Trofeo Pichichi
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yazid
El Joven Yebako

PostWysłany: 2005.08.18 23:15    Temat postu: Trofeo Pichichi Odpowiedz z cytatem

Sezon ligi hiszpańskiej rozpoczyna się już 28 sierpnia. Pomijając już wszelkie prognozy dotyczące miejsca Realu Madryt w tabeli na koniec rozgrywek, zajmijmy się może prognozami na temat: Kto będzie królem strzelców nadchodzących rozgrywek?

W zeszłym sezonie trofeum to zdobył nieoczekiwanie Diego Forlan wespół z Samuelem Eto'o. O ile spodziewano się, że kameruński napastnik ustrzeli sporo bramek, o tyle postawa Forlana była jedną z największych niespodzianek całego sezonu. A jak będzie tym razem? Do Primera División ponownie przybyło kilku wysokiej klasy napastników, takich jak choćby Keżman czy Kluivert i walka o tytuł najskuteczniejszego będzie jeszcze bardziej zacięta.

Jakie są Wasze typy?

PS. Ankieta jest "proRealowa" Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.08.19 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Czarnuch
2. Kluivert
3. Saviola
..............
11. Ronaldo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Onik
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.08.19 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Ronaldo w ostatnim sezonie nieco słabszy ma wiele do udowodnienia, według mnie najlepszy na świecie w dalszym ciągu. Jeśli tylko się zmotywuje może „ustrzelić” sobie króla strzelców.
2. Eto’o zawsze strzelał jednak teraz w obliczu gry całej Barcelony na niego powinien przekroczyć liczbę 20 bramek w sezonie. Jednak nie strzeli tyle by wyprzedzić R9.
3. Torres najbardziej utalentowany Hiszpański napastnik młodego pokolenia.
Ma wokół siebie wielu ciekawych zawodników. Moim zdaniem mógłby zostać następca w Realu Raula. Wprawdzie mówi ze nie przejdzie jednak jeśli Perez pokaże mu ka$$$$$e to przejdzie. Atleti 4 w lidze on 3 w klasyfikacji snajperow.
P.S.
danielos kto to jest „czarnuch”? Czy ty jesteś rasistą?

Ostatnio zmieniony przez Onik dnia 2005.08.19 15:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.19 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuszne spostrzeżenie. Już ja widzę, jak by się czepiał Kuman (albo inny Pred), gdyby coś takiego napisał kibic Realu. :]

A do wszystkich piszących w tym temacie - Może byście tak rozwijali swoje klasyfikacje o jakieś uzasadnienia, co?

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Ziulek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.19 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie Ronaldo, ale napewno będzie go gonił Eto'o. Niewiadomo również co z Robinho - wszystko zależy od ułożenia ataku Realu.

Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.08.19 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście liczę na przebłysk Ronaldo, ale taki długoterminowy. Mecze poprzedzające sezon zapowiadają mam nadzieję powrót wysokiej formy Brazylijczyka. Dlatego daję Mu szansę na znalezienie się w trójce najskutecznieszych zaowdników. Wielką niewiadomą będzie Robinho, ale kto wie, może już w pierwszym sezonie zawojuje La Liga. Z pozostałych kandydatów to można obawiać się Eto'o, Torresa i Keżmana.

Komentarz jak najbardziej proMadrycki.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.08.19 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje typy nie powiem.. są optymistyczne i oryginalne.

określenie "Czarnuch" rzeczywiście jest nienajszczesliwsze jeśli czytają je osoby, które rzadko przeglądają inne serwisy... a nawet mało dokładnie ten. Sądze, że wiekszosc osob wie o co chodzi. Jeśli ktoś się poczuł urażony... to mówiąc szczerze jestem zaskoczony

1. Mi jugadr favorito Eto'o... gdyż jest obecnie najlepszym napastnikiem w La liga Very Happy Barça w tym sezonie, również spokojnie będzie kontrolowała rozgrywki, więc Sami "troche" bramek na wbija. Jeśli nikt nie wyskoczy w tym sezonie jak Forlan z Villarreal "pichichi jest jego.

2. Kluivert - Ponieważ będzie chciał być lepszy niż Saviola no i w kontrakcie ma klauzule "no disco". W dalszym ciągu jest to świetny zawodnik, a w tym sezonie poprawi swój rekord bramkowy w lidze.

3. Saviola - bo nie bedzie chciał być gorszy od Pata, na złość niektórym personom z BO Very Happy Po sezonie wróci do klubu Very Happy

liczyć się będą Oliviera i ... Giuly, który mam nadzieje, że popracował nad skutecznością.

11. Ronaldo - pewnie będzie w pierwszej trójce, bo obojętnie co by nie robił i nie jadł swoje ustrzeli Very Happy

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.08.21 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 1. Z tego co wiem to pisze się Kezman, a nie Keżman.

Po 2. yazid dodaj do tej ankiety Ktoś inny.

Po 3. yazid Eto'o przegrał jednym golem z Forlanem jeśli chodzi o "pichichi". Eto'o miał 24 bramki, a Frolan 25.

Po 4. Teraz coś o strzelcach:

1. Ronaldo może zawojować i pokazać, że to On jest najlepszy w La Liga, szczególnie, dlatego, że w tym sezonie MŚ.

2. Robinho. Jeśli będzie prezentował taką albo lepszą formę, jak w ostatnich meczach i szybko się zaaklimatyzuje, to może szybko stać się gwiazdą ligi.

3. Eto'o, to bramkostrzelny napastnik, ale dużo bramek strzela dzięki Ronaldinho, który świetnie asystuje

4. Forlan, jeśli utrzyma taką formę strzelecką jak z poprzedniego sezonu, to może być groźny.

5. Kluivert. Powrócił do Primiera Divison, po niezbyt udanej "wycieczce" w Anglii. Może udowodnić, że dalej jest świetnym napastnikiem.

6. Saviola. Będzie chciał pokazać Barcie, że źle robią nie stawiając na niego. Żeby im dużo bramek naładował :P.

7. F. Torres. Młody napastnik, który jest bardzo utalentowany i ciągle się rozwija. Może coś ustrzelić.

8. R. Oliviera. Ostatnio dużo bramek strzela, więc może coś zdziałać.

Owen, Raul itd. - u tych piłkarzy będzie się liczyła forma i czy będą występować w podst. 11.

P.S.
Trochę się rozpisałem Very Happy.

Ostatnio zmieniony przez Kamil176 dnia 2005.08.21 21:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.21 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil176 napisał:
Po 1. Z tego co wiem to pisze się Kezman, a nie Keżman.

Żle wiesz. Facet nazywa się Mateja Kežman, co na polski wypada transliterować raczej jako Keżman.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.08.21 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamil176 napisał:
Po 3. yazid Eto'o przegrał jednym golem z Forlanem jeśli chodzi o "pichichi". Eto'o miał 24 bramki, a Frolan 25.

tytuł pichichi przyznaje Marca,natomiast federacja uznała że Eto'o miał 25 trafień. Temat brzmi "Król Strzelców PD 2005/2006" Very Happy

Powrót do góry
Morales
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt

PostWysłany: 2005.08.22 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo, jak narazie objecał 35 goli. Nie słyszałem, aby ktoś miał strzelić więcej, więc spasiony zając jest faworytem :lol2:

bartek77
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.22 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo bym chciał aby królem strzelców został Michael Owen ale najprawdopodobniej, jeśli nie odejdzie, to będzie znowu siadział na ławce <przynajmniej przez 1 cześć sezonu>... z naszych rywali najbardziej obawiałbym się Atletico bo będą mieli w tym sezonie jeden z najlepszych napadów w Hiszpanii... Myślę że po kiepskim sezonie w Anglii Keżman może być bardzo zdeterminowany i może się powtórzyć historia Forlana

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.08.26 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciezko bedize zrobic aby krolem strzelcow zostal ktos z Realu...czemu? Bo np. Barca ma jednego strzelca (Eto) ktory strzela wiekszosc bramek. A w Realu bedzie taka ofensywa ze nie jedna osoba bedzie strzelac bramki ale kilka i sie podziela. Kilka Robinho, kilka Ronaldo, Kilka Baptista i moze Raul i Owen cos dorzuca. I to bedzie konkurancja kto ma strzelac i nie bedzie jednego ktory bedzie od czarnej roboty czyli wykanczania akcji

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2005.08.26 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddaje głos na Ronaldo :]
Zapowiedział, że strzeli 35, a po bramkach w meczu z MLS można w to uwierzyć i ja wierze...

soc9
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.08.27 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaden Ronaldo, Robihno, Eto czy Keżman. O tytuł króla strzelców, będzie walczyć tylko dwóch zawodników- Raul i Frankowski jeżeli zdecyduje się na przejście do Levante Smile
Levante wówczas będzie w pierwszej 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 1 z 35
Skocz do: