Sondy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.08.02 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu nie wyczerpujecie wszystkich możliwości. A co jak ktoś chce żeby odeszło dwóch z nich, albo wszyscy?
Nie mówię, że bym tak zagłosował, ale jednak część może być takiego zdania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2015.08.02 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To głosują na tego kogo odejścia chcieliby najbardziej. Znowu niepotrzebnie się czepiasz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2015.08.02 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jar_007 napisał:
Znowu nie wyczerpujecie wszystkich możliwości. A co jak ktoś chce żeby odeszło dwóch z nich, albo wszyscy?
Nie mówię, że bym tak zagłosował, ale jednak część może być takiego zdania.
Miałem tę opcję w głowie, ale stwierdziłem, że wiązałaby się ona z transferem kolejnego zawodnika do klubu. W tej ankiecie po prostu tego nie zakładamy. Dodam, że w wielu ankietach możliwości jest więcej (bo może znajdą się tacy, którzy woleliby upchnąć w składzie Jamesa i Isco, opchnąć Bale'a i z Czeryszewa zrobić dwunastego gracza). Dla mnie to oczywiste, że nigdy nie upchniemy wszystkich opcji poza odpowiedziami tak/nie. W tym wypadku wydaje mi się, że pytanie i odpowiedzi są jasno skonstruowane, a założenia, jakimi się kierowaliśmy, dla każdego są dosyć jasne. ;)

Absynt.
#OrgulloBenzemista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.08.03 04:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tylko dziwi obecność Lucasa na liście, bo jakoś nie słychać było plotek w jego kontekście, bo i po co takie pisać skoro dopiero co go odkupilismy na wyraźne życzenie Beniteza.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.08.03 06:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszczu, weź może przeczytaj jakoś poradnik czy coś. Ankiet nie układa się tak jak Ci się wydaje.
To że mogą być różne pomysły to inna sprawa, ale dając tych trzech zawodników i tak formułując pytanie konieczna jest jeszcze jedna opcja.
Albo ją dodaj, albo zadaj pytanie o jakie Ci właściwie chodzi.
A Absyt. ma rację co do Vazqueza. Wydaje mi się najmniej potrzebny, ale wiem że dopiero co go odkupiliśmy.

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2015.08.03 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, królu ankiet.

O transferze Jesego też się nie mówi. O Czeryszewie też przycichło. Ich też powinniśmy usunąć z ankiety? Sporo krytyki, sporo przesadzonego jadu, a pomysłów równiutko zero. W razie czego w stopce macie maila, chętnie wysłucham waszych propozycji ankiet. Wygląda na to, że wszystkie nasze są złe.

Bury Zenek
Caballero del Honor

PostWysłany: 2015.08.03 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, jak wy przeżywacie jakieś głupie ankiety. To w sumie tylko zabawa, a wy (szczególnie słoik_007) jakby ktoś tymi ankietami krzywdził waszą matkę.

Powrót do góry
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.08.04 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenak, słoik? o_O Do czego to ma być?
Leszczu, polecam się trochę otworzyć na krytykę a nie się obrażać. Nie jestem ekspertem od ankiet, ale zawodowo się z nimi spotykam i jakieś standardy trzeba zachować. Wyczerpywanie wszystkich możliwości to podstawa. To nie jest coś z czym można dyskutować. Z zasadami ortografii też będziesz?

Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

PostWysłany: 2015.08.04 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież taki masz nick :p

Mi się tam ankiety Leszcza ( to ty je robisz, tak? ) podobają. Są zazwyczaj sytuacyjne więc nie do końca muszą zawierać wszystkie opcje, nie są przecież jakieś super profesjonalne, zupełnie tak jak nasza strona. Ot, dobra zabawa. Ankiety są robione często i na aktualne i ciekawe pytania, mi to jak najbardziej wystarczy.

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.08.05 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jar_007 napisał:

https://translate.google.com/#en/pl/jar

Ptak

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2015.08.06 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jar_007 napisał:
Leszczu, polecam się trochę otworzyć na krytykę a nie się obrażać. Nie jestem ekspertem od ankiet, ale zawodowo się z nimi spotykam i jakieś standardy trzeba zachować. Wyczerpywanie wszystkich możliwości to podstawa. To nie jest coś z czym można dyskutować. Z zasadami ortografii też będziesz?
Nie obrażam się, ale mam wrażenie, że w pewnym momencie celem tej krytyki nie jest próba udzielenia nam wskazówek, a samo zwrócenie uwagi jako cel. Tak to odebrałem, sorry. Nie każę zmieniać ci stylu, możesz tak to opisywać, ale skoro robisz to w taki, a nie inny sposób, to też nie oczekuj, że napiszemy zawsze "tak, masz rację", kiedy uważamy inaczej. Widzę tu krytykę i zero realnych sugestii. Napisanie "wszystkie opcje" taką sugestią nie jest, bo jesteśmy ograniczeni przez system, np przez liczbę opcji 3-7 czy liczbę znaków w danej odpowiedzi. Nie jest to kwestia tego, że nie chcemy być profesjonalni, jak Bury Zenek próbował to opisać. Pewnych opcji zwyczajnie nie dajemy, bo według mnie lub kogoś innego nie mają sensu.

Nie tylko ja odpowiadam za ankiety. Konsultujemy je wewnątrz redakcji.

jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.08.07 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta ankieta powinna być właściwie wielokrotnego wyboru. Ewentualnie opcja "2 lub trzech z nich", ale rozumiem, że jak 2 to nie wiadomo których.
Tak oczekuję, że napiszecie "tak, masz rację", albo przynajmniej przestaniecie popełniać ten błąd. Bo jest to błąd i tyle. Liczba znaków na odpowiedź nie powinna być problemem, bo to też jedna z zasad, że odpowiedzi nie powinny być zbyt długie i skomplikowane.

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.08.07 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie zawsze dać własne propozycje tematów. Teraz ankiety zmieniane są częściej, więc może wasza dostanie szansę.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2015.08.07 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jar_007 napisał:
Ta ankieta powinna być właściwie wielokrotnego wyboru. Ewentualnie opcja "2 lub trzech z nich", ale rozumiem, że jak 2 to nie wiadomo których.
Tak oczekuję, że napiszecie "tak, masz rację", albo przynajmniej przestaniecie popełniać ten błąd. Bo jest to błąd i tyle. Liczba znaków na odpowiedź nie powinna być problemem, bo to też jedna z zasad, że odpowiedzi nie powinny być zbyt długie i skomplikowane.

Tak, masz rację, już wcześniej kwestia możliwości wielokrotnego wyboru została skierowana do naszego IT.

jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.22 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maruda powraca:
- dlaczego nie ma opcji "nie wiem/nie mam zdania"?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13
Skocz do: