Wakacje
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.06.27 12:56    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Więc postanowiłem założyć taki temat. Nie wiem czy się przyjmie czy nie. Zobaczymy.

Stworzyłem go byśmy mogli dzielić się tu naszymi wakacyjnymi wrażeniami. Czyli "co, gdzie, kiedy i jak" robiliśmy/robimy. Krótko mówiąc - "Wakacyjne wspomnienia". Niektórzy może spędzą wakacje w domu, na podwórku, inni wyjadą za granicę, inni spędzą czas wolny gdzieś w Polsce. Nie ważne. Możemy tu doradzać, odradzać, polecać miejsca do odpoczynku, zwiedzenia. Może niektórzy podłapią nasze pomysły? Zachęcam do opowiadania.

PS. Nie nabijamy! To ma być porządny temat i konkretny, a nie że ktoś tu będzie codziennie wypisywał jak to wygrał mecz podwórkowy :> i zjadł loda w pobliskim sklepie :>

Właściwie powinienem zacząć, ale nie mam od czego... Póki co wakacje się dopiero co zaczęły. Kilka razy odwiedziłem Gdyńską plażę (z racji ładnej pogody). W tym roku planuję odwiedzić tylko Szczecin (rodzina) i co za tym idzie Berlin (również rodzina). W planach m.in. wizyta na OlympiaStadion Wink oraz szukanie opaski "Stand Up Speak Up" (jeśli wogóle to jeszcze produkują). A gdzie wy się wybieracie? Pozdrawiam.

i Hala Madrid !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
soc9
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.06.27 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ci powiem tak: pożuć plaże gdyńską, a wybierz się do Rewy!! Smile
A tak do tematu. To ja wybieram się do Chorwacji. Oczywiście przy okazji zwiedze stadion splitu
A w chorwacji poleciłbym idealne miejsce dla wszystkich fanatyków zwiedzania-miasto portowe dubrownik

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.06.27 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wybieram sie:

1.Najpierw 08.07 na paintball,zorbing & survival do Wiela (Kaszuby) Very Happy z czego niesamowicie sie ciesze,bo sa to zajebis** sporty z mnostwem emocji !

2.Potem byc moze pojade gdzies z rodzinka,najprawdopodobniej do Bulgarii,gdzie podejrzewam,powinno byc fajnie ;)

Reszty wakacji jeszcze sobie nie zorganizowalem,ale na pewno beda niezliczone wyjazdy z kumplami nad jeziorka itp..Mialem jechac na Opener Festival,ale niestety nie moglem,bo wtedy mnie nie bylo,a szkoda,bo bilety mialem za darmoszke :(

Ostatnio zmieniony przez Choob dnia 2005.07.17 20:46, w całości zmieniany 1 raz

marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.06.28 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę spytać - czym Rewa przewyższa Gdynię? (myślę, że przyda się to innym planującym odwiedzenie morza :P).

i Hala Madrid !

Powrót do góry
welcu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.06.28 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję wyjechać na wakację do Anglii razem z moją siotrą.
Do Londynu. Mam zamiar zajść na stadion Arsenalu i Chelsea.
Very Happy

A pod koniec wakacji może uda mi się wybrać do Madrytu... OBY! Very Happy

Powrót do góry
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.06.28 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kur.a wszyscy se jeżdzą po Angliach, Mazurach i innych a ja całe wakacje w haci bede siedział
welcu mam nadzieje że porobisz pare fotek i je zrzucisz na 4um
ale dzisiaj miałem frajde kupiłem se loda Hita w Bohuminie za 5 koron do teraz nie moge uwierzyć że to prawda
i tak najlepsze miejsce do spędzenia wakacji to polska wieś
ja mieszkam na wsi wiec nie musze na wakacje jechać

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.06.28 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma kasy, nie ma wakacji....no niestety taki już los..

Ja najprawdopodobniej bede w domu siedział...i to mi pasi Very Happy. Może i bym pojechał, gdzieś na wieś czy na Mazury, ale po wczorajszym :/ wątpie.
Mam jednak, nadzieje ze pojade do dziadka na przynajmniej tydzień, bo chciałbym trochę kaski zarobić, a poza tym....dom. Chyba, że jakimś cudem wyjdą te Mazury, w co wątpie, bo ciocia mnie nie chce zaprosić

qbasilva
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.07.17 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Jest to moj pierwszy post i jestem z tego powodu strasznie uhahany Very Happy Nareszciebede mogl sie przylaczyc do wspanialego grona fanow Krolewskich. A co do wakacji to wlasnie wracam z Norwegii i cieszy mnie ze przywioze do domu nowa koszulke Realu. A potem to na oboz zeglarski szkoda ze nie do Hiszpanii Wink

P.S. Przepraszam za brak Polskich znakow ale na Dunskiej klawiaturze ich niema. Pozdrawiam 8)

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.07.17 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde dzisiaj wrocilem z obozu,z ktorego pierwotnie wrocic mialem dopiero 20 lipca.Pobyt jednak niespodziewanie sie skrocil.Jednym slowem zostalem karnie wydalony z obozu,jako jeden z czterech (fantastic 4) :P Powod ? Przemilcze,bo nie wiadomo,kto czyta posty na tym forum.Jednakze jakby nie bylo,mam przeje****,bo jest to b.powazna sprawa.Powiem tylko,ze,na szczescie,policja nie zostala wezwana.Tak wiec moj pobyt na paintballu skonczyl sie w dniu 9,a szkoda,bo przymierzalismy sie do wygrania turnieju speedballowego,w ktorym bylismy faworytami.Przeciwnosci losu ;) sprawily,ze nie bylo nam dane obronic Tytulu Najlepszego Speedballowego Teamu i udalismy sie do domu.Niestety.

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.07.17 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na wakację jadę nad zatokę gdańską do małej miejscowości Sztutowo. Oczywiście będe plywał w morzu i się opalał:P

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.07.17 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A obóz koncentracyjny zwiedzisz?

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.07.17 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonso napisał:
w co wątpie, bo ciocia mnie nie chce zaprosić

to co ty u niej ostatnio robiles ? :P

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.07.17 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf napisał:
A obóz koncentracyjny zwiedzisz?

Niewiem może... a ,tak wogóle to ja mieszkałem kiedyś w Sztutowoie i miałem bardzo blisko obozu, bo tóż za lasem...

Powrót do góry
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.07.18 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten obóz koncentrecyjny to ja zwiedziłem w tym roku w ramach ... wycieczki szkolnej, jednodniowej. Wszystkie wycieczki szkolne miały (musiały) za zadanie nauczyć nas czegoś :] Tak więc wybrali obóz. Na początku wycieczki, juz w samym obozie obejrzeliśmy jakiś film, który chyba miał nas wprowadzić w obozowe realia.

Sam obóz jakiegoś takiego wrażenia na mnie nie wywarł.. Już wcześniej wiedziałem jak obozowicze żyli, w jakim ścisku, w jakim brudzie, smrodzie - teraz mogłem tylko pooglądać te miejsca. Straszne to jest, że tak traktowano ludzi. Tam człowiek tracił swoją nazwę, był tylko numerem, jakby rzeczą. Ale o tym to już pewnie większość wie.. Widziałem baraki, kremtorium, komorę gazową i inne rzeczy... Powiem szczerze - mało mnie ta wycieczka interesowała, aczkolwiek powiększyłem swoją wiedzę na temat obozów koncentracyjnych.

i Hala Madrid !

Powrót do góry
Pantita
złotousta diablo

PostWysłany: 2006.06.09 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukalam tego tematu ale niestety go nie zauwazylam Embarassed Choob mnie uswiadomil...:P
Juz chyba powinien zostac odswiezony bo wakacje tuz, tuz...:P
Ja jade do Wloch do mamy i bede sie opalac przez caaaaly miesiac...Nastepnie tydzien w Czechach i znowu dwa tygodnie w zadupiu jakim jest moje miasteczko czyli Nowa Dęba :/ Pozniej wybieram sie do Bydgoszczy na turniej Grand Prix naszych siatkarek...Ogolnie wakacje zapowiadaja sie bardzo ciekawie...Oby tylko w sierpniu byla ladna w Polsce pogoda bo na razie nie wyglada na to by wakacje byly sloneczne :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 1 z 35
Skocz do: