Dlaczego Real?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fankacr7
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2014.10.11 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym Was serdecznie prosić, żebyście zajrzeli na mojego nowego fanpage:https://www.facebook.com/pages/Cristiano-Ronaldo-Czemu-tak-wielu-go-nienawidzi-strona-nieoficjalna/1544433279126322?sk=timeline
Z góry dziękuję Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Marcin1986
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.11.03 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
moja przygoda i miłość do Królewskich zaczęła się w latach 96/97. Jak każde dziecko miałem swojego piłkarskiego idola. Był nim oczywiście Raúl González. To chyba on przyciągnął mnie do Realu. Bo wszystko inne było przeciw. Większość kolegów podziwiała Barcelonę. Często oglądając Gran Derbi byłem osamotniony Smile. Mój najlepszy przyjaciel jest oczywiście kibicem Barcelony, a jeden z lepszych kolegów wieloletnim prezesem Fan Club Barça Polska Smile Dlatego moje szczęście jest tym większe, że tyle lat czekałem na sukcesy i wreszcie mogę śmiało powiedzieć: JESTEŚMY NAJLEPSI! Pozdrawiam. HALA MADRID!

Powrót do góry
Kuba12RM
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.11.03 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaczołem kibicować Realowi jako mały łepek, 7/8 lat zaczeła się zajawka na piłkę no i wiadomo wszyscy na podworku byli za Barceloną ja tez jarałem się strasznie Ronaldinho ale jako jedyny wiedziałem ze jest lepszy klub- Real, dostałęm pierwszą koszulkę (Zidana- mam ją do dziś :-) ) poźniej probowałem naśladować jego sztuczki, czasem lepiej czasem gorzej, dostałem ksywe Zidane. no i w sumie od tamtej pory zaczeło się oglądanie meczy, radość po sukcesach, wściekłość po porażkach!

Powrót do góry
czujek22
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.11.08 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja historia jest podobna do użytkownika 2 posty wyżej (Marcin1986). Tyle że moja miłość do Królewskich zaczęła się nie dawno, bo w 2009 roku. Wcześniej oglądałem tylko Gran Derbi i jako dziecko lubiałem bardziej barwy Realu niż Barcelony Smile Potem to uwielbienie do Realu jakoś samo się rozwinęło i trwa do dziś Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74
Strona 74 z 74
Skocz do: