Jerzy Dudek [koniec kariery]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 109, 110, 111, 112  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trickster
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.12.17 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co jest takiego wspaniałego w byciu celebrytą i reklamowaniu zegarka?
Jak ktoś chce zostać w piłce idzie na trenera, jak ktoś ma dosyć osiągnięć i kasy to zaszywa się w domu i cieszy się spokojem a jak ktoś chce być na salonach to zostaje celebrytą.
Co kto lubi, nie widzę sensu w ocenianiu czy któraś z tych postaw jest lepsza od innych.
Dla Jurka zdecydowanie na plus akcje charytatywne, promowanie piłki ale cała reszta to taki trochę piłkarski pudelek.

BTW Zachwycanie się "zachodem" było w modzie w PRL i latach 90-tych, obecnie zachodnia Europa jest uosobieniem groteski więc "zachodni styl" nie koniecznie jest określeniem pozytywnym.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Roland1
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.12.19 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jurek bardzo złoty człowiek Smile , mimo sławy przyczynia się do wielu akcji charytatywnych Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Biman
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.03.16 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dudek dla Four Four Two: Przy tak napiętym grafiku Dudek był zatem idealnym kandydatem na ambasadora firmy produkującej zegarki. Kwestią czasu było, że któryś z koncernów złoży mu taką propozycję. I faktycznie, od kilku tygodni jeden z najlepszych polskich bramkarzy w historii jest twarzą marki Citizen. – Jestem bardzo zadowolony z zegarka Citizen, z którego obecnie korzystam. A muszę powiedzieć, że jestem wymagający pod tym względem. Zwracam uwagę, nie tylko na to, jak zegarek chodzi, ale i jak wygląda. Często spoglądam na jego tarczę podczas meczów, ale także w czasie turniejów golfowych – śmieje się Dudek. – Bardzo cenię sobie też wytrzymałość nowego zegarka Citizen. U mnie zegarek jest na ręce 24 godziny na dobę, również wtedy, gdy idę popływać, siedzę w saunie, czy rąbię drzewo. Przyznam, że kilka zegarków zdarzyło mi się już uszkodzić, ale te, które dostałem ostatnio od firmy Citizen spisują się świetnie. "

Hahahha, nosić zegarek podczas rąbania drzewa Very Happy Te Citizeny to dopiero muszą być wytrzymałe Smile

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2015.03.16 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Citizen ssie aż po same jaja. Tylko SEIKO!

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.06.03 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co tyle dymu z tą biografią? Przecież nie wskazał na nikogo. To "Granero czy to ty" było w kontekście, jakby miało paść na każdego. A w Hiszpanii rozdmuchali to na całego.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.06.03 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w jakimś tam kontekście, potwierdził doniesienia, które napływały w owym okresie o niezłym burdelu, który powstał w głównej mierze przez wycieki informacji z szatni klubu.

Do dziś wielu przecież w zaparte szło, że to wszystko to tylko wyimaginowane zarzuty bla bla bla, a tu info z pierwszej ręki. Dla mnie miodzio. Smile Czekam na kolejne biografię.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.06.03 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co? Nikt nie mówił, że nie było kreta. Nie znajdziesz żadnego takiego głosu. Wielu idzie w zaparte co do szczerej pewności kim on jest.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2015.06.03 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A inni pomimo wielu przeslanek twierdza ze nim nie jest.

Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2015.06.03 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele przesłanek było także w kierunku Ramosa.

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.06.03 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz, ja twierdzę, że co nieco wyniósł. Oczywiście nie wszystko, jak myślą zapewne wszyscy. Tylko ja mam chyba bardziej lekkie podejście do kretowania. Też kurwiłem na początku, ale potem wybaczyłem. No i ono było, jest i będzie. Odejdzie Iker to informacje dalej jakoś będą się pojawiać w prasie. A twierdzę też, że informacje nie wynosił tylko Iker. Bo nie tylko on ma przyjaciół wśród dziennikarzy. Wiadomo, każesz mi rzucać nazwiskami to odpadnę, bo takiej wiedzy nie mam. Jednak dzielenie się informacjami z dziennikarzami jest bardziej powszechne niż się wydaje.

Kobe Bryant #24

Powrót do góry
ReeMan
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2015.06.03 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, pewności 100% nie ma. Z kolei półtora roku temu na jesień, w mediach huczało przed klasykiem na temat ramosa w środku.
A teraz przed Atletico cisza(nawet obstawiano Pepe w środku) - a Carlo powiedział, że o ustawieniu na Atletico wiedzieli tylko on i Ramos, więc teraz Sergio nikomu nie wypaplał.
Właściwie zostaje tylko Iker lub Ramos.

tayron36, myślę, że nikt nie ma przeciwko takiemu 'lekkiemu kretowaniu' - jakieś śmieszne anegdotki z treningów czy coś. Ale tutaj przed ważnymi meczami pojawia się nasz plan na mecz i skład, a jakby było mało to jeszcze brudy z szatni wypływają.

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.06.03 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tylko Ramos i Iker mają język w szatni i znają skład przed meczem? Nie lubię podejścia, że tylko ktoś ważny może wynosić informacje. Mógł je wynieść nawet jakiś pracownik klubu, który dowiedział się o składzie.

Kobe Bryant #24

Powrót do góry
ReeMan
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2015.06.03 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem mógł - raz, może dwa. Ale notorycznie przez lata? Nie oszukujmy się, jest to z pewnością piłkarz, a do tego tylko 8 zawodników zostało z kadry Mourinho 10/11. A najwięcej przesłanek jest ku Ikerowi.

Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2015.06.03 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, bo przez lata co mecz prasa dostawała składy. Very Happy
Poza tym wynosił także Mourinho! Przecież podawał często składy na dzień przed meczem na konferencji! Kret!

Powrót do góry
Maestro Bravo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.06.03 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bury Zenek napisał:
Wiele przesłanek było także w kierunku Ramosa.

Możesz rozwinąć? To dziewczyna Ramosa podawała przebieg rozmowy z Perezem czy Ikera? Bo już mi się troche pierdoli...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 109, 110, 111, 112  Następny
Strona 110 z 112
Skocz do: