Luis Garcia

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kapusta23
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.04 11:21    Temat postu: Luis Garcia Odpowiedz z cytatem

Napewno znacie tego hiszpana z FC Liverpoolu.Jak wiemy spisywał się bardzo dobrze w zeszłym sezonie.A także dobre występy w poprzednim klubie FC Barcelona wiele zależy od tego piłkarza gra ofensywna Liverpoolu,świetnie stwarza akcje,świetny drybling.Sądze że wiele korzysci by przyniósł ten zawodnik,juz grał w hiszpanii i wie jak wygląda gra w Primera Division.

Ostatnio zmieniony przez Kapusta23 dnia 2005.09.04 12:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.09.04 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary, widze, ze Twoja pasja jest zakladania bezsensownych tematow z charakterystyka pilkarzy po udanym sezonie. Moze bys 'troche' przystopowal?

Powrót do góry
Kapusta23
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.04 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego uważasz to za bezsensonwy temat?:>.Wszystko jest zrozumiałe Twisted Evil

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.09.04 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chooberrcik masz rację. Napisz to w temacie Trasfery - Lato 2005, bo tak to tu będzie niezły bałagan, jak Kapusta23 będzie pisał o każdym z piłkarzu. Osobiście uważam, że L. Garcia do nas raczej nie przejdzie, bo po 1. Benitez Go nie puści, a po 2. wątpię, żeby do Realu przeszedł, jak grał w Barcie, a mówi, że dalej darzy sentymentem ten klub.

Powrót do góry
Kapusta23
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.04 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy pisalem coś takiego czy by napewno Benitez sprzedałby Luis Garcię.Ale nigdy nie można tracić wiary Smile

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.09.04 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu, 'czlowieku', zrob dokladnie to, co zaproponowal Kamil176 i bedzie w porzadku. Bezcelowe zakladanie co 5 min. tematu o nowym pilkarzu jest irytujace dla wiekszosci uzytkownikow tego Forum.

Temat zostaje zablokowany, kazdy kolejny, bezcelowy, przedstawiajacy sylwetke pilkarza wybranego 'z kosmosu' bedzie takze blokowany.

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.09.04 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja od siebie dodam ostrzeżonko dla Kapusty. Każdy kolejny jego temat, który zasłuży na zablokowanie, zostanie prawdopodobnie uzupełniony takim trzyliterowym słowem na "b".

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: