Zaostrzyć rygor w komentarzach!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.08.23 13:28    Temat postu: Zaostrzyć rygor w komentarzach! Odpowiedz z cytatem

Coby się nie powtarzać, zapraszam do zapoznania się z moją opinią tutaj:

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=8515

Moje przesłanie w skrócie - czy znajdzie się ktoś na tyle stanowczy, by w końcu zrobić z tym porządek?

EDIT: konkretnie komentarze od 12.27 w górę

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2005.08.23 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
2005.08.23, godz. 14:22, RinG
PrzemekBex! - przeplasiam plosiem pana, ja mam dopielo 4 latka, ale ja teź moge wylaźać swojom miłość do klubu na swój sposiób? No to dobzie - haciaaaaaaaaaaa, a gudzi gudzi, lalalalalaa, HOLA MADRUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HOLA BECKS!!!!!!!!!!!!!!!

Hehe Very Happy

Mnie się podoba pomysł, który przedstawiłeś w komencie..

Cytat:
Uważam, że za wielokrotny wykrzyknik i użyte bez sensu "Hala Madrid" powinno się banować, np. na dwa tygodnie. Poziom komentarzy z miejsca poszedłby w górę

EDIT: Jak ktoś napisze coś jeszcze prócz "Hala Madrid", to nie mam nic przeciwko... Mam jeszcze takie pytanko.. Banujecie za "pierwszy"?? Bo co koment to widze "pierwszych"...

Ostatnio zmieniony przez Para Siempre dnia 2005.08.23 14:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Little15
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.08.23 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z używaniem "Hala Madrid" nie jest jeszcze tak źle, mnie to bynajmniej tak nie razi, jeśli nie ma na końcu kilkunastu wykrzykników.

Ban (na dwa tygodnie) za używanie zbyt dużej ilości znaków interpunkcyjnych (np. wykrzykników) - może może to i dobry pomysł, ale ja byłabym bardziej za ostrzeżeniem....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.23 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banujemy za "pierwszych".

Cytat:
powinno się banować, np. na dwa tygodnie.

I kto by potem pilnował odbanowywania? A odbanowanie automatyczne byłoby możliwe tylko, gdy Sobek napisałby do tego jakiś odpowiedni skrypt. Innymi słowy - niewykonalne jak na razie.

Cytat:
ja byłabym bardziej za ostrzeżeniem

Dobra, jak by to miało Twoim zdaniem wyglądać?

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Little15
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.08.23 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie. (fenomenalnie długa odpowiedź...)

Każdy, kto napisałby np. "Hala Madrid" (wszystko inne tu pasuje...) i dodałby do tego kilkanaście wykrzykników dostałby za to ostrzeżenie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.23 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle to ja zrozumiałem. Jak miałoby wyglądać dawanie tych ostrzeżeń?

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.08.23 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf, zgłaszam się na ochotnika. Dajcie mi zaopiekować się komentarzami, choćby próbnie (np. na miesiąc), a wszystkim się zajmę. Ja poruszyłem ten temat i jestem gotów coś zrobić w tym kierunku

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.23 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to już nie do mnie się zgaszaj. Ogólnie jednak szanse na to, że zostanie ci dany ten miesiąc, są zerowe. Za to w ogóle poruszoną przez ciebie kwestię komentarzy na pewno wniklijwiej rozpatrzymy.

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.08.23 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko dwa tygodnie? Ja jak mam dobry humor to daję delikwentowi dożywotniego bana na ip, a także na nick.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Little15
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.08.23 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Airwolf, wiem, że tyle zrozumiałeś... Ale skąd ja mogę wiedzieć, jak miałoby wyglądać dawanie tych ostrzeżeń? No skąd...?

A Serpico, jak masz zły humor...? To co wtedy?

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.23 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A potem te bany na IP trza zdjemowac, bo okazuje się, że ktoś ma Neo czy inne dynamiczne IP i zbanowany został adres, któego wtedy używał sąsiad.

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.08.23 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf - OK, nie pcham się na chama, chodziło mi tylko o to, że jeśli nie miałby kto się tym porządnie zająć, mógłbym "zaopiekować" się komentarzami. Dysponuję odpowiednią ilością wolnego czasu, a także chęcią pomocy ;) Nie będę oferował się Sobkowi, po prostu przy okazji rozpatrzania sprawy, jeśli stwierdzicie że przyda Wam się pomoc, jestem do dyspozycji. Chodzi jedynie o osiągnięcie celu, a więc pozbycie się wreszcie debilnych komentarzy

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2005.08.23 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem za i udzielam Ringowi mojego blogoslawienstwa :> byle tylko nie przesadzal z gnebieniem dzieciakow jak pewien idol mlodziezy wielkomiejskiej :/

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.08.23 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany, zostałem namaszczony przez samego DaaNa Dzięki Mr. Green Ale żeby to wszystko nabrało mocy sprawczej, to chyba Sobek musi wydać swoją (pozytywną) opinię, tak? Jeśli faktycznie chcielibyście mnie "zwerbować" to wystarczy dać znać

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2005.08.23 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Primo - musisz sie osobiscie zadenuncjowac u Sobka- nasz szef lubi jak sie lechta jego dume i go dlugo blaga :P
secundo - jak juz go ublagasz to zglosisz sie do mnie na GG, udziele Ci kilka wskazowek :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16
Skocz do: