FAQ + regulamin

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Gala Urodzinowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.07.18 19:49    Temat postu: FAQ + regulamin Odpowiedz z cytatem

PRZECZYTANIE PONIŻSZYCH INFORMACJI JEST OBOWIĄZKOWE

O co w tym chodzi?
Z okazji półokrągłej rocznicy istnienia naszego serwisu postanowiliśmy zrobić coś wyjątkowego. Tym "czymś" będzie właśnie ta Gala.

Jak to działa?
Oglądaliście kiedyś Oscary, albo jakąkolwiek inną galę, na której przyznają nagrody? Nasza będzie wyglądał podobnie, choć oczywiście jedynie na forum. Przynajmniej tak planujemy. Tego typu Galę - choć dużo większą i z pewnością lepiej zorganizowaną - zobaczyć możecie, klikając tutaj

No to kiedy będzie ta Gala?
Wtedy, kiedy jak największa liczba użytkowników będzie mogła spokojnie wziąć udział. Końcówka sierpnia? Początek września? To zależy również od Was.

Kto może brać w tym udział?
Każdy użytkownik zarejestrowany w dniu rozpoczęcia głosowania (o głosowaniach poniżej).

I będą rozdawane nagrody?
Tak, choć ich forma i nazwa jeszcze są nieustalone. Propozycje nazwy dla nagrody możecie składać w specjalnym topiku. I coś jeszcze: nagrody będą symboliczne i niematerialne. Nie spodziewajcie się oryginalnych koszulek Realu, bo nas na nie nie stać.

Opowiedz więcej o nagrodach. Za co będą przyznawane? I jak?
Nagrody przyznawane będa w określonych kategoriach - tak jak Oscary. Kategorie ustalą organizatorzy Gali, choć Wy będziecie mogli zaproponować inne. Jeśli będą dobre i ciekawe, zostaną włączone do programu.

Jak? Do każdej kategorii zostanie utworzony temat z ankietą, gdzie będziecie mogli oddawać głosy. Pozycji (czyli osób) w ankiecie będzie od 3 do 5, zależnie od liczby nominacji.

I tu doszliśmy do ważnej sprawy - NOMINACJE. Topiki powstaną jeszcze przed założeniem w nich ankiet. Będziecie mogli w nich wpisywać propozycje, które osoby powinny być waszym zdaniem nominowane do nagrody w danej kategorii. Będzie można też poprzeć wcześniej przedstawioną nominację. Ostateczną lisę kandydatów ustali Komisja, ale wiadomo, że dodatkowe głosy poparcia BAAAARDZO zwiększają szansę na znalezienie się w gronie nominowanych. :-) Po szczegóły odsyłam do regulaminu (poniżej).

Nie boicie się statsiarstwa, wypisywania głupot? Gala to chyba wymarzona okazja do statsowania.
Hm... zależy gdzie. Wszystkie posty z nominacjami i głosami poparcia dla nich, na przykład, zostaną skasowane w momencie ustalenia finalistów.

Czy udział jest obowiązkowy?
Ależ skąd. W specjalnym topiku możesz poinformować, iż nie życzysz sobie brac udziału w Gali.

Czy to jednorazowa impreza?
Szczerze? Nie wiemy. Chcielibyśmy powtarzać ją co roku, ale to zależy od Waszego zaangażowania. Na dobrą sprawę to i tegoroczna może się nie odbyć, jeżeli nie okażecie chęci zabawy.

REGULAMIN
1. Galę organizuje Komisja wybrana spośród składu administracyjno-moderatorskiego Forum RealMadrid.pl

2. Komisja w składzie: Airwolf, yazid oraz Sobek jako nadzorujący jej prace
- może wykluczyć użytkownika z Gali, banując go do chwili jej zakończenia, za utrudnianie jej przeprowadzenia
- dożywotnio zbanowac użytkownika za próbę oszustwa poprzez założenie nowego konta dla głosowania, nominowania, lub popierania nominacji
- członkowie Komisji nie mogą kandydować w kategoriach, poza "Najlepszy mod/admin". Wolno im nominować i głosować, ale nie wolno popierać nominacji.

3. Decyzje Komisji są nieodwołalne

4. Gala składa się z 4 etapów:
- nominacje
- ogłoszenie finalistów
- głosownie na finalistów
- Gala przyznania nagród

5. Podczas nominacji w topikach poświęconych poszczególnym kategoriom użytkownik:
- może nominować maksymalnie dwóch użytkowników w każdej kategorii
- może wyrazić poparcie dla nominacji maksymalnie dwóch użytkowników w każdej z kategorii
- nie może nominować samego siebie, ani wyrazić poparcia dla oddanej na niego nominacji.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.08.20 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy można nominować użytkowników, którzy obecnie są zbanowani ?

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.20 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... chyba znalazłeś małą lukę w Regulaminie.

Z drugiej strony - nie jest to zabronione, więc można, choć należy się zastanowić, czy warto.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.20 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA!

Jest jedna rzecz, której Regulamin nie precyzuje. Wobec tego doprecyzowuję ją teraz - w danej kategorii jeden użytkownik może być nominowany RAZ. Każde kolejne "nominacje" traktowane są jako głosy poparcia dla tejże.

Powrót do góry
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2005.08.20 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to za pozno troche, bo ja na fana raula juz "zanominowalem", ale no i tak do konca nie rozumiem. Piszesz, ze nastepne nominacje to beda glosy poparcia, wiec mozna pisac nadal nominacje dla juz nominowanego uzytkownika? Tylko zostanie to inaczej przez Ciebie zinterpretowane. Czy tez nie mozna pisac ponownych nominacji, a juz napisane wczesniej beda uwazane za poparcie?

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.20 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Fan Raula to dobry przykład. Ktoś go nominował. I dobrze, to jest nominacja. Teraz tę nominację można poprzeć, lub jej się sprzeciwić ("bo FR to mój przyjaciel i nie będziecie go, chamy jedne, obrażać" :] ). To drugie jest jasne - piszecie, że jesteście przeciwni tej nominacji.

Jako poparcie dla nominacji rozumiem właśnie poparcie, ale też w ten sposób traktowali będziemy posty takie, jak twój o Fanie Raula - będące w założeniu nominacją. Bo to na jedno wychodzi, tylko nazwa inna.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Gala Urodzinowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: