Najlepszy podpis.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Gala Urodzinowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Zwycięzcą w tej kategorii ma zostać:
DaaN i Napoleon
30%
 30%  [ 14 ]
El Fufu i "Let's kick racism out of football"
28%
 28%  [ 13 ]
aaangie i surykatka
17%
 17%  [ 8 ]
Toumek i "Hala Madrid"
17%
 17%  [ 8 ]
blanca princesa i Złota Czcionka
6%
 6%  [ 3 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 46

Autor Wiadomość
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.25 20:06    Temat postu: Najlepszy podpis. Odpowiedz z cytatem

Faza nominacji zakończona. Tematy z Waszymi propozycjami są właśnie zastępowane przez tematy z finałowymi ankietami. Odnośnie głosowania w nich – nie trzeba zdradzać, na kogo się głosowało, ale jeżeli już – to koniecznie z uzasadnieniem. Posty, w których podane będą same nicki, będą kasowane.

UWAGA! Nominacje są zarazem dla użytkowników, jak i dla podpisów, w związku z czym zmiana podpisu (na inny niż noominowany) przed zakończeniem Gali skutkować będzie wykluczeniem kandydata/tki ze wszystkich finałowych ankiet, w których został(a) uwzględniony/na.

Ostatnio zmieniony przez Airwolf dnia 2005.08.26 00:15, w całości zmieniany 1 raz

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Mariusz Saint
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.08.25 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagłosowałem na El Fufu - ze względu na przesłanie, które w obliczu rosnącej fali debilizmu nie tylko w Polsce powinno być rozpowszechniane i stosowane :|

ikskwadrat
Habemus Zlatan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.08.25 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oddałem swój głos Daana, czy jakoś tak. Dlaczego? Bo rasizm wywala każdy i to nie user jest autorem tego tekstu, Hala Madrid jest tak oklepane jak Ooops, I did it again wśród różowych dziewczynek, surykatka mi się znudziła, a w złotej czcionce nie widzę nic szczególnego. A świnia jest fajna, ale oczywiście mój podpis jest najlepszy.

Starczy?

aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2005.08.25 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja w ramach kampanii wpisuje sie prezentujac moja surykatke jakby ktos jej nie kojarzyl :P Wink

marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.08.25 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Wracam po długiej przerwie nieobecności.

Nie zdąrzyłem już na nominacje, więc jawnie oddam głos na mojego faworyta - Toumka. Głosuję na niego, bo nie tylko jego dotychczasowy podpis jest wyjątkowy, ale też jego wszystkie poprzednie. Z tego co widać robi je sam, profesjonalnie i zawsze orginalnie. Brawa dla Toumka za samodzielność, orginalność i pomysł przy tworzeniu podpisu Wink (PS: Już dawno chciałem go za to pochwalić)

i Hala Madrid !

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.25 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja, nie potrzebując przypominania, głosuję na aaangie - jej jotpeg jest chyba nadłużej na naszym forum (z krótką przerwą na Nasha Bridgesa) i jako taki darzę go szczególnymi względami. Czytaj: lubię go (i jest zwyczajnie ładny).

Precz z Nashem Bridgesem!

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2005.08.25 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a jakby wygrał, to już nigdy bym go nie zmieniła bo przeciez obowiazuje zasada, ze "zwycięskich podpisów sie nie zmienia" Rolling Eyes Wink

Toumek
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2005.08.25 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze, że przeciwnicy robią sobie kampanie, a ja zostaje w cieniu :P

dopiero jak Airwolf okrutnie wypisał moją kandydaturę w ankiecie, zorientowałem się, że mój podpis nie niesie żadnego przesłania, zresztą, gdyby w komentarzach możnabyło dawać swój podpis to za takie zwykłe "Hala Madrid" dostałbym bana od "nowego szeryfa" Embarassed

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2005.08.25 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddałem głos na El Fufu, bo z rasizmem trzeba walczyć, a poza tym gdy gyrywałem w FM'a i włączało się go to właśnie to foto(?) z jego opisu się pojawiało i zawsze zapadało mi jakoś w pamięci - czuje po prostu sentyment :P ;)

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2005.08.26 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to co za cham wpisal mnie w ankiecie "DaaN i swinia", przeciez to odrazu wywoluje negatywne skojarzenia :/ Rzadam kategorycznie zmiany na "DaaN i rkoeman/niewyjsciowiec/gromek/wszechwiedzacy" lub "DaaN i Napoleon". Inaczej bede twierdzil ze ta cala gala jest od poczatku ustawiona :> A glosuje oczywiscie na siebie bo moj podpis nie ma konkurencji :]

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.08.26 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toumek - nie martw się, nie dostałbyś. Forum to zakres działania Airwolfa (między innymi), więc on tu pilnuje porządku

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2005.08.26 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaaN - za propagowanie wśród młodzieży warościowej literatury :]

brakuje mi wśród nominowanych Preda :/

bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.08.26 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaaN, ponieważ uświadomił mnie poprzez swój podpis jak ważna jest antykoncepcja.

seg
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.08.26 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagłosowałem na El Fufu, bo podpis ma nie dość, że niegłupi, to ładny i estetyczny Smile. Bardzo nie podoba mi się za to sygnaturka DaaNa, ale nie wiem, o co w niej chodzi... Airwolf powiedział, że mi kiedyś wytłumaczy Very Happy.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2005.08.30 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El fufu, za opis z bardzo ważnym przesłaniem...

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Gala Urodzinowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: