Wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.30 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyrwę we wrześniu last minute z all in na jakąś Grecję/Hiszpanie do 2000 zł/os ? Ktoś się orientuje jak w 2017 roku wyglądały oferty ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.07.30 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up - mam nadzieję, sam szukam. Nie wiem czy last, ale mam zamiar do 1700-2000 coś ugrać.

Najtaniej Tunezja i Turcja i Bułgaria obecnie. Grecja nieco droższa.

Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.30 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi znajomy mówił to jak się szuka w internecie ofert po biurach podróży, a później idziesz z daną ofertą do biura to z 100-200zł możesz taniej dostać niż na necie. Liczę na jakieś 7-9 dni z all in za +- 1800.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.07.30 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystał ktoś z wakacyjnipiraci.pl ? Warto, czy ściema jakaś?

Bartush
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.07.31 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To taki zbiornik z ofertami z biur podróży bądź do samodzielnej rezerwacji wyjazdu, dla mnie spoko, bo parę razy już znalazłem tam fajną ofertę i urywałem się na jakieś last minute.

Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2018.07.31 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puziols napisał:
Byłem 4 dni w Budapeszcie i żadne inne miasto nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Właśnie siedzę w Wiedniu trzeci dzień ale Budapeszt o wiele bardziej mi się podobał. Na pewno polecam tym którzy lubią sobie pospacerować i dobrze zjeść.

Dla równowagi opinii dodam, że moim rodzicom w ogóle nie przypadł do gustu Budapeszt. Tata narzekał na jedzenie, a i spacer nie był najprzyjemniejszy, bo podobno wszędzie byli pijani ludzie i kloszardzi.

Tas.
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.31 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tamtym roku korzystałem z wakacyjnych piratów. Tak jak wyżej napisano, jest to zbiór ofert ze wszystkich biur. Ja swoje wakacje kupiłem już w styczniu 2017 na sierpień tamtego roku, także w sezonie. I właśnie ofertę znalazłem tam. Za all na Teneryfie w bardzo dobrym hotelu zapłaciłem 50% ceny, dodam, że wczasy trwały 11 dni.

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.31 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler napisał:
puziols napisał:
Byłem 4 dni w Budapeszcie i żadne inne miasto nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Właśnie siedzę w Wiedniu trzeci dzień ale Budapeszt o wiele bardziej mi się podobał. Na pewno polecam tym którzy lubią sobie pospacerować i dobrze zjeść.

Dla równowagi opinii dodam, że moim rodzicom w ogóle nie przypadł do gustu Budapeszt. Tata narzekał na jedzenie, a i spacer nie był najprzyjemniejszy, bo podobno wszędzie byli pijani ludzie i kloszardzi.

Dziewczyna była jakoś w kwietniu i mówiła, że właśnie dużo menelów z materacami i winiaczem w ręce, ale ogólnie jej sie podobało jak na wypad jednodniowy z resztą studentów i przewodnikiem.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.08.25 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był ktoś z Was na wyspach Kanaryjskich? Za tydzień lecę i chętnie dowiem się co warto ze sobą mieć, co warto zobaczyć i jakie ogólne wrażenia po wyjeździe? :>

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.08.25 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie dokładnie? Teneryfa?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.08.25 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fuerteventura, ale mam nadzieję, że wycieczki są możliwe i nie są zabójczo drogie ;)

Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.25 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O. Wyrwałeś poniżej 2000zł z all in ? Przez jakie biuro lecisz ?

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2018.08.26 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldschmidt napisał:
Gdzie dokładnie? Teneryfa?

Ja jadę na Teneryfę za 2 tygodnie, więc też chętnie dowiem się co warto tam porobić. Będę miał samochód na cały czas pobytu, więc nie jestem ograniczony pod tym względem i chętnie zwiedzę całą wyspę. :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.08.27 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonk napisał:
O. Wyrwałeś poniżej 2000zł z all in ? Przez jakie biuro lecisz ?

niecałe 2100 - wszedłem na wyższy pułap, bo uznałem, że warto. Czy warto? Przekonam się niebawem ;)

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.08.27 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie zapomniałem odpisać, sory panowie.

Z Kanarów byłem tylko na Teneryfie z rodziną, dziewczyna to samo, ale 3x częściej niż ja w ostatnich kilku latach. Ja byłem już niemal dekadę temu więc to i owo mogło się pozmieniać. Na Fuerteventurze czy Lanzarote nie byłem, ale znajomi opowiadali i wrażenia dość podobne. Zawsze sądziłem, że tam to bardziej na plażowanie niż zwiedzanie, ale może jestem w błędzie. Porady w każdym razie pewnie bardziej przydadzą się tyranitarowi, sory Gehu ;)

Wokół całej wyspy jest jedna autostrada prosta jak drut więc nijak się tam zgubić, wszędzie są znaki na TF-1 czy TF-5. Główne plaże są w Los Cristianos (Playa de Las Americas), Los Gigantes i Santa Cruz del Tenerife (Playa de Las Teresitas? tak patrząc po mapie). Jeżeli jesteście w hotelu w dzielnicy Golf del Sur (w pobliżu lotniska) to nabrzeże jest dość skaliste i trzeba będzie się przejechać autem.
Południowa część wyspy jest bardziej kurortowa, na północy i szczególnie na północnym zachodzie zaś klimaty bardziej miejscowe i mniej turystyczne, ale i komunikacja drogowa trochę bardziej skomplikowana. Z tego co pamiętam jak już ktoś się tam wybiera i chce uniknąć wracania przez góry to czasem szybciej wrócić i jechać z powrotem wschodnim wybrzeżem (zakładając że jechalibyście od strony Puerto de la Cruz). Ale to zależy. Po prostu my nie mieliśmy cierpliwości na serpentyny i mdłości wjeżdżania na pobocza Teide Tongue

Coś szczególnego was interesuje? Góry, jaskinie, delfiny, Sangria?Jedziecie z rodziną, ze znajomymi, z dziećmi, bez? Mogę się rozpisać na temat tych bardziej popularnych miejsc, ale bardziej specyficznych spraw nie pamiętam, mogę co najwyżej dziewczynę wypytać o te bardziej praktyczne sprawy, co ile kosztuje, gdzie jeść itp. (kojarzę tylko zajebistą paellę z owocami morza, ale cholera wie gdzie to było :lol2:)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Następny
Strona 35 z 37
Skocz do: