakaty z piłkarzami Realu :-).
Eh pamiętam ile to razy człowiek beczał po meczach LM w TV jak Real przegrał na drugi dzień do szkoły się nie szło tylko się udawało chorobę i zostawało w domu bo człowiek był tak przybity (z reszta rodzice wiedzieli że jak Real przegra to jutro nie idę do szkoły i nic nawet mi nie mówili bo zawsze był tylko Real), nieraz ze złości zrywało się plakaty ze ściany i krzyczało że to koniec nie kibicuje im aby po 2dniach ponownie przyklejać ich plakaty bo człowiek nie umiał żyć bez Realu ten klub był wszystkim dla niego i to pozostało do dziś ta więź moja do tego klubu, nie liczą się puchary wygrane bo to przyjdzie z czasem liczy się ta więź i to co się czuje gdy myślisz Real Madryt! Po prostu kocham ten klub i zawsze będę bez wyjątku czy wygrywaja czy nie! <serce> Hala Madrid
Mogę się pochwalić tym że przez mój upór i kibicowanie Realowi cala rodzinka za nich trzyma kciuki od brata który jest kibicem po mamuśkę :-)

Przepraszam że się tak rozpisałem ale krócej nie umiem :|

Al_Capone_HM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.04.18 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finał Ligi Mistrzów
20 maja 1998 Amsterdam Arena
Real Madryt - Juventus Turyn 1:0, bramka '67 Predrag Mijatović

Pierwszy mecz Realu obejrzany w TV na żywo. Wystarczyło... ;)

Powrót do góry
krismichalik
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.04.21 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibicuję od 1986. Zafascynowała mnie przeczytana historia pozyskania Di Stefano przez Santiago Bernabeu. Pierwszy mecz w TVP, który pamiętam do dzisiaj to 1:4 z Bayernem w półfinale PKME i czerwona kartka Juanito

Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2014.04.21 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al_Capone_HM napisał:
Finał Ligi Mistrzów
20 maja 1998 Amsterdam Arena
Real Madryt - Juventus Turyn 1:0, bramka '67 Predrag Mijatović

Pierwszy mecz Realu obejrzany w TV na żywo. Wystarczyło... ;)

Historia płata figle. Moja Historia z piłka zaczeła sie w roku 95, niestety uboga tv publiczna pokazywała tylko ligę polską i LM. W Lm oczywiście kibicowało sie swoim (człowiek młody i głupi kibicował Legii:D). Pierwsze emocje, drżenie kolan. Jednak finał w 98 roku w Amsterdamie zdecydował, przewielki Juventus i wielki tylko historią Real Madryt. Białe koszulki, magia przeszłości. Cieżko to wytłumaczyć. Żaden facet nie wytłumaczy dlaczego poczuł że jego obecna żona to własnie ta. To samo ja poczułem wtedy. Dziekuje losowi że tak sie stało i tak w maju bedzie 16 lat.

laiokon
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.04.29 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kibicuję już od ponad 15 lat. Pasja przekazana przez ojca ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
marchwik
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.05.05 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem od niedawna tutaj ,moja historia jest prosta listopad 88 rok ,gra moj ulubiony klub Górnik Zabrze ówczesny mistrz polski w 1/8 pucharu Europy z Realem Madryt przegrywaja u siebie 0:1 wygrywaja na poczatku drugiej polowy 1:2 (piekny gol Jegora na 1:1) aby ostatecznie przegrac 3:2 piekny mecz ,wiedzialem wtedy ze pokonal nas nie byle kto ale niezapomniany Sanchez Schuster Butragueno i tak kocham Real od dziecka ,mozna powiedziec kibic od dawna ,ale nie mialem nigdy potrzeby szukac fanów Krolewskich ,mamy jednak XXI wiek wiec sie zarejestrowałem. :-) pozdrawiam wszystkich kibiców RM.

Powrót do góry
Emperador de Madrid
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2014.05.06 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zacząłem "kibicować" Realowi w 96 roku, kiedy zobaczyłem ich jakiś mecz, wygrany dość dużo (był to chyba mecz z Interem, ale nie dam ręki uciąć), później im robiłem się starszy i bardziej interesowałem się piłką tym bardziej rosła moja miłość do tego klubu <serce>

Najbardziej chyba jednak przełomowym momentem było przejście Zidane'a, który był (i wciąż jest) ulubionym piłkarzem.

Powrót do góry
marta9559
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2014.05.21 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie historia zaczeła się od Euro 2012 a dokładnie od półfinałów kiedy to Hiszpania grała z Portugalią ( jak dobrze pamiętam ) i zafascynowała mnie gra obu drużyn. W internecie wyszukałam składów i dowiedziałam się ze kilka zawodników z obydwóch drużyn gra dla Realu Madryt i byłam ciekawa jak sobie radzą w klubie. Z czasem pokochałam real i dalej go kocham.

Jedno życie, jeden klub, Real Madrid aż po grób. <serce> <serce>

Powrót do góry
BLinD_Coke
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.08.14 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Real? Bo Ajax jest na pierwszym miejscu. Cała historia jest nieco skomplikowana, dokładniej opisuję w filmiku. Uczucie do Blancos jest trudne, ale stałe ;)

Link

Powrót do góry
MichalTkco
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.08.14 12:51    Temat postu: od zawsze Odpowiedz z cytatem

piłką zacząłem się interesować jakoś od roku '98 (miałem wtedy 10 lat) a dokładniej od Mundialu. Ze względu że nie było jeszcze internetu to piłką klubową zajarałem się dopiero od półfinałów LM w '99 kiedy to w którymś z meczów usłyszałem że "wyeliminowali wielki Real" ;) od pamiętnego finału ManU- BM wśród moich znajomych zapanowała moda i nagle wszyscy zaczęli być za diabłami, starsi koledzy już wcześniej kibicowali komuś innemu, więc i ja postanowiłem komuś też kibicować. Padło na real bo od sezonu 99/2000 dużo o nich pisali w BrawoSport - mój jedyny kontakt ze światem sportu wtedy. Spodobał mi się ten zespół, potem śledzenie każdych meczów w TV albo telegazecie ;) Następnie era internetu w moim domu i wszystko łatwiej. Także od prawie 15 lat tylko Real <jupi>

Powrót do góry
Hunta
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.29 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Why Real?

W 1998 dostałem szalik prosto z samiutkiego Madrytu. Producto licenciado i te sprawy. Świadomość piłkarska raczkowała, ale klubowa już dojrzewała ;) Następnie przyszli Galacticos, którzy mieli największy, utwardzający wpływ w tym wszystkim. I tak to już sobie trwa ;)

Oh! Zizou! Zizou! Zizou! GÉNIAL ZIZOU!

www.eSpeedway.pl - zapraszam ;)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 72, 73, 74  Następny
Strona 73 z 74
Skocz do: