Atletico-Real
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LukaszG
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.16 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo García, in his best game as a player for the Whites, showed an exemplary leadership and is a metaphor which explains the current superiority of Real Madrid over Atlético.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.10.16 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniały mecz. Oglądaem go na Live Sport czy jak tam się to nazywa i Real praktycznie nie dopuszczał Atletico do sytuacji pod bramkowych, no może 2-3 były, ale z takim rywalem z takimi zawodnikami jak Torres, Keżman to Athletico powinno walnąć nam jedną bramę...ale tak się nie stało.
Roooonaldooooo był jest i będzie najlepszym snajperem Realu od kąd przyszedł do ekipy "Królewskich"wg mnie i mam nadzieję, że dostanie 'Pichichi' [nie wiem czy dobrze napisałem] w sezonie 05/06 Twisted Evil

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.10.16 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik derby lepszy niż się spodziewałem. Ronaldo poraz kolejny udowadnia, że jest katem Atletico i oby tylko tak dalej. :]

Świetą robotę wykonał Garcia, ale najbardziej pozytywnie zaskoczył mnie Diogo, który praktycznie wyłączył z gry Pertova w drugiej części meczu, często z powodzeniem brał udział w atakach. Wkońcu mamy solidnego zmiennika dla Salgado.
Na pochwałę zasługuje też Guti, cudowna asysta. Dobrze zagrał też Becks i Robinho.
Niestety znów średnio Baptista, stanowczo za dużo strat. Rolling Eyes

Wszystko było by OK, gdyby nie ta kontuzja Ronaldo w końcówce. Oby to nie było nic poważnego. Rolling Eyes

radek-1989
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.16 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

np ładny mecz:)Smile ne wiel się pomyliłem wyniku:)SmileSmile szkoda że jeszcze atletico 1 gola nie strzeliłoSmileSmile to bym 1- pkt.. zdobył ale i tak nie jest źle:) pozdro

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.10.16 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fenomenalnie...jestem caly happy...w zyciu bym sie nie spodziewal takiego wyniku a nawet ciezko mi bylo myslec o zwyciestwie realu. Ale udalo sie i jest mega. Ronaldo potwierdzil klase i oby tak dalej a bedzie pichichi. Dziekujmy mu i modlmy sie zeby ta kontuzja nie byla powazna i zeby z valencia aby mogl zagrac. Robinho nic nadzwyczajnego nie pokazal ale bral udzial w kilka akcjach w tym przy golu. Dobrze ze jest. Becks jak zwykle ostatnio super. Baptista za duzo traci...mam nadzieje ze mu to minie i zacznie strzelac. Zidane gral swoje dobre choc nie zadzwyczajne...Guti gral swoje fenomenalne...on to umie pomagac jak trzeba. Raul... jak zwykle wola walki brak skutecznosci ale jest w miare dobrze i to dzieki niemu mielismy karny ktory nas podbudowal. Garcia poprostu mega. Jest zajebisty i gravi sie przy nim kryje. Nareszcie mamy kogos kto gra dobrze na defensywnym pomocniku. Na stale juz chyba zagoscil w podstawowej 11. Salgado? Oby to nie bylo grozne... raczej z valencia juz nie wystapi ale oby potem mogl grac dalej i to dosc predko. Ale nie musimy sie obawiac o ta pozycje. Wczoraj Diogo pokazal ze mamy godnego nastepce. Zagral fantastycznie i nie musimy sie martwic o mecz z rosenborgiem i valencia. Mysle ze Diogo sobie poradzi. Wczoraj gral wysmienicie...z reszta jak cala obrona. Od dawna nie widzialem tak dobrze grajacej obrony realu i calego zespolu. To mnie bardzo cieszy Smile

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Taras
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.10.16 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo i wszystko jasne.Ten koleś jest najlepszy.Przyznajcie że gdy go niema to Real ma kłopoty z przodu.Typowałem wynik 3:1 dla Realu i ostatnia Ronaldo.Ciesze sie że zagrali na 0 z tyłu.

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2005.10.16 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdźcie na oficjalną stronę Realu tam jest wyraźnie napisane!! przestańmy już pisać.
"STATISTICS:
0 – ATLETICO DE MADRID: Leo Franco; Velasco, Perea, Pablo, Antonio López; Luccin, Zahinos, Maxi (Gabi, 65th min), Petrov; Torres and Kezman (Varela, 65th min).
3 – REAL MADRID: Casillas; Salgado (Diogo, 41st min), Sergio Ramos, Helguera, Roberto Carlos; Pablo García, Beckham, Baptista (Robinho, 68th min), Zidane (Guti, 53rd min); Raúl and Ronaldo.
GOALS:
0-1: Ronaldo, from a penalty by Antonio López on Raúl.
0-2: Again from Ronaldo, with a low shot, after a great assistance by Guti.
0-3: Ronaldo, from a pass by Robinho.
REFEREES: González Vázquez, from the Galician college. Sent off with a direct red card: Antonio López (5th min). Showed the yellow card to Sergio Ramos (23rd min), Luccin (34th min), Pablo (40th min), Petrov (41st min), Pablo García (46th min), Perea (63rd min).
OTHER INFORMATION: Match of the seventh day of the National Championship at the Vicente Calderón stadium. A full stadium."
Wyczytałem to na Oficjalnej stronie Realu

Finalizado At. Madrid 0 3 R. Madrid ficha
Gol penalty Ronaldo 7'
Gol Ronaldo 60'
Gol Ronaldo 90'
A to z Oficjalnej Strony Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej (LFP)

Prośba do redakcji:
Uznajmy w typowaniu, że to Ronaldo strzelił tę bramkę 8)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.10.16 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum nie stosujemy tagów HTML. Zamiast tego masz BBCode

Powrót do góry
Wojtek[wk]
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.10.16 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu dobrze napisal ten mecz i z valncją pokazal i pokaze na co naprawde stac Real!
A 20 listopada dopiero bedzie mecz który już mnie elektryzuje ponieważ jest to mecz jak sie pewnie wszyscy domyślacie z barcelonką którą mam nadzije że Real powiezie tak samo albo i wyżej jak atletico!
Hala Madrid!

Powrót do góry
pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.10.16 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do meczu z Barcelona jeszcze szmat czasu, ale jesli nasi beda mieli taka forme, albo jeszcze bedzie zwyzkowac, to nawet gdyby Barcelona grala dobrze, to i tak ja rozwalimy.
A co do meczu z Athletico, to widzialem tylko skroty, ale to co zobaczylem napawa mnie optymizmem przed nastepnymi meczami. Gdyby tylko poprawic tylko jeszcze troche skutecznosc, no i zeby Robinho wkoncu doszedl do formy, to jestem optymista i powiem, ze mozemy w tym sezonie zdobyc nawet dwa trofea Smile Smile Smile

Powrót do góry
Pantita
złotousta diablo

PostWysłany: 2005.10.16 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real będzie i jest najlepszy...<jupi> Musimy w końcu zdobyć jakiś tytuł i jesteśmy na dobrej drodze by tak sie właśnie stało. A może i więcej zdobędziemy niż tylko jeden tytuł... Fajnie by bylo, ale musimy grać tak jak gramy w kilku ostatnich meczach. Mecz z Atletico pokazał na co naprawde stać Real :P Very Happy :P Very Happy

Powrót do góry
RaulGonzalez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.16 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dostałem wczoraj prezent od realu z okazji moich 16 urodzin. zagralismy calkiem dobrze i to mnie cieszy. atletico troche grało za nerwowo i kibice troche sie nie fair zachowali do carlosa ale nasi to też czasami robią takie numery. mimo to kibiców realu uważam lepszych od kibicow atletico

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.10.22 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy zwyciestwo i to w Derbach Madrytu jednak najbardziej niepokoi mnie kontuzja Ronaldo. Teraz trzeb miec nadzieje ze uda mu sie ja wyleczyc do Gran Derby.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: