Transfery - zima 2006
Idź do strony 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Onik
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.09.21 10:58    Temat postu: Transfery - zima 2006 Odpowiedz z cytatem

Na początek ode mnie słów kilka:
Arrow Bramkarze
Na pierwszy rzut oka nie powinno być tematu obsady tej pozycji, gdyż nasi bramkarze są świetni. Casillas i Diego Lopez to fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Jednak pierwszemu kończy się kontrakt już w najbliższe wakacje, a Perez nie chce go przedłużyć. Moim zdaniem jest to spowodowane fascynacją Pereza włoskim bramkarzem – Buffonem. Martwi mnie fakt że już za pół roku Iker będzie mógł negocjować z innymi klubami a po wygaśnięciu kontraktu za darmo odejść. Wierze jednak że Perez wykaże się intelektem i podpisze z nim wieloletni kontrakt bo niewątpliwie Casillas na taki zasługuje. Ponadto liczę na to że Floro przestanie interesować się Włochem i zauważy naszego lepszego bramkarza. Każdy logicznie myślący człowiek wybierze bramkarza za darmo niż kupno zawodnika mu równemu za 40 milionów euro. Diego Lopez najprawdopodobniej zostaje. Choć jak wiemy niezbadane są myśli Pereza.

Arrow Środek obrony:
Wielu sądzi, ze właśnie w tej formacji leży słabość Realu. Sądze że tak nie jest. Nasz „środeczek” prezentuje się nieźle po przyjściu Ramosa i powrotu do zdrowia Woodgate.
Jednak z Realem na 90% pożegna się Helguera, który ma podobno oferty z Anglii i Włoch.
Więc konieczny jest następca. W jednym z angielskich serwisów o nienajlepszej renomie (wstydzę się nazwy napisać) czytamy ze Real doszedł do porozumienia z Diego Lugano.
Na mocy którego za 7,5 melona ten piłkarz zjawi się w Madrycie. Dopóki nie zobaczę prezentacji nie uwierzę. Do tego czasu wole ufać plotce mówiącej o zainteresowaniu Comapnym. To właśnie Belg według mnie powinien zostać graczem Realu. Podobno Pavonowi - jednemu z dwóch symboli polityki transferowej Pereza – nie pasuje rola rezerwowego więc może odejdzie (nie mam nic przeciwko). Co się stanie jest kwestią czasu.

Arrow Boczni obrońcy:
Tutaj zapowiada się rewolucja. Bardzo prawdopodobne jest odejście Salgado. Którego powodem jest przyjście świetnego Brazylijczyka Cicinho. Pieniądze z tych transferów powinny się zrównoważyć. W końcu bilans musi wyjść na zero Very Happy. PO przeciwległej stronie (czyt. lewej) podobnie jak na prawej zmian warty. Carlos raczej skończy karierę w jego miejsce Perez chce pozyskać kolejnego anglika jest nim Ashley Cole. Nasz prezydent zaoferował według www.realmadrid.dk zaoferował 10 mln funtów. Wątpię aby to wystarczyło. Na tą pozycje wolałbym del Horno ale ten transfer jest niemożliwy. Cole będzie trudno pozyskać wiec pewnie skończy się na graczu As Monaco o nazwisku Evra. Może i to dobrze…

Arrow Skrzydłowi:
Tutaj będzie krócej bo z Realu już wszystkich sprzedano i nikogo nie pozyskano :(.
Mus to mus „trza” kupować. Pewnie powróci temat Joaquina który jak wiemy rwie się do gry w Madrycie. Można pomyśleć o utalentowanym Jesús Navasie który nie jest drogi. Lewa strona to też miejsce na które trzeba kupować. Tutaj chciałbym zobaczyć Maloude albo Yeste i jako rezerwowego Ricardinho. Lecz konkretów w żadnym przypadku brak a szkoda.

Arrow Środek Pomocy:
Mamy 5 pomocników. Jeden młody 23 letni (Baptista) reszta to już wiekowi ludzie. Zidane kończy karierę niezbędny jest następca (Maylo nie pisz że Baptista albo Robinho go zastąpią bo oni nie są w stanie) Moim faworytem jest Aimar ale czy z tego coś będzie – zobaczymy. Potrzeba świeżej krwi fajnie by było gdyby Real pozyskał Sneijdera i Mascherano. Może by opchnąć gdzieś Beckhama. Konkretów brak. (niestety)

Arrow Napastnicy:
Tutaj jest świetnie. Ale jak co roku będzie jeden nowy jestem na 99,9% przekonany że będzie to Adriano. Perez czynił podchody już w tym roku oddając za półdarmo 3 piłkarzy temu klubowi.
…ehhhhhh ta mania ściągania gwiazd.

Arrow Real Madryt B
Tutaj za wiele nie powiem. Wiem tylko o zainteresowaniu Laudrupem i to tyle w tym temacie.

Arrow Rynek trenerski:
Wielkie zamieszanie wokół Luxa. Sądzę że należy dać mu szanse. Jeśli nie da rady to zamiast niego zatrudnić nie Beniteza (o którym jest kupa szumu) a Paula Le Guena albo Del Bosque. Jednak ten drugi jest nie osiągalny.

Amen.
===========

To wszystko już wiemy czekam na wasze marzenia transferowe na następne 2 okienka transferowe. Tylko proszę o to żeby nie był to Topic z samymi nazwiskami. Jeśli już piszesz czy wstawiasz skład to objaśnij dlaczego tak chcesz Idea . Poza marzeniami piszcie o tym co przeczytacie o zmianach kadrowych.

P.S.
Starałem się naśladować Serpico jednak wiem że mu nigdy nie dorównam.

Ostatnio zmieniony przez Onik dnia 2005.09.21 16:02, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.09.21 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł. Tutaj piszmy wszystkie spekulacje presy, które nie są na stronie rm.pl. Jak znajdę coś ciekawego to napiszę Very Happy.

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.09.21 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, teraz to znacznie lepiej wyglada :] dyskusja otwarta.

Onik
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.09.21 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starałem się. Jeśli są błedy to przepraszam bo zdrowy to ja od 4 dni nie jestem :(

Powrót do góry
Jason X
El Siete

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.09.21 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja widziałbym to tak- sprowadzić skrzydłowych (najlepiej hiszpanów) Yeste i Joaquin. a na środek pola nikogo nie trzeba, bo jest jeszcze dyskryminiwany przez Luxe GUTTIEREZ.

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2005.09.21 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasugerowałbym, żeby to nie był temat "Transfery zima 2006" Bo to chyba o lato chodzi Wink

Dla mnie przedstawia się to tak:
Bramkarze
Tutaj najważniejsze jest podpisanie kontraktu z Casillasem, gdy to się stanie, to wątpie, żeby były jakiekolwiek zmiany..
Obrona
Sądze, że Ramos z Woodym będą w kolejnych latach tworzyć parę środkowych(no chyba, że Woody dozna kontuzji..). Uważam, że Perez powinien jak najszybciej podpisać kontrakt z Helguerą, żeby latem uzyskać za niego jakąś kase Twisted Evil trzeba będzie sprowadzić jednego rezerwowego, może Kompany?? Rolling Eyes
Na lewej według mnie nic się nie zmieni(Carlos i Bravo) na prawej Real zapewne skorzysta z opcji pierwokupu za Cicinho, i Salgado pożegnamy.
Pomoc
Mam nadzieje, że na tej części drużyny skupi się Perez za rok.. Potrzeba skrzydłowych, nie wiem, czy Beckhama ktoś z drużyny usunie(choć mam taką nadzieje..) ale w to wątpie. Jego zmiennikiem chciałbym, aby był Juanfran, jako, że do Baptisty dużych zarzutów pewnie nie będzie, będzie on dalej grał po lewej. Zidane po środku nie zagrożony, czyli... nic się nie zmieni w ofensywie(optymista, co nie?)... Na defensywnego pomocnika potrzebujemy bezapelacyjnie kogoś na wzór Makelele, jak mam być szczery, to nie widze nikogo takiego, który bylby tak pracowałby i potrafiłby rozegrać piłkę jak Makelele... Może nasi szperacze kogoś naprawde dobrego znajdą Rolling Eyes Gdybym ja tam był(marzenia..) robiłbym wszystko, żeby sprowadzić 2 z 3 piłkarzy - Kaka, Vicente, Joaquin.
Atak
Robinho nie zagrożony, młody, najwięcej go wszędzie... Wydaje się, że 2 Ronaldo, który w formie strzela praktycznie prawie zawsze i Raul, jako... Kapitan... Jesli Raul będzie grać cały sezon jak początek sezonu, to podziękowałbym mu za mile spędzony czas, ale 3 lata w takiej formie, to za duzo... Za niego powinien być sprowadzony hiszpan.. Najbardziej pasuje mi Moro...

Nie wiem, kogo nasz zarząt wymysli w tym roku, ale priorytetem powinien być defensywny pomocnik, szybki, pracowity, twardy, skoczny i potrafiący grać do przodu..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.09.21 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to teraz ja Very Happy
Bramkarz - oczywiscie kontrakt z Casillasem bo dla mnie on jest najlepszy i do tego dosc mlody wiec po co placic za starszego nie koniecznie lepszego (niewielu takich jest). Na rezerwe oczywiscie Diego Lopez...jak trzeba to zastapi
Obrona - tutaj Ramos i Woody jesli bedzie gral tak jak w Newcastle...a jak cos to kupmy cos...na ta pozycje jest wielu godnych gry. Helguera odejdzie pewnie..wiec poszukalbym kogos aby na rezerwe. A boczni obroncy? Mamy Salgado...ale on chce odjesc...a jego miejsce oczywiscie Cicinho. Carlos swoj wiek ma i trzeba szukac nastepcy...najlepiej Cole
Pomoc - tu wiemy jak sie ma...srodek jest dobry i mamy wielu pomocnikow wiec bedzie kogo stawiac...jedynie nastepcy Zidane'a mozna zaczac szukac. A reszta jest w porzadku...jest z kogo wybierac. Tylko najwiekszy problem - skrzydla... i tu jest pies pogrzebany. Trzeba wzmocnic a wlasciwie zbudowac bo nie ma wcale...trzeba kupic skrzydlowych i jest paru kandydatow na ta pozycje (hiszpanie lub gracze ligi angielskiej) - wiecej w temaci skrzydlowi
Atak - tu duzo mowic nie trzeba a tym bardziej dzialac...jest kogo stawiac jest w kim wybierac i jest dobrze...jesli chodzi o zawodnikow bo ze skutecznoscia gorzej ostatnio...ale mam nadzieje ze sie wygrzebiemy...bo co wiecej trzeba? Ronaldo, Robinho, Baptista moze grac na ataku, Soladao....i wszystko jasne...a i moze Raulowi kiedys wroci forma? Watpie...
Trener - poczekal bym z Luxem bo gdyby nie on to bysmy nie wystepowali w lidze mistrzow w tym sezonie

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Onik
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.09.21 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow szymonberbeka napisał:
Cytat:
Zasugerowałbym, żeby to nie był temat "Transfery zima 2006" Bo to chyba o lato chodzi

Nazwałem temat "Transfery zima&lato 2006" z niewiadomych przyczyn temat się zmienił :(
.......................................................................................................

Arrow szymonberbeka napisał:
Cytat:
robiłbym wszystko, żeby sprowadzić 2 z 3 piłkarzy - Kaka, Vicente, Joaquin.
Przecież to kupa kasy, wątpię żeby Real miał na nich. Chyba że Perez nie kupi Adriano Very Happy

........................................................................................................

Arrow WOODY1982 napisał:
Cytat:
bo jest jeszcze dyskryminowany przez Luxe GUTTIEREZ.

W jaki sposób on jest dyskryminowany? Zauważyłeś może że ostatnio nic nie gra?

Ostatnio zmieniony przez Onik dnia 2005.09.21 18:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Freddy Mercury
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.09.21 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieźle Karol prawie duruwnałeś Serpico....a co do temtu:

Jak dla mnie to nie potrzebujemy żadnych bramkarzy jeśli Perez nie przedłuży kontraktu z Casillasem. Zmiennik na tej pozycji też dobry.

Na obronie to trzeba kupić lewego obrońce. Mój typ to Ashley Cole, który już jest uważany za najlepszego na swej pozycji!
O Salgado nic nie trzeba mówic bo najprawdopodobniej odejdzie ma za niego przychodiz Cicinho, młody dynamiczny, jak dla mnie TGV(najszybsza lokomotywa na świecie) na prawej stronie!
Stoperów mamy dobrych choć nie mam nic za żeby sprowadzić jeszcze jednego. Może Carvalho który jest jednym z najlepszych defensorów w Europie jak dla mnie!

Pomoc to taka zagmatwana sprawa! Niby najlepsi na świecie a tu kicha! Brakuje nam Zidana, czyli rozgrywającego, zawodnika który pociągnie zespuł do boju! Tak jak w Liverpoolu Gerrard tak u nas Zizu tylko, kto jego następcą?? Moje typy Kaka, Rosicky. Za nimi przemawia wiek i technika!
O rozbrajanie ataków to nie musimy się martwić. Jest Gravi i PAblo więc na ten sezon wystarczą!
Teraz skrzydła- na lewe musi ktoś przyjść i to jak najszybciej np.: Maluda, Robben. Są młodzi dynamiczni coż więcej chcieć?? Prawą pomoc to na razie zostawmy na lato, ale mój typ to Duff albo Joaquin!

Atak: Tu sprzedać Raula a kupić Adriano a dlaczego, chyba nie muszę tłumaczyć;]

Trener jest dobry choć jakby miał przyjść Benitez to teraz bo później odpada!

[/b]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Onik
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.09.21 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo_13 napisał:
Cytat:
Nieźle Karol prawie duruwnałeś Serpico....

…a prawie robi wielka różnice. Niestety Serpico się nie da dorównać. Wink

..................................................................................................

Ronaldo_13 napisał:
Cytat:
Atak: Tu sprzedać Raula a kupić Adriano a dlaczego, chyba nie muszę tłumaczyć;]

…chyba jednak musisz wytłumaczyć. Ponieważ po pierwsze Raul to symbol a symboli się nie sprzedaje. Po drugie Adriano i tak przyjdzie Idea

Powrót do góry
Freddy Mercury
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.09.21 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico da sie dorównać da tylko trzba spędzac 24godz. na dobe przy kompie Laughing

Co do Raula to ja się kieruje dobrem drużyny a nie symbolami 8)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Newcomer
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.09.22 05:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że mój pomysł wypalił z założeniem tego tematu. Very Happy Myśle, że to dobre rozwiązanie, ponieważ będzie można się wypowiedzieć o każdym zawodniku o którym jest głośno w mediach itp. a nie zakładać nowe tematy i zaśmiecać forum!!! :P

Powrót do góry
Onik
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.09.22 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo_13 moja opinia się nie zmieniło Serpico nie da się dorównać. A co do Raula to nie jestem pewny czy jego sprzedaż byłaby dobra

......................................................................................................

tajsion jak to ludzie głoszą "mówisz masz" Wink

=============

A teraz troszkę o doniesieniach prasowych. Postarałem się zebrać w kupę nazwiska trenerów którzy mogą stać się sternikami Realu oto tekst:

W obliczu zapewnień Pereza o chęci dalszej współpracy z Luxemburgo powstają coraz to nowe informacje o tak zwanej krótkiej liście Pereza. Na niej znajduję się nazwiska trenerów którzy mogliby przejąć schedę po Brazylijczyku. Na szczycie tej listy ponoć jest rodak Luxa -Luiz Felipe Scolari. Dalsze „lokaty” przypadają Javierowi Irurecie (wiadomość z ostatnich godzin), Benitezowi, Svenowi Joranowi Eriksonowi. Kolejne pozycje to: Dider Deschamps, Wenger i Fabio Capello. Jednak to wszystko domysły dziennikarzy. Sadzę że należy dać szanse naszemu trenerowi i przy ewentualnych kolejnych kilku porażkach zastanawiać się nad zwianą Idea

=============
I jeszcze link to ostatniego newsa o tym: htp://www.realmadrid.dk/news/article/default.asp?newsid=7162

Powrót do góry
Major
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.22 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karol Stasiak napisał:
Cytat:
Wielkie zamieszanie wokół Luxa. Sądzę że należy dać mu szanse. Jeśli nie da rady to zamiast niego zatrudnić nie Beniteza (o którym jest kupa szumu) a Paula Le Guena albo Del Bosque. Jednak ten drugi jest nie osiągalny.

Masz racjepowinno sie dac szanse Luxemburgo a nie obwiniac go o wszystkie porazki. Gdyby zmiana byla konieczna to tylko Del Bosque nikt inny Exclamation Exclamation

Powrót do góry
19Kamil64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.09.22 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Perez powinien pomyśleć o całej pomocy srodkowych, bocznych i o bocznych obrońcach do ataku nie mam zastrzeżeń i żeby przedłużył kontrakt z Casillasem:!:

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 1 z 29
Skocz do: