Zaostrzyć rygor w komentarzach!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saxxon
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.12.14 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie do starej gwardii czy to nie jest przesada że taki wierny kibic jak ja z kilkunastoletnim stażem (tutaj stats)
Dotychczas napisałeś:
5257 komentarzy
64 postów na Forum

Odwiedziłeś nas już 11881 razy

dostaje bana za obrażanie od kolegi wadix za cytuję ?

wyluzujcie z Ramosem; nic nie zrobił
to czerwo będzie odwołane - to była aktorka godna putek z teatr noł
oczywiscie nie oglądaliście meczu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.04.08 07:32    Temat postu: To samo.. Odpowiedz z cytatem

I ja się poskarżę jeżeli jest taka możliwość.
Przed Świętami Pan Wadas "Wadix" obdarował mnie banem na pół roku (!!)za komentarz... a zresztą wkleję wam:

http://i59.tinypic.com/35hha4k.png

Jedynym argumentem Pana Wadasa był fakt iż jest to mój 16 ban. I teraz pytanie. Za te pół roku, gdy załóżmy coś napiszę, "wygwiadkuję" itp..i co? Znów pół roku bana bo to 17 ban? Pasiaki jadą po wszystkim jak po burej S. i administracja raptem rzuci 7 dni bana, max 14. A tu kibice (widzę, że nie jestem sam) mający ten klub w sercu, broniący go w każdej sytuacji dostają "recydywę". I ja się pytam..serio?? Tam banuje człowiek czy maszyna, co jest zaprogramowana - "16? pół roku". "17? perm" itd..

Na stronie jestem od 24 lipca 2006 roku, statystyki profilu:

Dotychczas napisałeś:
2943 komentarzy
4 postów na Forum
Odwiedziłeś nas już 17373 razy

Coś tu chyba nie gra czyz nie?

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2015.04.08 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałeś do gościa "wypierdalaj" i sądzisz, że gwiazdka coś tu zmienia? Sorry, gwiazdka nie jest argumentem. Tak samo nie zmienia nic fakt, że jesteś userem od dawna i jesteś aktywny w komentarzach. Ba, oczekiwałbym, że doświadczeni użytkownicy znają jakieś podstawowe zasady i biorą odpowiedzialność za swoje słowa.

Jeśli na takim poziomie chcesz dyskutować z "pasiakami", jak to sam określiłeś, to może przyjmij inną retorykę, bo ta przynosi wstyd nie tylko tobie.

Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.04.08 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim dziękuje Ci za odpowiedź.

Widzisz.. sam napisałeś to samo słowo tyle, że w "cudzysłowiu" to ta Twoja retoryka, o której wspomniałeś?

Z resztą nie o to mi chodziło gdy pisałem ten post. Ban za gwiazdki? W porządku, jest wina musi być kara ale..pół roku?

Mi chodzi o zasady a te są chyba trochę niesprawiedliwe nie sądzisz? Bo chyba zgodzisz się tutaj, że kara jest dosyć niewspółmierna do winy..?
Co ma do rzeczy 16 ban podczas gdy na stronie jestem blisko 9 lat (!), bany się łapało, głupim się było ale..co to ma do rzeczy? Tak jak pisałem, jak za 6 miesięcy znów coś napiszę na 17 bana dostane kolejne pół roku? Rok? perma?

Nie wiem, wydaje mi się, że coś tu jest nie tak, nie tak powinno być na tak dobrej stronie, będącej jakby nie patrzeć bardzo profesjonalną.

Pozdrawiam.

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2015.04.08 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczba banów pokazuje tylko, że nie uczysz się na błędach. I zapewne stąd dłuższa kara – może to cię zmusi do refleksji.

Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.04.08 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytam trzeci i chyba już ostatni raz Macieju:

17 ban będzie znów tak potężny bo nie uczę się na błędach? Gdy znów zdarzy się jakakolwiek mniejszy powód do nadania bana?
Wybacz, że tak "męczę" ale chciałby wiedzieć na jakiej zasadzie działacie.

Skoro po 9 latach mam 16 banów i Ty mi mówisz, że się na błędach nie uczę... Ciekawa metoda wychowawcza; pasiak, który zarejestruje się tydzień temu i sieje ferment pod newsami dostaje 7 dni bo to pierwsze przewinienie a osoba pisząca od 9 lat dostaje pół roku za gwiazdkowanie wulgaryzmu. Proszę Cie serdecznie Maciek wyjaśnij mi bo chyba nie rozumiem.

Przecież nie założę II konta tylko dlatego żeby mnie nie banowali bo to poniżej jakiejkolwiek krytyki. Z resztą pewnie zaraz byłby perm za multikonto Smile

ps. co do statystyk może warto przy banowaniu na 16 bana spojrzeć ile komentarzy i jakiej treści napisałem od czasu otrzymania poprzedniego (15) bana. Jakbyś miał chwile czasu przeglądnij proszę.

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2015.04.08 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może będzie. Jeśli 10 razy robisz to samo (nie zaglądałem w twoją historię banów, więc to tylko przypuszczenia), to naturalną sprawą jest surowsze karanie niż wcześniej.

Nie dostałeś bana za wygwiazdkowanie wulgaryzmu, a za zwrot "wypierdalaj" do innego użytkownika. Jeśli tego nie rozumiesz, to sorry, ale dalsza dyskusja nie ma sensu. A zamiast posypać głowę popiołem i napisać "sorry, poniosło mnie", to piszesz o "pasiakach", gwiazdkowaniu przekleństwa i swojej historii na stronie. Nie o tym w ogóle powinna być dyskusja.

Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.04.08 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otworzyłeś link, który Ci podesłałem? Tam wyraźnie słowo, które cytujesz zawiera gwiazdki, będące "ocenzurowaniem" (tak, rozumiem, że łamie to regulamin i Ban) więc chyba dobrze to rozumiem.

Patrząc na zdjęcie jakie masz na portalu społecznościowym jesteś ode mnie młodszy (albo tak młodo wyglądasz) także może troszkę więcej szacunku. "dalsza dyskusja nie ma sensu" jest mało dojrzałe tym bardziej, że nie masz żadnych podstaw do takich wyrokowań.

ps. na prawdę polecam lekturę moich komentarzy od bana nr 15, na pewno będzie to dużo bardziej miarodajna ocena moich wypowiedzi (uczenia się na błędach) itd. niż 16 ban - 6 miesięcy.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Powrót do góry
rivelino
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.03.13 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy inaczej uważam, że Wadix powinien wylecieć jako moderator komentarzy. Ten człowiek tylko zaognia atmosferę. Kim on jest? On się odzywa w korespondencji jak prokurator, jak koleś, który ma już 60 lat. Za kogo on się uważa? Usuńcie tego socjopatę.

Powrót do góry
saxxon
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.04.08 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o zdjęcie bana na komentarze wystawionego przez moderatora Leszczu.

Trochę mnie poniosło podczas meczu gdy Karim partaczył z Las Palmas

Leszczu wlepił mi bana na rok za nazwanie Benzemy śmieciem.
Uważam że to gruba przesada:

Poniżej moja wiadomość mailowa i argumentacja do Leszcza Niestety na moją prośbę mailową nie pofatygował się odpowiedzieć.

Zresztą po zarzuceniu mi wielce obrażania Karimka nawiązałem komantarzem do dyskusji i wytłumaczyłem o co chodzi Ładnie kulturalnie by dyskusja sie toczyła
Chyba moderator tego nie doczytał....

Benzus skończył z golem czyli niby sukces
ale jednak się znowu skompromitował po same uszy
Zatopił się swoim nieudacznictwie na tle jednej z najsłabszych druzyn wypadł niczym amator z pod budki z piwem

I jeszcze niektórzy śmią bronić i głaskać karimusia
Miejcie cojones i piszcie prawde - to nie jest 1 slabszy mecz czy seria jak miewa CR7 którego winicie o to ze nie strzela i wieszacie psy
TO juz trwa latami - to jest Real Madryt
Tutaj maja grac najlepsi ktorzy w takich meczach osmieszają i bawią się z rywalem niczym rekin z serfrem na pelnym morzu.
A karimek to zwyczajna płotka i nazywanie go po imieniu naprawde mu nie ubliza

Po prostu nazywamy rzeczy po imieniu - jestesmy kibicami i mamy do tego prawo.

Cześć

Hej Maciej

Może troche przesadziłem ale to ja od dawna otwieram ludziom oczy jak słabym piłkarzyną jest Karimek.
Co dzień w komentach lecą dużo gorsze obelgi i nie ma za to dużych banów.
Rok to gruba przesada dla jednego z najstarszych userow sławnych na rm.pl
Może z miesiąc mi starczy co ?

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2018.04.12 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ci odpiszę, chociaż nie moja sprawa i decyzja. Jak ci Maciej zdejmie czy skróci, możliwe, to ja po powrocie za tę arogancję i wyzywanie zawodnika dowalę ci za coś innego. Prosta sprawa. Ani skruchy, ani uspokojenia, szczęścia radzę już szukać gdzieś indziej.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2018.04.12 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, na maila nie odpisałem ze względu na twoją inteligencję. Byłem jednak w błędzie, powinienem był odpisać.

Moja teoria jest taka, że za każde tego typu mocne wyzwisko, a za takie uważam „śmiecia” należy się ban. Pewnie tak, pewnie miesiąc by wystarczył, gdybyś był nowym użytkownikiem. Ale nie jesteś. Jest to twój trzydziesty ban. Nie ma znaczenia, kogo obrażasz – Benzema, Cristiano, Zidane, Benitez, Lopez Caro i Guardiola. Za takie przekleństwa, kiedy to widzę i mam czas, będę bany wlepiał, a czas jego trwania jest zależny od wielu kwestii, między innymi od wcześniejszego zachowania. Taki poziom jest nie do zaakceptowania.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15
Skocz do: