Faworyci nadchodzącego sezonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.08.13 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras napisał:
Real Madryt jest moim faworytem w lidze hiszpańskiej
liga mistrzów:chciałbym żeby to Real wygrał ale może im zabraknąć sił.ale w nich wierze.wie c faworytem jest Chelsea.

To wreszcie kogo obstawiasz, bo psizesz, że w Real wierzysz, więc faworytem jest Chelsea w LM. Niezbyt kapuję :/.

Ja obstawiam tak :P:
PD - REAL MADRID
LM - REAL MADRID
PK - REAL MADRID

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2005.08.15 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle, że to będzie bardzo wyjątkowy sezon w hiszpanii, bo wiele drużyn walczy o możliwość gry w Lidze Mistrzów:
Real Madryt- będzie chciał za wszelką cenę udowodnić, że potrafią nadal wiele( na razie to władze chcą to udowodnić, po piłkarzach tego nie widać...)
Barcelona- Dla mnie kandydat na mistrza hiszpanii, grają najpiękniej(niesądziłem, że kiedyś to powiem)
Valencja- wraca do zdrowia Vicente, jest Aimar i mocny, szeroki skład, mogą wiele osiągnąć...
Deportivo- myśle, że nadal tkwi w nich potencjał, wciąż mają silną drużynę...
Betis- osiągnął w zeszłym roku wiele, został Joaquin, został Oliveira, są nadal piekielnie mocni..
Villareal- Ta drużyna nie odstaje od Barcelony... Świetnie zaczęli eliminacje do CM i jest dla mnie faworytem do zajęciego 2 miejsca w lidze..
Atletico Madrid- Wiele wzmocnień jak co roku, wielkie plany jak co roku, myśle, że nie skończy się na samych planach w tym roku, są również mocni...

Chciałbym być takim optymistą i mówić o tym, że Real każdego zmiecie, ale jak widze, jak oni grają to nie widze, wielkiej poprawy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.08.15 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymonberbeka, może Real ma grać nie efektownie, tylko na wynik. Wygrywają mecz, to się bronią i tyle. Zobaczymy, ale wolę, żeby pokazywali ładną grę, bo od czego mamy te indywidualności :P.

Powrót do góry
BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.08.16 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wasze posty:) Jeśli chodzi o moich faworytów to proszę bardzo:

Primera Division: hmmm... zastanówmy się: FC Barcelona (musimy przyznać) gra bardzo dobrze. Chociaż, że w Blaugranie lubię tylko Ronaldinho (jestem zawziętym kibicem Brazylii, chociaż, że Bellettiego nie lubię), to trzeba przyznać, że są bardzo zgrani ze sobą i potrafią strzelać gole. Real Madryt oczywiście też będzie się zdecydowanie liczył. Po pierwsze piłkarze będą zdeterminowani, ponieważ nie wygrali nic przez ostatnie 2 sezony... Po drugie, mamy zdecydowanie najlepszą linię ofensywną (mówię to szczerze, nie bójmy się chwalić Realu), za to z obroną też nie jest aż tak źle... "eksperci" (od siedmiu boleści) mówią, że Real ma fatalną obronę... Według mnie tak nie jest!!! Mamy młodziaków (bardzo zdolnych): Mejia, Arbeola, ten gościu z Albacete (sorry, że zapomniałem jego nazwiska - skleroza), poza tym jest Carlos, Salgado, Diogo, Helguera, Pavon, Woodgate... Casillas za to jest jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) bramkarzem świata!!! Co do "Primery" faworytami są także wzmocnione drużyny Atletico Madryt, Valencii, Villarrealu, także Betisu i Athletic de Bilbao... Sevilla i Deportivo także...

Liga Mistrzów: tutaj będą walczyć sławne drużyny z drużynami, które będą miały przebłysk formy... Np. z tych lepszych: Real, Barca, Chelsea, AC Milan, FC Liverpool, Juventus, Inter (po zakupie czterech "galacticos")... FC Liverpool będzie bronił tytułu (ale ich nie lubię, bo "zdradzili" Dudka...), a więc będzie mocny, Chelsea również ostatnio jest jednym z najlepszych klubów, Milan od kilku lat jest w czołówce, Barca po poprzednim tak udanym sezonie... Real również, Robinho, Baptista, Ronnie, Zizou i Becks to tylko niektóre "supergwiazdy" Galaktycznych...
Juventus również należy do bardzo dobrych drużyn... Jeśli chodzi o "przebłyski" to m. in. Villarreal, Schalke 04, może Benfica Lizbona, Olympique Lyonnais lub Olympique Marsylia... Niektórzy z was zapytają się pewnie, dlaczego nie wypisałem ManUtd, Arsenalu lub Bayernu... Cóż, według mnie te drużyny przez wiele ostatnich sezonów mają olbrzymie niepowodzenia, a w tym roku także nie grają zachwycająco... Realowi co prawda też nie wychodziło, ale w tym roku Real będzie "kosił" drużyny po kolei... W ataku mamy także Soldado i Owena, w pomocy Garcię i Gravesena, w obronie Carlosa, na "budzie" Diego Lopeza...

Puchar Hiszpanii: zwyciężają praktycznie zawsze "drugoplanowe" drużyny... może Betis, Sevilla, Villarreal i Valencia lub Bilbao... albo Atletico de Madrid... Real i Barca oczywiście też, ale tym najlepszym drużynom prawie zawsze "brakuje siły" po cięzkich meczach w LM i Lidze Hiszpańskiej... Copa del Rey od "wieków" trafia (jak już wspominałem) do gorszych drużyn...

To wszyscy moi faworyci (sorry, że taki dłuuuuugi jest ten post...)
Jescze raz dzięki za wszystkie posty:)

HALA MADRID!!!
HALA RONALDO!!!
HALA Filciu702...!!! Wink 8)

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.16 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filciu702 napisał:
(sorry, że taki dłuuuuugi jest ten post...)

To raczej inni powinni przeprasszać, że piszą takie krótkie.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.08.16 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Airwolf, że jako jeden z niewielu popierasz długie odpowiedzi. Po prostu trudno jest opisać faworytów i praktycznie cały nadchodzący sezon w przysłowiowych dwóch zdaniach...

Filciu702

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.08.16 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filciu702 przynajmniej mam co czytać :P. teraz odpowiem na twój post.
Po 1. Benfica Lizbona narazie jest w el. chyba i jeszcze nie wiadomo czy się zakwalifikuje. Jeśli nie gra w el. to sorry.
Po 2. Olympique Marsylia nie gra w LM, nawet nie gra w Pucharze UEFA, chyba w Intertoto już odpadli.
Po 3. ManUtd, Arsenal lub Bayern. Nie widać narazie takiej formy, bo się seozn zaczął. ManUtd wygrał z Evertonem i Arsenal z Newcastle, ale popieram, że raczej nic w LM nie zdziałają, bo ManUtd ostatnio słabo coś w LM gra, a Arsenal w ogóle nie wygrał LM. Nie zgodzę się jeśli chodzi o Bayern, bo jak narazie w 1 kolejce grając w 10 wygrali 3-1. Z Bayerem Leverkusen na wyjeździe wygrali aż 5-2, a najgorszy to Makaay. Bramę za bramą ładuje.

Powrót do góry
BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.08.16 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację Kamil176, że Marsyille nie gra w LM... troche się rozpisałem... była bodajże na 5 miejscu w Ligue 1... Lecz co do Bayernu się nie zgadzam. Liga Niemiecka (Bundesliga) nie ma takiego poziomu. Poza tym, Bayern przez ostatnie sezony przegrywał kolejno z Realem i z Chelsea. Bayern w tym sezonie nie błyszczy, także nie dziwię się. Makaay, chociaż dobry, chociaż, że w ostatniej LM strzelił bodajże 7 goli, to jakoś nie pomógł zbytnio Bayernowi w fazie pucharowej. Niemcy grają bardzo czytelną piłkę, jedynym idealnym technikiem jest tam Ze Roberto. Kahn to stary dziad, Lizarazu zapomniał jak się piłkę kopie, Ballack'a nie lubię, ale też jest cienki (ostatnio widziałem jakiś mecz co z pola karnego nie trafił w bramkę, pomimo, że piłka była idealnie ustawiona), do tego fajtłapa Schweinsteiger i ślumok Salihamidzic... Jakiś Kuffour biegać nie umie, Sagnol się starzeje, Lucio: lubię Brazylijczyków i go także, ale przez dwa samobóje i fatalną grę w ostatnim sezonie na pewno nie zyskał u mnie na "widoku"... Pizzaro - według mnie czasami chłop ma szczęście, że trafi do pustej barmki z 1 metra... A o rezerwowych to szkoda gadać... Po prostu ja uważam, że Bayern jest ciniasem, ale nie mówię, że możesz nie mieć racji. Ja nie lubię Bayernu oraz nie podoba mi się styl ich gry. Ty możesz lubić, przecież ci nie zabronię... Laughing Zobaczymy za rok, czy Bayern będzie się jakoś bardziej liczył w LM (jeśli dojdzie do półfinału to przyznam, że nie jest taki aż cienki)...

HALA MADRID!!!
HALA RONNIE!!!

Powrót do góry
Iosif
Kataloński głos w twoim domu
Kataloński głos w twoim domu

PostWysłany: 2005.08.16 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi Wolf że takiegokrótkiego posta napisze ale odpowiedż może byc tylko jedna. We wszystkich ligach i pucharach faworytem jest FC Barcelona. Teraz po wyleczonych kontuzjach nawet chłopaki od Romka jej nie powstrzymają.

danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.08.17 01:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

la liga : mam nadzieje, że do walki o mistrzostwo włączą się inne kluby - aby nie było zbyt nudno. Tak więc mistrz może być tylko jeden - FCB Very Happy
Drugie miejsce powinno należeć do "nietoperzy", ale pewnie liczyć się będzie również Villarreal czy Betis. No to miejsca premiujące do gry w LM, mamy rozdzielone. Teraz niech będzie sobie Real - ku frustracji.

Barça jest faworytem, Real to zawsze Real, więc nieważne ilu będzie narzekać swoje ugrają i pewnie zameldują się na drugim miejscu. Valencia może zawojować wiele, może też nie osiągnąć nic. Jest spora grupa zespołów, która będzie walczyła o miejsca gwarantująca gre w pucharach : Betis, Villarreal, Atletico, Deportivo, Sevilla, być moze Espanyol i Bilbao.

LM to tak naprawde turniej, w którym wygrać może każdy, potencjalnie najsilniejsze zespoły to: Chelsea, Milan, Juve no i my tzn. Barcelona. Kto wie czy ponownie od razu po wyjściu z grup nie powtórzy się sytuacja i zostanie rozegrany przedwczesny finał.

Copa del Rey: nie mam pojęcia.

Szykujesię zatem trzeci rok ( dla Blanco drugi Wink ) bez pucharów dla Realu.

HALA PEREZ !!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2005.08.21 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W la liga jest kilku faworytów - Real Madryt, F.C Barcelona, Valencia, A. Madryt, Deportivo i może Villarreal namieszać duzo, czy też Betis, aczkolwiek myśle, ze te dwie ostatnie druzyny mogą tylko nam przeszkodzic w zdobyciu la liga. Bo Po prostu teraz Real Madryt zdobędzie La Liga :P Smile

W Lidze Mistrzów moze być różnie...Bardzo bym chciał, aby to Real Madryt wygrał. Nadzieje trzeba miec !

Powrót do góry
Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2005.08.22 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można powiedzieć, że jak co roku Faworytem jest Real Madryt. Myśle, że nakrajowym boisku może zagrozić mu jedynie Barcelona( wielką niewiadomą jest natomiast dla mnie Valencja). Co do Ligii Mistrzów-tutaj sprawa się bardziej komplikuje-oprócz Realu wymieniłbym Chelsea, Bayern Monachium, AC Milan, Juve a także Inter Mediolan. Faworytów tej edycji można bardzo długo by wymieniać ponieważ w tej kwestii można "gdybać i gdybać'! Jak wiemy piłka nożna jest bardzo nieprzewidywalna!

Powrót do góry
allstargame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.08.23 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faworyci Ci sami Exclamation
Real Madryt 8) , Barcelona, Depor.
W LM: Real Laughing , Barcelona, Chelsea Wściekły , Milan, Bayern Twisted Evil, i moze Wisla(jak awansuje, miejmy nadzieje Smile ) Very Happy Very Happy

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.08.26 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze w lidze bedzie podobnie jak w zeszlym sezonie. O tytul beda walczyc Real i Barca. Do tego moze wejsc Villareal i moze Valencia. Ignorowac nie wolno Betisu oraz Depor jak zawsze. Co do LM...tutaj nie ma faworytow co widac od ostatnich dwoch lat. Faworyci odpadali juz wczesniej a w boju zostawaly teoretycznie slabsze druzyny (FC Porto, AS Monaco, Liverpool) i jedynie AC Milan byl faworytem ale i on nie dal na koncu rady. Faworycie to oczywiscie jak zawsze Real, Barca, Chelsea, Juve, Inter i AC Milan. Ale spodziewam sie znowu jakies niespodzianki. Byle by Real wygral :P

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
kamilWK
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.09.08 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie faworytem jest oczywiście Real Madryt Smile .I napewno znowu o tytuł będą walczyć Barca i Królewscy.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
Strona 2 z 19
Skocz do: