Książka o Królewskich
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
realmania
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.10.03 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś, gdzie można kupić książkę o Realu Madryt. Bo ja widziałem w pobliskiej księgarni, ale po hiszpańsku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Castil
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.07 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błagam dziewczyno napisz gdzie ją można dostać, skąd ją masz itp. Kupie sobie na pewno tylko nie wiem gdzie ją znaleźć. Na allegro nie ma, w internetowych księgarniach też kicha :( więc licze na Ciebie (zresztą pewnie nie tylko ja :P)

Powrót do góry
woojtas
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.07 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kumpel jakis czas temu mi mowil o jakiej ksiazce o Realu ale nie pamietam tytulu

Powrót do góry
sowa25
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.12.19 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kogoś interesują stare dzieje Realu to proponuje wam książkę bodajże pod tytułem "Kopa" opisującą historię kariery piłkarskiej jak i życie jednego z najlepszych piłkarzy świata Raymonda Kope Kopaczewskiego , notabenne jedynego polaka w histori Realu Madryt. Jest tam obszerny rozdział o jego grze w Realu i stosunkach jakie panowały ówcześnie w drużynie.

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2005.12.19 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sowa25 napisał:
Raymonda Kope Kopaczewskiego , notabenne jedynego polaka w histori Realu Madryt.

Tak, zwłaszcza że Kopa był Francuzem, ale to szczegół Laughing Co najwyżej był polskiego pochodzenia, ale do Polaka to mu nieco brakuje...

sowa25
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.12.19 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezes mdramski
1) napisałem celowo jedynego polaka aby nieco "sprowokować " ludzi do przeczytania tej książki .
2) Kopaczewski nigdy niewyżekł się polskiego pochodzenia a obywatelstwo polskie nabywa się przez "fakt urodzenia" jeżeli jeden z rodziców był polakiem ( Zdobycie paszportu to jedynie sprawy urzędowe).
3) Książka jest naprawdę ciekawe ,raczej jej się nie kupi chyba ,że w jakimś antykwariacie ale bez problemów można ją dostać w każdej dużej bibliotece np:Biblioteka Śląska

kasienienka
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2006.11.25 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ksiązka o Beckhamie. Jak powiedzieliśmy anglistce jeszcze w Liceum, ze David napisał książkę. Taki uśmieszek i pytanie oooo to on umie pisac Twisted Evil .

Wątpię,żeby w Polsce coś wydali o Królewskich. Płacze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2006.11.26 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i zapomnieliście o książce o Luisie -a nawet dwóch :P
"Um ano na vida de Luis Figo" - po portugalsku, osobiście posiadam
"Figo, nacido para triunfar" "urodzony by zwyciężać" Very Happy

Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.11.26 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jeśli chodzi o księgi Becksa to są chyba dwie, przyznam sie, że ani jednej z tych książek nie miałem okazji przeczytać Embarassed

Ja mam wszytskie - czyli dwie.
1. "Barwy Zadrady" - Virginia Blackburn
2. "O sobie" - David Beckham przy pomocy Toma Watta

Pierwszej nie polecam, choćby dlatego, że autorka strasznie - dosłownie STRASZNIE ubarwia zycie Beckhamów. Na każdym kroku podkreśla ich wspaniałość, wzajemną miłość, talent Davida i Vicorii, ich wrażliwość itd... Dosłownie ukazała ich jako idealne małżeństwo, wspaniałego, najlepszego piłkarza i nade wszystko uzdolnioną piosenkarkę. Że cały świat ich kocha, że oni kochają cały świat, że robią wszystko najlepiej, że Manchester wykorzystał Davida i wyrzucił go, że to jest zbrodnia i w ogóle... aż sie wymiotować chce :] I mówię to ja - Sheila, zakochana w Beckhamie. Szkoda słów.

Druga jest napisana przez Davida, a właściwie przez Watta ;) Jest to autobiografia, już bardziej szczera i mniej ubarwiona, choć rzecz jasna zapewne wiele rzeczy ukazano inaczej. Beckham głównie opisywał swoje uczucia, na MŚ, ME i ogólnie za czasów ManU. Opowiada o relacjach z trenerami o swojej karierze itd... Mówi też o poznaniu Victorii i o narodzinach Brooklyna i Romea. Wyjaśnia konflikt z Fergusonem i takie tam. O niebo lepsza książka aniżeli Barwy Zdrady. Naprawdę, jak kogoś interesuje kariera Beckhama to niech sobie przeczyta Smile

Swoją drogą, David wydał kolejną książkę...ciekawe czy zostanie ona przetłumaczona na język polski. No i Victoria napisała book na temat mody Rolling Eyes

Powrót do góry
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2006.11.27 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziuszek napisał:
No i zapomnieliście o książce o Luisie -a nawet dwóch :P
"Um ano na vida de Luis Figo" - po portugalsku, osobiście posiadam
"Figo, nacido para triunfar" "urodzony by zwyciężać" Very Happy

Oooo, pożyczysz kiedyś? ;)

Powrót do góry
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.11.27 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znasz portugalski?

Powrót do góry
madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2006.11.29 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, ha, ha... :/ Nie znam, ale niektóre słowa są podobne do hiszpańskich, z resztą to jest fotobiografia (zdjęcia z pełnego roku) i tekstu tam zbyt dużo nie ma. Ale polecam ze względu na niespotykane nigdzie zdjęcia Luisa i wypowiedzi największych gwiazd futbolu (i nie tylko) o naszym kochanym FIGO

norbee
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.11.30 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu, góra pól roku temu, słyszałem o najnowszej książce dotyczącej Realu Madryt, która napisana została ręką duńskiego profesora. Z tego co pamiętam, autor opisywał tam całą magię królewskiego klubu oraz popularność, jaką blancos cieszą się wśród swoich sympatyków na całym globie. Z przykrością jednak przyznaję, że tytułu niestety nie pamiętam. Wiem natomiast, że pozycja ta ukazała się w języku angielskim. Czytając Wasze wypowiedzi, nie znalazłem nawet choćby najmniejszej wzmianki o tym arcydziele. Szkoda, ponieważ miałem nadzieję że ktoś coś wie. Nie pozostaje nam nic innego, jak szukanie i czekanie.

Jeśli chodzi o autobiografię Davida Beckhama, którą piłkarz napisał przy współudziale Pana Toma Watta, to myślę że większość ją przeczytała. Dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili powiem, że naprawdę warto. Osobiście żałuję, że było tak mało o Realu, ale przecież pisana ona była mniej więcej w czasie jego transferu. Pozostaje wyłącznie wierzyć, że rozdziały w których były wzmianki o królewskich, zostaną jeszcze dopisane...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2006.11.30 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=10452

O tej mówisz? Kiedyś widziałem na Allegro, ale sprzedawca nie chciał przysłać ani jednego zdjęcia wnętrza, więc nabrałem podejrzeń i odpuściłem.

Powrót do góry
kacius
0

PostWysłany: 2006.11.30 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf w jakim języku była, zapewne w hiszpańskim :>

"- Biedny kacius - westchnęła Bertel. - Tak dobrze robił pranie." - Aśika.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: