Najlepszy mod/admin
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Gala Urodzinowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Zwycięzcą w tej kategorii zostać ma:
Airwolf
46%
 46%  [ 20 ]
aaangie
20%
 20%  [ 9 ]
Serpico
18%
 18%  [ 8 ]
yazid
13%
 13%  [ 6 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 43

Autor Wiadomość
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.07.18 20:18    Temat postu: Najlepszy mod/admin Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy już nieoficjalne wybory na ulubionego moderatora/administratora. Teraz przyszła pora wybrać oficjalnie. W tym temacie nie będzie nominacji (dlatego też jest zablokowany). Komisja sama wybierze, kto ze składu MA jest najbardziej godzien miana finalisty.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.27 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednodniowym opóźnieniem rusza głosowanie w tej konkurencji. Kandydatów finałowych wybrała komisja - są to ci moderatorzy/administratorzy, którzy wypełniali swoją funkcję w przeciągu ostatniego miesiąca.

Zasady głosowania takie same, jak w pozostałych konkurencjach - jeżeli decydujesz się ujawnić, na kogo głosujesz, dodajesz do tego uzasadnienie.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.08.27 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf - bo stara się, żeby wszędzie go było widać :]

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2005.08.27 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf - wszędzie go pełno i jest zawsze tam gdzie być powinien :]

seg
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.08.27 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Airwolf. Naprawdę widać, że administruje to forum.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
ikskwadrat
Habemus Zlatan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.08.27 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oddaję głos na Serpico, bo Airwolf za bardzo przejmuje się rolą, aaangie i yazida nie lubię. Oto moje cudowne uzasadnienie.

seg
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.08.27 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz, że Airwolf za bardzo się przejmuje? Dziwne, cały czas myślałem, że administrator forum to odpowiedzialna funkcja i przejmowanie się nią jest jak najbardziej wskazane.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
ikskwadrat
Habemus Zlatan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.08.27 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, znów się pomyliłem. BTW mogę mieć swoje zdanie, czy na tym forum ten przywilej dla żałosnych i irytujących "dzieciaków" (lol) nie funkcjonuje?

seg
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.08.27 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może się zdziwisz, ale możesz. Co więcej, masz też możliwość uzasadnienia swojej opinii - skorzystaj z niej!

Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2005.08.30 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf, za wszystko od A do Z. Za pomoc, wytykanie błędów, dostarczanie sporej porcji rozrywki, i w ogóle w ogóle...

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.08.30 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głos oddałem na Airwolfa. Naprawdę widać jego pracę, stara się żeby na forum był porządek i wogóle - dba o forum i bardzo dobrze wywiązuje się ze swojej roli admina/moda (niepotrzebne skreślić). Inni teź na pewno ciężko pracują, ale głos zawędrował do Airwolfa.

Przy okazji chciałem pochwalić yazida, bo przez wakacje staje się całkiem dobrym redaktorem. Pozdro Wink

i Hala Madrid !

Powrót do góry
Sobek
WTF?
WTF?

PostWysłany: 2005.09.01 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też pytanie - Airwolf

Nawet ostatnio zainteresował się backup'em Forum. Jest pierwszy w kilkuletniej historii :]

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.09.01 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yazid. Dlaczego? Bo - ujmijmy to - pasuje do mojej wizji. Jest takim moderatorem, jaki był mi potrzebny... wydaje mi się.

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.09.05 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf 48% [ 17 ]
aaangie 25% [ 9 ]
Serpico 14% [ 5 ]
yazid 11% [ 4 ]

Wszystkich Głosów : 35

Nie będę twierdził, że jestem zaskoczony, bo nie jestem, ale nie kryję też, że jest mi miło - jak każdemu, którego praca jest doceniana (zwłaszcza, gdy wśród doceniających jest przełożony).

Jakiekolwiek zmiany w tych wynikach, które pojawią się w ankiecie, traktowane być winny jako dokonane po zamknięciu głosowania.

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2005.09.06 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, drugie miejsce mnie tez cieszy zwłaszcza, ze przez ostatnie pol roku troszke zaniedbalam prace na forum Wink

Wszytskim zainteresowanym (za wyjatkiem iksa) przypominam tez, ze zajmuje sie glownie interweniowaniem w sprawie pochopnie danych banów i mam na swoim koncie kilka spektakularnych sukcesów (np Roodeck Wink )

Dlatego jesli ktos wyrazi szczera chec poprawy i kocha Gutka, to zawsze moze liczyc na moja pomoc Rolling Eyes

No i gratulacje dla Airwolfa, ktory nie mam pojecia jak znajduje tyle czasu, by tyle dzialac na forum Wink oby Ci sie nigdy nie znudzilo Wink

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Gala Urodzinowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: