Lyon - Real
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mcf
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.09.14 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety cofniecie Raula bylo koszmarnym błędem za ktory teraz płacimy, gdy jest Ronaldo to tego nie widac bo Raul cofając sie zostawia jednego napastnika i zawsze jest komu podac, wczoraj byl natomiast jedynym napastnikiem, najbardziej wysunietym (ciezko powiedziec ze byl nim Robinho), a cofał sie dezorganizujac gre, bo do kogo niby mial dogrywac Robinho, przez to gra wygladala jak wygladala: podania na boki i na skrzydlo. Szybkie kontrataki? a niby komu szybko podac jak wszyscy w pomocy? wczoraj zagralismy systemem 0-6-4-1. Oczywiscie nieraz Raul gral z przodu, ale on powinien grac napastnika a nie miotac sie w srodku, zreszta na mecz bylo chyba 0 taktyki, bo ja nie wiem co oni chcieli grac. Jesli to sie nie zmieni to chyba potrzebna bedzie zmiana trenera, na jakiegos silnego, niezaleznego i majacego pomysl. Oczywiscie Perez do wymiany. Niestety obecnie Barca ma duzo lepszy sklad, gra szybko, a nie zrobila zadnego spektakularnego (o ktorym duzo sie mowilo) transferu w ostatnim czasie (nie tym okienku) no oprocz Ronaldinho. To dowod na to, ze sie da, trzeba miec pomysl i przestac gadac ze w nastepnym meczu zagramy na 100%, ze w LM gramy inaczej. Dla kogo te gadki? Wszyscy widza, ze nic sie nie uklada Realowi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Vectra
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.14 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beckham_23_7 napisał:
A mnie wQrza to, że kilka przegranych spotkań i "zagorzali" fani Realu już przechodzą na inną stronę typu: Barca :] Chcielibyście, żeby Real cały czas wygrywał? Bez przerwy: wygrana, wygrana, wygrana?? Nie było by nudne? Interesowałoby was kibicowanie klubowi który na 100% wygra... nie byłoby żadnych emocji...

nie gadaj głupot, ilez mozna oglądać żałosne mecze w wykonaniu tak wielkiego klubu ??
Dosłownie kocham Real ale to co widze skręca mi jelita Laughing

Tak jak jeden z kolegów wspominał, nie mamy złego składu tylko brakuje tego czegos, "myśli trenerskiej" ... luxe non stop eksperymetuje i to jest przyczyna niepowodzeń

ważne aby pozbyc sie schematycznego salgado i "dziwnie" grajacego ivana ... na ich miejsce kupić b.dobrych -PO i Libero
oraz poukładać gre pomocników i w koncu ułożyć porządna taktyke dla defensywy ...
jesli chodzi o napastników : Ronaldo, Robinho - jest OK
ale Raul ?? - chyba czas juz na "emeryturę", on naprawde juz nic z siebie nie wykrzesa, wpadł w rutyne

Powrót do góry
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.09.14 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vectra napisał:
salgado to drewniak razem z ivanem.

Ej wypraszam sobie ale Ivan to raczej nie jest drewno
Drewno to jest Nesta, Stam itd.
Ale Ivan nieraz udowodnił że jest bardzo kreatywny choćby ostatnia asysta z Celtą

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.09.14 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bombaj napisał:
Drewno to jest Nesta, Stam itd.

Zartujesz, prawda? Shocked prosze, powiedz, ze zartujesz...

Major
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.14 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy czekałem na ten mecz nie spodziewałem się tego, co miało nastąpić. Byłem spokojny, bo uważałem ze mimo osłabień Real poradzi sobie z większym lub mniejszym trudem. Jednak, gdy zobaczyłem wyjściowe jedenastki wiedziałem, że to będzie ciężki mecz a mianowicie chodzi o Pablo Gracie według mnie nie powinien grac w pierwszej jedenastce a widziałbym tam za niego Soldado, bo ja wole ofensywę niż obronę a szczególnie ze Real nie jest w niej dobry. Gdy rozpoczął się mecz już było źle dużo fauli brak pomysłu i tak do tego momentu, czyli utraty pierwszego gola. Wtedy się zdenerwowałem jak można chcieć coś wygrać nie grając w piłkę. Real chce wygrać wszystko tylko zastanawiam się teraz, jakim cudem jak oni nawet nie biegają. Zanim wyprowadzili akcje to obrona Lyonu zdążyła się ustawić i przygotować na atak, wszystko było robione schematycznie bez polotu nie to jak kiedyś gdzie Real grał przepięknie a teraz to chyba im się nie chce grac. Ażeby liczyć się na kilku frontach trzeba mieć kilku zmienników na dana pozycje, ale w Realu tego nie widać cały czas ten sam skład i nawet nikt nie daje się pokazać młodym. Jednym słowem Real zasłuzyl na przegrana tylko zastanawiam się czy nie warto wrócić do ustawienia z 3 napastnikami a zresztą, jeśli oni wreszcie się nie zmotywują i zaczną grac to nic nie pomoże. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kamilWK
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.09.14 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było dobrze jak Real grał trzema napastnikami.Ronaldo,Raul,Owen.To był wspaniały atak.Owen grał bardzo dobrze.Sami widzieliście jak zmienili taktykę to z wszystkimi zaczęli wygrywać,nawet pokonalismy jeb**ą Barcelonę i ich doganialiśmy i tylko nam brakowało 3 punktów do osiągnięcia sukcesu ale juz było za póżno i jak by my tak wcześniej zaczęli to by spokojnie zajęli 1 miejsce i zdobyli triumf,a teraz znowu gramy ku*** taktyką 4-4-2 i sami widzicie jak zaczęliśmy nowy sezon.Ja bym proponował Ronaldo-Raul-nie Robinho a Baptista.Robinho idealnie nadaję się na pomoc.A na pomocy by byli Zidane,Beckham oraz Gravesen a na obronie R.Carlos,Ramos,Helguera,Salgado,a w budzie oczywiście Casillas i tak by mi to odpowiadało:].Chociaż by mogli raz spróbować takim wyjściowym składem.Robinho by był zmiennikiem Zidane'a albo kogoś w ataku:P

Powrót do góry
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.09.14 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chobercik nie żartuje

Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.09.14 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie napisałem przed meczem, a teraz powiem tyle, co ktoś napisał. Przed sezonem większość podniecała się nowymi graczami (w tym ja :P) i pisali, że wygramy wszystko, a teraz po meczu z OL, odrazu Perez out (to już od dawna wiadomo :P), Luxe out, a jeszcze nie tak dawno temu super. Poczekajmy, jeszcze kilka meczów niech zagrają i ich oceńmy. Na pewno nie mogli nic strzelić, bo tak jak mówili inni, nie było dobrego napastnika, bo wszyscy w pomocy. Jakby był Ronaldo który nie lubi się wracać, to w sam by pasował do tej sytuacji, ale nie było. Było minęło, musimy trzymać kciuki i mieć nadzieję, że będzie lepiej. Tylko może taktykę zmienić, albo żeby piłkarze grali z większym polotem i finezją. Ramos moim zdaniem pokazał się z dobrej strony, Robinho też i Beckham też dobrze się zaprezentował. Mówcie co chcecie, ale zdania nie zmienię. Szkoda, że jak Baptista trafił w słupek to Raul nie trafił w bramkę, bo jakby było 1-1 to mecz mógłby się całkiem inaczej zakończyć np. wygraną Realu Very Happy. Dobra tyle tego pisania. Nie musicie się ze mną zgadzać, to jest moje zdanie (trochę długie :P).

Powrót do góry
papryka_ronaldo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.14 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i klęstka:(

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2005.09.14 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dziś jestem w szoku, oglądam teraz mecz Barcy z Werderem, mimo że narazie jest 1:0 dla Barcelony to zachwycać to oni raczej nie zachwycają... np. Valdez właśnie nie trafił do pustej bramki, mogło być 1:1, Werder ich ciśnie.

Wracając do Realu. Może wczoraj zabrakło Ronaldo? Nie było komu wykończyć akcji, Real więcej grał do siebie niż do przodu i ciągle te same schematy, gra środkiem...
Luxe nie zachwyca taktyką, Salgado "raz na ruski rok" pobiegnie do przodu i straci piłke.
Wczoraj bardzo dobrze zagrał Carlos ale co z tego jak praktycznie On sam uderzał na bramke, a Robinho zabrakło wsparcia. Raul zupełnie niewidoczny, jak zwykle zresztą...
Baptista próbował coś do przodu naciskać ale nie bardzo mu wychodziło. Sergio Ramos mnie nie zachwycił, a o Helguerze mam takie same zdanie jak wszyscy :]
Garcia napewno nie zastąpi nam Zidana, a Beckham wczoraj więcej się kłócił z sędzią niż grał...
Ogromnej przyszłości w LM nie widze, a ni Barcelonie, a ni Realowi... W PD będzie tak jak rok temu, będzie się liczyć tylko Real i Barca.

Pozostaje nam mieć tylko nadzieję... a ona matką głupich.

Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.09.14 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus no ja tam nie powiem, że Helguera zagrał super, ale w miarę zagrał moim zdaniem, Becks też dobrze, a Garcia, jeśli chodzi o czyszczenie piłek, to poprawnie.

Tak w ogóle oglądałem skróty z innych meczów LM i tak obiektywnie patrząc, to Real na tle innych klubów nie wypadł aż tak źle. Niektóre drużyny ledwo sobie poradziły z beniaminkami, a te też miały swoje okazje. Więcej nie będę pisał, bo już późno, a jutro szkoła :/ Evil .

Powrót do góry
Vectra
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.15 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil176 napisał:
Klatus no ja tam nie powiem, że Helguera zagrał super, ale w miarę zagrał moim zdaniem, Becks też dobrze, a Garcia, jeśli chodzi o czyszczenie piłek, to poprawnie.

Tak w ogóle oglądałem skróty z innych meczów LM i tak obiektywnie patrząc, to Real na tle innych klubów nie wypadł aż tak źle. Niektóre drużyny ledwo sobie poradziły z beniaminkami, a te też miały swoje okazje. Więcej nie będę pisał, bo już późno, a jutro szkoła :/ Evil .

np Arsenal z Thun 2:1 - arsenal ciągnał ledwo ledwo ..

Rapid W - Bayern M. - 0:1 - gdyby Rapid wykorzystał karnego było by 1:1

FC Barcelona z Werdere'm tez nie grała przekonywująco mimo iz wygrała 0:2
(pierwszy gol tak naprawde z niczego, drugi to karny)
a sam werder miał baaaardo wiele okazji do zremisowania lub nawet wygrania meczu, tylko niestety brak ogrania napastników odbił sie na skutecznosci

Powrót do góry
Roodeck
Culé
Culé

PostWysłany: 2005.09.15 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vectra napisał:
[(pierwszy gol tak naprawde z niczego)

Jak to z niczego? Ładna akcja Gio-Deco-Ronaldinho-Eto'o-Deco. A to że rykoszet nie ma nic do rzeczy. Deco to specjalista od rykoszetów 8)

Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2005.09.15 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez pierwsze 20 minut miałem nadzieję na korzystny wynik. Real nie grał źle Exclamation Powiem szczerze moim zdaniem grał nawet lepiej niż Barcelona w swoim wczorajszym meczu( tylko, że w żadnych rozgrywkach nie daje się punktów za styl). Skrzydła w Realu nie funkcjonowały, można nawet powiedzieć, że ich nie było. Real zagrał zbyt wolno i czytelnie. Delikatnie mówiąc zdenerwował mnie troche pomeczowy komentarz pewnego pana, który zapragnął oceniać Robinho i cały Real na podstawie jednego meczu Exclamation Jest to dopiero początek rozgrywek i wszystko może się zdarzyć i nie powinno się już skazywać nikogo na porażkę.

Powrót do góry
Vectra
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.15 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Expert7 napisał:
Delikatnie mówiąc zdenerwował mnie troche pomeczowy komentarz pewnego pana, który zapragnął oceniać Robinho i cały Real na podstawie jednego meczu Exclamation Jest to dopiero początek rozgrywek i wszystko może się zdarzyć i nie powinno się już skazywać nikogo na porażkę.

coż poradzic, większosc komentatorów to zwykle stare pały, gadaja co im pod morde podejdzie.
dlatego tez nie słucham komentarzy z meczy na TVP bo rzygać sie chce

Polsat Sport zdecydowanie lepiej wypada pod każdym względem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: