MŚ Niemcy 2006
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 139, 140, 141  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.10.26 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda Exclamation przez wielu nie lubianych... Evil

nie sądze by hiszpania mogła coś konkretnego osiągnąć... najśmieszniejsze jest to, że mają wspaniałą ekipe, ale skoro nie potrafią sobie poradzić z takim przeciwnikiem jak serbia i czarnogóra to nie wróże im żadnych rewelacji Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.10.26 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damian2902 napisał:
Gdyby Polska zagrałaby w grupie np. z Togo to nieobrazilbym się.

3 lata temu wylosowaliśmy USA oraz Koreę i wszyscy skakali z radości. Very Happy No i wszyscy wiedzą jak się skończyło.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.10.26 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mów, że wszyscy. Kto się spodziewał łatwej przeprawy z Koreańczykami, ten był niewiarygodnie naiwny. To przecież gospodarze, my graliśmy z nimi inauguracyjny mecz, do którego przygotowywali się od paru miesięcy... Remis byłby wielkim sukcesem. A jak pokazał dalszy przebieg mistrzostw, czego byśmy nie zrobili w tamtym spotkaniu, i tak byśmy przegrali.

Za to Togo to drużyna debiutująca w MŚ i do tego niegospodarz. A więc przeciwnik względnie łatwy.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.10.26 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uwierzę i nikt mnie nie przekona do tego, że przed meczem z Koreą dopuszczał ryzyko porażki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.10.26 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nie wierz, ale każdy realistycznie myślący kibic musi dopuszczać do siebie mysl o porażce. Zupełnie inną sprawą jest, czy on tej porażki chce, czy nie, ale na porażkę trzeba być gotowym. Zwłaszcza w takiej sytuacji, gdy po ewentualnej przegranej trzeba odrabiać punkty.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
19Kamil64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.10.31 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na Brazylie, ale silna też jest Anglia, Holandia, Argentyna,a czarnym koniem będzie Polska Very Happy

Nigdy się nie skuRwimy;]
Powrót do góry
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.11.01 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktos sie orientuje kiedy bedzie losowanie grup? A te bilety sa mega drogie!!! Za jeden mecz grupowy Polski, za dwa bilety kat. I zaplacilbym ponad 700 Euro!!! A ktos tu pisze ze od 35 do 150... Troche drogo Confused 700 E za dwa bilety...

Gento
Gram dla herbu

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.11.06 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy patrzę na skład takich reprezentacji jak Brazylia,Hiszpania,Holandia,Anglia to te kraje powinno stoczyć ze sobą walkę o mistrzostwo, ale jak pokazało Euro 2004, wszystko jest możliwe.

Powrót do góry
mati20
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.11.06 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że może być finał Brazylia - Argentyna. A Polska z Rasialdo z czarnego konia może się zmienić w czarną szkapę turnieju. Smile

Powrót do góry
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.11.10 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

12 listopada rozegrane zostaną pierwsze mecze mecze barażowe a 16 listopada zostaną rozegrane mecze rewanżowe. Ze strefy europejskiej o awans będzi walczyć sześć drużyn, poza europą grać będą jeszcze cztery drużyny.
A oto zestaw par barażowych:
Hiszpania – Słowacja
Szwajcaria – Turcja
Norwegia – Czechy
Urugwaj – Australia
Trynidad i Tobago – Bahrajn
Jak myślicie, kto zagra na Mistrzostwach Question Wink

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.11.10 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle, ze na Mistrzostwa pojada:

1). Hiszpanie - moim zdaniem na Calderon gladko pokonaja Slowakow 3:0 i tym samym zapewnia sobia awans. Do naszych sasiadow pojada tylko, by dopelnic formalnosci.

2). Turcy - posiadaja duzy bagaz doswiadczen zwiazany z eliminacjami i samymi Mistrzostwami, poza tym Szwajcaria to jeszcze za mlody i zbyt nieopierzony zespol, by sprostac konsekwentnym Turkom.

3). Czesi - podobnie jak Turcy, bardzo doswiadczeni, w barazach znalezli sie nie przez to, ze sa slabi, lecz przez swietnie grajaca Holandie. Ktos odpasc musial, lecz w barazach druzyna Czech nie powinna pozostawic Norwegom zadnych zludzen.

4). Urugwaj - od jakiegos czasu Pablo Garcia i spolka regularnie leja Australie, wiec sadze, ze stanie sie tak i tym razem. Najwiekszym oslabieniem druzyny Urugwaju bedzie brak kontuzjowanego Diego Forlana.

5). Trynidad i Tobago - bo sie spoko nazywaja ;)

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.11.10 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem, również na mistrzostwa pojadą właśnie Hiszpanie , Turcy , Urugwaj i Czechy.

Jeśli chodzi o mecz między Trynidadem i Tobago, a Bahrainem to myślę, że silniejszą reprezentacją jest drużyna z Azji.

pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.11.10 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja mysle, ze nasza kochana Polska nie znajdzie sie juz w tak latwej grupie jak na ostatnim mundialu. awans z grupy raczej nie bedzie im grozil. chcialbym, zeby trafili do mocnej grupy, to wtedy moze by sie ockneli i powrocili do swojego szeregu.
faworyt, jak chyba zawsze jest jeden - Brazylia, ale dla mnie byloby to nudne, gydby tylko Brazylia wygrywala, takze bede kibicowal innym ekipom. chcialbym, zeby MŚ wygrala Francja.

Powrót do góry
tt0mAsz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.11.10 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc odnośnie spotkań barażowych to :
Hiszpania ostatnio nie zachwyca, ale dość dobrze wylosowali - Słowacja niezbyt mocny rywal powinni u siebie już zapewnić awans
Czesi grają bardzo dobrze i nie myślę by Norwegowie byli by wstanie być bardzo groźnym rywalem, aczkolwiek nie można ich lekceważyć
Ostatnia para z Europy, która mam nadzieję wywalczy awans to Szwajcaria Wink Nie lubię Turków poza tym Szwajcaria ma jak na siebie dość niezła ekipę(udział na ME2004)
Teraz Urugwaj. Nie widzę wiele szans dla Australii. Ostatnim razem również Urugwaj okazał się lepszy, także bez niespodzianki.
I na koniec Trynidad i Tobago, bo przyda się coś z egzotyki, no i może dla Dwighta Yorke'a :P , tylko czy on jeszcze gra w reprezentacji ? Confused

Powrót do góry
Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2005.11.12 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym aby awansowali :
Arrow Trynidad i Tabago
Arrow Norwegia
Arrow Hiszpania
Arrow Szwajcaria
Arrow Australia

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 139, 140, 141  Następny
Strona 2 z 141
Skocz do: