Wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.27 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem na Fuerteventurze, też już dobre kilka lat temu. Mam podobne zdanie o Kanarach jak Cube, dla mnie to takie typowe miejsce na plażowanie i jedną, może dwie wycieczki w ciągu wyjazdu. Tak naprawdę całą wyspę da się objechać w 1 dzień. Z ciekawszych rzeczy, to chyba Ajuy się to nazywa, miejscówa z fajnymi klifami, można tam sobie trochę też pochodzić po jaskinio - klifach. Oprócz tego jest jeszcze miejsce, gdzie masz sporo wydm piaskowych i trochę surferów. No a tak, to chyba na samej Fuercie wiele więcej nie ma, jak coś tam poczytasz, to pewnie oczywiście się znajdą jakieś ciekawe, mniejsze rzeczy jeszcze. Pamiętam za to, że myśmy robili wycieczkę na Lanzarotte i tam chodzili po terenach, gdzie masz skały powulkaniczne i gorące, wybijające źródła. Fajna, jednodniowa wycieczka, jak będziesz miał okazję, to polecam, bo Lanzarotte ma zupełnie inny klimat niż Fuerta.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.28 04:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już siedzę, któryś tydzień i dalej nie wiem, gdzie chce jechać :| Plaża, coś do pozwiedzania, dobre jedzenie. Ofert multum.
Był ktoś z was w Grecji ? Gdzie dokładnie ? Polecacie ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.08.28 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Ja byłem na Fuerteventurze, też już dobre kilka lat temu. Mam podobne zdanie o Kanarach jak Cube, dla mnie to takie typowe miejsce na plażowanie i jedną, może dwie wycieczki w ciągu wyjazdu.

No to chyba dobrze wybrałem. Mamy w planie objechać całą wyspę jednego dnia, może zaliczyć wycieczkę na sąsiednie dwie wysepki i wypocząć po prostu. Jedyne czrgo się obawiam to nadmierne wiatry. Wyspa ponoć jest płaska i może przewiewać.

Jak wygląda "nocne życie"? Imprezy, cokolwiek?

Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.29 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majorka - Cala Ratjada, połowa wrzesnie <serce>

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.08.29 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze co do Kanarów:

oraju o Lanzarote, 2014 napisał:
Bo to wyspa dla angielskich emerytów, gdzie praktycznie nic się nie dzieje?
Pójść się pobawić po 23 graniczy z cudem. Jeden wulkan nie nadrobi. Ze wszystkich wysp, ta jest zdecydowanie najnudniejsza. Bleh. No, ale tanio jest, to fakt. Jak już na Kanary to polecam Fuerte albo Gomere, na imprezę wiadomo, Teneryfa.

W sumie niewiele się tam zmieniło :]

@Bonk
Jak się nie zdecydowałeś jeszcze to sprawdź może Algarve (Portugalia) albo wyspę Ischia nieopodal Neapolu. Wyspy Liparyjskie na północ od Sycylii też spoko, ale to bardziej na samiutki wypoczynek niż zwiedzanie choć podróżując promami można przeskoczyć z jednej na drugą i spokojnie znaleźć sobie coś do roboty.

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.29 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem się za Portugalią, ale same oferty +2500/os.
Wziąłem Majorke za 2100 co daje już 800 mniej na dwóch, a chciałem do 2000 znaleźć bo remontuje sypialnie, a przede mną jeszcze łazienka i kuchnia do zrobienia. Jeszcze pierścionek zareczynowy kupiłem i sie tego nazbierało Tongue

Byłeś może w Turcji ? Mam w planach ogarnąć już wyjazd na początku roku na okres wakacyjny. Rodzina od dziewczyny była już drugi raz i bardzo zadowoleni, ale to stare wapniaki, więc w sumie nie wiem.
2000/os i można na tydzien mieć all in w hotelu 5*.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.08.29 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o środziemnomorskie klimaty to nie byłem jeszcze nigdzie na wschód od Sycylii, ale kiedyś jakieś Rodos, Milos, Turcję czy Cypr zaliczę. Ogólnie osobiście wolę połączenia plaż ze wzgórzami w pobliżu. Dziewczyna była na Krecie z siostrą i też zadowolona.

Powrót do góry
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.08.29 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turcja jest świetna, mimo natrętnych lokalsow. Piękne plaże, piękna pogoda, imprezowni masa ( taka Alaynia, ma ich myśle dziesiątki na prawdę wypasionych). Jak byłem ostatni raz 10 lat temu było tez bardzo bezpiecznie, nie wiem, jak teraz. Jest co obejrzeć, zwiedzić, jest co zjeść, gdzie wypocząć. Mimo objezdzenia kilku naprawdę egzotycznych miejsc, Turcje zawsze bede dobrze kojarzyć.

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.09.03 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No czasy się pewnie trochę zmieniły jeśli chodzi o Turcję. Sam nie wiem, z jednej strony mnie kusi bo nie jest tak drogo, a rzeczywiście ciepło no i ładne widoki, ale z drugiej strony nigdy nie wiadomo co się spotka na miejscu. Podobno z hotelami też różnie bywa prawda to? W sensie 5 gwiazdkowy hotel może okazać się jednym wielkim syfem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2018.09.03 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldschmidt napisał:
Jeśli chodzi o środziemnomorskie klimaty to nie byłem jeszcze nigdzie na wschód od Sycylii, ale kiedyś jakieś Rodos, Milos, Turcję czy Cypr zaliczę.

Cypr naprawdę jest zajebisty. Byłem w 2016 w połowie października, za jakieś 800 zł (oczywiście bez biura, tylko samemu organizując) i wspaniale, a byłem już w wielu miejscach więc mam porównanie.

I pamiętajcie, żeby mieć dobre ubezpieczenie, bo jak się o tym zapomni to się można zadłużyć na całe życie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.09.04 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bookowaliście nocleg gdzieś przez booking.com czy coś? 800zł to świetna cena jak na taki wyjazd. I co masz myśli mówiąc o zadłużaniu się? ;o

Powrót do góry
realistka01
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2018.09.04 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kilka razy korzystałam z bookingu i zawsze się sprawdzał. Dobrze patrzeć na oceny ludzi i ewentualnie zdjęcia, jeśli jakieś wstawili. Jeszcze ani razu nie trafiłam źle.

Jeszcze z ciekawych miejscówek w Europie, to bardzo polecam Czarnogórę. Jest piękna i przy okazji tania.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.04 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

habera napisał:
Bookowaliście nocleg gdzieś przez booking.com czy coś? 800zł to świetna cena jak na taki wyjazd. I co masz myśli mówiąc o zadłużaniu się? ;o

A to ma na myśli, że jeżeli np coś ci się stanie i wylądujesz w szpitalu, to nikt tam na początku nie będzie patrzył na to czy ubezpieczenie masz czy nie, tylko będą cię ratować. Natomiast potem mogą wystawić rachunek i nie są to małe pieniądze. Aczkolwiek w UE, jak sobie wyrobisz EKUZ, to chyba nie ma z tym problemu.

Ja Turcję średnio polecam. Też byłem kilka lat temu, ale gorąco jak skurwysyn, do tego stopnia, że momentami o północy nie dało się wytrzymać i człowiek cały spocony był, do tego, mimo że hotel teoretycznie dobry, tradycyjnie jak to przy wyjazdach w takie rejony musiały się przytrafić przez 2-3 dni sensacje żołądkowe. No i Turcja to jednak Turcja, trochę inny świat od naszego i jednak imo nie ten poziom bezpieczeństwa co w Europie.

Gehu89 napisał:

Jak wygląda "nocne życie"? Imprezy, cokolwiek?

Zależy wszystko od tego gdzie masz hotel, ale się nie wypowiem, bo tak jak mówię, byłem już prawie dekadę temu, na rodzinnym wyjeździe i wtedy jeszcze za dzieciaka nie w głowie były imprezy Tongue

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2018.11.24 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stalo sie. Przylatuje do Poznania w styczniu 2019. Bede tam 23-26. Napewno wynajme sobie przewodnika po Muzeum Narodowym oraz przewodnika po starówce. Nocleg juz mam: apartament w centrum. Prosba o praktyczna porade: Jakies knajpki/bary mleczne/dobre restauracje. Zadne pizze i inne cuda. Polska kuchnia i jak cos jest, to Kuchnia WIelkopolska.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.11.24 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na winklu, A nóz widelec.

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Następny
Strona 36 z 37
Skocz do: