Atletico-Real
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.10.04 09:10    Temat postu: Atletico-Real Odpowiedz z cytatem

Wielkie derby Madrytu. Ateltico vs Real. Drużyna gospodarzy przed sezonem wzmocniła swój klub wieloma piłkarzami i jest wśród kandydatów do zdobycia Mistrzostwa Hiszpanii. 16 października 2005r. spotkają się te dwie drużyny na stadionie Vicente Calderon. Nowy trener, Carlos Bianchi ma doprowadzić Atletico Madryt do zdobycia Mistrzostwa La Liga za czym idzie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jednak jak narzie jego podopieczni zajmuje dopiero 10miejsce w tabeli z dorobkiem 7pkt. czyli 6pkt. strary do "Królewskich" i dokładnie połowy do lidera. Zaś Real pod wodzą Luxemburgo ma dobyć potrójną koronę czyli: PD, LM, CDR(Copa del Rey) i zajmuję 3 lokatę w tabeli z nieznaczną stratą do niespodziewanego lidera dwóch pkt.
Kto wygra te wielkie derby? Czy obydwaj trenerzy zrealizują swoje i innych marzenia? Przekonamy się już za niespełna 2 tygodnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
marcinreal84
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.10.04 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygramy wygramy wygramy.....ku... pokonamy:)

ten mecz udowodnij tak samo jak kolejny z Valencją na c tak naprawdę nas stać... Question Exclamation

no i za te ku... dostałeś ostrzeżenie - mdramski

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.10.04 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcinrea84l opanuj się bo zostaniesz zbanowany a my tego nie chcemy Wink Za te ku... byś dał np.: Cianiarze...nie tolerujemy takiego zachowania na forum a szczególnie w moim topicu Twisted Evil Laughing
Koniec off-topica Wink

Powrót do góry
Wrzesiu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.04 13:22    Temat postu: Bedzie trudno! Odpowiedz z cytatem

Atletico to cięzki rywal a na Vincente Calderon jeszcze trudniejszy do złamania. Jednak jeśli Real zagra tak jak z Majorką to wiedze ten mecz w kolorowych brawach. Powinno byc dobrze! Ważne jest to by szybko strzelić brakme i kontrolować mecz w środku bioska a Beks jeśli dalej tak będzie dogrywal na centymetry to spodziewajmy się korzystnego wyniku :P

Powrót do góry
Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2005.10.04 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiemy mecze derbowe rządzą się własnymi prawami. Faworytem będzie oczywiście Real ale na korzyść Atletico przemawia fakt iż mecz odbędzie się na stadionie Vincente Calderon. Myślę jednak, że przy obecnej formie Real pokona Atletico. Zaznaczam jednak, że nie będzie to łatwy mecz i nie da się go porównać do konfrontacji Realu z Mallorcą. Atletico na pewno nie zamierza się w tym meczu bronić i nie będzie murować bramki co z jednej strony nam pomoże z drugiej stwarza pewne zagrożenie. Przed meczem z Atletico jestem optymistą jednak przez dwa tygodnie może się bardzo dużo wydarzyć.

Powrót do góry
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.10.04 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nasi zawodnicy spiszą się na 5+, jednego jestem pewien, padnie pare bramek, myślę, że 4. 8)

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.10.04 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem za topic zostal za wczesnie zalozony. Nie wiemy, czy ktorys z podst. zawodnikow nie dostanie kontuzji podczas mecz eliminacyjnych, a Wy juz licytujecie sie o wynik meczu.

tt0mAsz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.10.04 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciezki mecz sie zapowiada.Atletico przed tym sezonem bylo bardzo energiczne na rynku transferowym, ale przede wszystkim przyszedl nowy trener Bianchi. Mimo to Atletico poki co gra w kratke choc zwyciestwo nad Barcelona czy w ostatniej kolejce w Maladze budza u mnie ostroznosc w wyniku tego meczu.W dobrej formie strzeleckiej sa Torres i Kezman maja po 3 bramki. A Real Question Ostatnio gra coraz lepiej i oby bylo tak dalej ale duzo tez bedzie zalezec od naszych kadrowiczow w jakiej kondycji fizycznej powroca. Mimo wszystko 3:2 dla Realu. :P

Powrót do góry
polonista15
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.04 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bedzie bardzo ciekawy mecz Athletico jest bardzo dobrym zespolem. W koncu graja tamtacy napastnicy jak Kezman czy Torres. Real powinien przynajmniej zremisowac a najlepiej wygrac.

Powrót do góry
kamilWK
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.10.04 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak,to będzie bardzo trudne spotkanie,jeden z najtrudniejszych mecza tego sezonu Primera Division.Przede wszystkim trzeba będzie uwazać na takich napastników jak Fernando Torres czy Mateja Keżman lub Maxi Rodriguez.Ale jestem troche spokojny gdyż Krolewskim idzie coraz lepiej Very Happy.Mam nadzieję że Real zdobędzie chociaż punkt.Stawiam 1-1

Ostatnio zmieniony przez kamilWK dnia 2005.10.04 18:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
SLASH
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.10.04 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy jak będzie myślę że wygramy zresztą zobaczymy to wielkie drby Madrytu i wszystko może się zdarzyć Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.10.04 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktos kiedys spiewal: "Wszystko sie moze zdarzyc..." To sa derby, a jak wiemy wszyscy doskonale, derby (najwazniejsze z nich to oczywiscie GRAN DERBY) rzadza sie swoimi prawami. Mam nadzieje ze Real pokaze kolejny raz jak wygrywa sie mecze. To spotkanie bedzie sprawdzianem przed meczami z najsilniejszymi. Bedzie dobrze, musi byc! Hala Madrid! Real wygra 2:1 Twisted Evil

Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.10.04 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chooberrcik napisał:
Moim zdaniem za topic zostal za wczesnie zalozony. Nie wiemy, czy ktorys z podst. zawodnikow nie dostanie kontuzji podczas mecz eliminacyjnych, a Wy juz licytujecie sie o wynik meczu.

Wcale nie za wcześnie popatrz ile już postów. Aż 11, chyba
Po zatym ktoś już by pewnie założył topic o derbach Madrytu.. więc w sam czas trafiłem Twisted Evil

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.10.04 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugi FAN RAULA nam się objawia... skoro temat jest, niech będzie, ale dyskutujcie zgdnie z nim. Bóg zapłać.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.10.04 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf o co Ci chodzi? Twisted Evil Rolling Eyes Confused

Odpowiesz skasuje posta nie martw się że nabijam... 8) Wink

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: