Zinédine Zidane
Idź do strony 1, 2, 3 ... 300, 301, 302  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.08.03 19:25    Temat postu: Zinédine Zidane Odpowiedz z cytatem

Co o tym sądzicie ?? Ja osobiście uważam, że to dobrze. Żeby się nie przemęczył :P.

Do adminów i modów:
Jeśli jest taki temat to sorki Rolling Eyes .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Laq3
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.03 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidane niech wraca do formy sprzed 2, 3 lat w każdym meczu błyszczał Ronaldinho, Riquelme mogli tylko pozazdrościć. Real nie raz już w zeszłym sezonie grał tak jak Zidane...

Powrót do góry
el Tomasso
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.08.04 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam sie nie ciesze bo mowil ze nie daje rady grac caly sezon i jest przemeczony a jednak wraca do kadry i to napewno nie po to zeby na zgrupowaniach odpoczywac
Jako kibic Realu nie ciesze sie ale jako kibic ogolnie to oczywiscie popieram bo Tricolores bez Niego to nie zajada daleko

Powrót do góry
SLASH
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.08.04 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to nie plotka , to myśle , że Zidane dobrze robi wracając do gry w reprezentacjii może się przyda bo Francuzi mają poważne problemy z wyjściem z grupy
pozdro

Rolling Eyes
Hala Madrid

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
dj_proch
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.04 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidan niech wroci do reprezentacji bo ostatnio Francuza nie idzie moze powrot zidana poprawi ich gre Smile

kamillo_fc
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.04 11:22    Temat postu: Re: Zidane powraca do kadry !!! Odpowiedz z cytatem

Kamil176 napisał:
Co o tym sądzicie ?? Ja osobiście uważam, że to dobrze. Żeby się nie przemęczył :P.

Do adminów i modów:
Jeśli jest taki temat to sorki Rolling Eyes .

NIEWĄTPLIWIE ZUZU JEST NIEZBĘDNY REPREZENTACJII... Smile
LECZ CZY UDA MU SIĘ UTRZYMAĆ W DOBREJ FORMIE FIZYCZNEJ
PRZY TAK WIELKIM WYSIŁKU... Surprised NIESTETY NIE JEST ON ''PRZEDNIEJ DATY'' :(

Va el Madrid con su bandera!
Pozdro for all...
My gg:2828268
My e-mail:heis@vp.pl

Con respeto y emocion.®
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Cienik
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.04 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma jak "ostateczna decyzja".

Mi sie tam jego powrot wcale nie podoba, jest dobrym zawdnikiem, a ja Francuzow nie lubie.Very Happy

Powrót do góry
Taras
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.08.04 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myśle, że Zidane źle zrobił wracając do kadry Francji bo niebedzie w stanie grać na 100% w lidze Hiszpańskiej.

...PEACE...

Powrót do góry
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.08.04 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy jak to bedzie. Ja uwazam ze mimo iz nie jest za mlody to zapewne reprezentacji sie jeszcze przyda, bo szczerze mowiac to nie wiedzie im sie w eliminacjach. Zdobyli malo punktow, strzelili kilka bramek. O ile pamietak to cos kolo pieciu? Mam racje?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.08.04 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, pięc goli, 4 miejsce w grupie.
Myślę, że Zidane powinien darować sobie grę w reprezentacji, jest już stary, widać, że często nie wytrzymuje kondycyjnie meczów w Realu, a teraz jeszcze pobawi się w eliminacje, bo znowu Francję trzeba ratować - a kto się najlepiej do tego nadaje ? Zidane.
W sumie podobnie ma się sprawa z Figo, no ale jak go w Realu sadzają na ławkę to niech sobie chociaż pogra z reprezą.

Powrót do góry
Onik
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.08.04 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidane wrócił ale według mnie po to aby jednocześnie po Mistrzostwach Świata dokonać ostatecznego rozbratu z piłkarskim boiskiem. To spowoduje wilka lukę w Realu kto go może zastąpić???.........może Amar. Jednak póki co cieszmy się pięknymi zagraniami Zidane’a

Powrót do góry
RadoGol
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.08.04 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że teraz Zidane może grać jeszcze lepiej niż wcześniej w reprezentacji gdyż odpoczął już trochę od międzynarodowych boisk i napewno bardzo mu tego brakowało. Francja teraz wyrasta u mnie na jednego z faworytów do wygrania MŚ!

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.08.05 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RadoGol napisał:
Uważam że teraz Zidane może grać jeszcze lepiej niż wcześniej w reprezentacji gdyż odpoczął już trochę od międzynarodowych boisk i napewno bardzo mu tego brakowało. Francja teraz wyrasta u mnie na jednego z faworytów do wygrania MŚ!

Tylko dlatego, że wrócił po roku nieobecności Zidane do wątpliwie silnej reprezy?
Moim zdaniem jeśli Francji uda się zakwalifikować do MŚ, to za wiele tam nie zdziałają, bo ile może im wygrywać jeden człowiek ?
MŚ 2002 - kontuzja Zizou - blamaż, pamiętamy - 0 goli
Euro 2004 - myślę, że bez Zinedine'a Francja miałaby kłopoty z wyjściem z grupy, murowana porażka z Anglią itp.
Francuzi muszą zacząć myśleć o nowych idolach, Vieira, Zidane, Desailly, Barthez nawet powoli będą schodzić w cień i ktoś musi prowadzić tą reprezę. Zidane nie będzie im wygrywał wszystkich meczy.
No, ale to tylko moja opinia ;)

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.08.08 01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doskonale go rozumiem ze hce wrucic do kadry.pomoc kolegom awansowac do mundialu i przede wszystkim w nich zagrac.ale jeszcze nie dawno mowil ze woli zagrac 20 meczow dobrze,niz 40 slabo.a tu taki numer?!on nie ma 26 lat tylko 33 reprezentacja to ok.6-7 spotkan w przyszlym sezonie.wiec czyzby zidane zamierzal w realu rozegrac "az" 10 spotkan na wysokim poziomie?rzeczywiscie galaktyczne wyzwanie....

Powrót do góry

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.08.08 01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realo madrito: desailly już przestał zawodowo kopać piłke....

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 300, 301, 302  Następny
Strona 1 z 302
Skocz do: