MŚ Niemcy 2006
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 139, 140, 141  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.11.12 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie bardzo wierze w 6 tytul Brazylii. No chcialabym aby tez Hiszpania zdobyla jakis medal bo zawsze sa pokrzywdzeni.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.11.12 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wie ktoś może gdzie będzie można obejrzeć w TV mecz Hiszpania-Słowacja?

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.11.12 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wieĹ�niak przestań z tym TAAK Exclamation Exclamation

A co do tematu to Anglia-Argentyna 3-2 Exclamation
Dwie bramki Owena w Genewie. Anglia pokazuje, że jest w formie. Co ciekawe 3 bramki strzelili dwaj byli piłkarze Realu: Walter Samuel (53 min.) i Michael Owen (87 i 90 min.). Anglia mnie szczerze mówiąc troszke zaszkoczyła mimo, że na nich stawiałem, myślałem, że będzie remis.
Bardzo ładny mecz w wykonaniu obu drużyn Smile

Czechy-Norwegia 1-0 Smicer (32 min.)

Szwajcaria- Turcja 2-0 Philippe Senderos (41min.) Valon Behrami (86min.)

Hiszpania- Słowacja 5-1 Luis Garcia - trzy (10 min., 18 min., 74 min.), Fernando Torres (65 min. - karny), Fernando Morientes (74 min.) - Szilard Nemeth (49 min.).

Holandia- Włochy 1:3 Ryan Babbel (38 min.) - Alberto Gilardino (41 min.), Ron Vlaar (45 min. - sam.), Luca Toni (51 min.).
Warto dodać, że to pierwsza przegrana Holendrów pod wodzą Van Bastena. Exclamation

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.11.13 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norway 0 - 1 Czech Republic: Mimo nudnej gry Czechów i naporu Norwegów Czesi po bramce Smicera wygrywają spotkanie 1:0 i są już prawie na Mundialu.

Switzerland 2 - 0 Turkey: Bardzo ciekawe spotkanie. Turcy to trzeci zespół ostatnich Mś2002 w Korei i Japonii. Szwajcaria niespodziewanie wygrała ten mecz 2:0 i dzieli ją już tylko krok od mistrzotw Świata.

Uruguay 1 - 0 Australia: tutaj chyba było jasne, że Urugwaj z Pablo Garcią wygra na własnym terenie.

Spain 5 - 1 Słowacja: Bardzo dobry występ Hiszpanów, a szczególnie skrzydłowego Luis Garcii, który trzy razy trafił do siatki rywali. Bramkę, również z karnego strzelił Fernando Torres. Na 17 minut na boisku pojawił się były napastnik Realu- Morientes, który strzelił głową bramkę na 5-1.

Trinidad & Tobago 1 - 1 Bahrain: Wyspiarski mecz. Na prowadzenie w 72 minucie wyszedł Bahrain, który strzela bardzo ważną bramke na wyjeździe. Pięc minut później jednak wyrównali piłkarze z Karaibów.

tt0mAsz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.11.13 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesi mimo zwycięstwa nie są jeszcze pewni awansu do MŚ. 1:0to dość skromna zaliczka, aczkolwiek bramka na wyjeździe liczy się podwójnie
Cieszy mnie zwycięstwo Szwajcarów z Turkami. 2 bramki to dość sporo w kontekście rewanżu.
Hiszpania już jest pewna awansu. Zagrała naprawdę bardzo dobry mecz.
Urugwaj wygrał, ale tylko 1:0 co nie oznacza awansu. Australia u siebie będzie groźna a pod wodzą Hiddinka awans wydaje się być coraz bardziej realny.
A w starciu kopciuszków remis na korzyść Bahrajnu. Mam nadzieję, że w rewanżu T&T strzeli bramkę na wagę awansu Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2005.11.13 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo sie ciesze ze zwycięstwa Szwajcarów i Hiszpanów. Szkoda, że Norwegowie nie wygrali, ale jeszcze przed nimi rewanże Smile

Powrót do góry
matejek14
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.11.13 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam rodzine w Monachium i napewno(raczej) pojade na mistrzostwa:D

Powrót do góry
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.11.14 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ciesze sie ze zwyciestwa Brazylii 8:0 nad ZEA. No ale przeciwnik malo wymagajacy.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.11.14 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się cieszę z zwycięstwa polaków Smile Cieszę się również z pieknej 8) ramki Smolarka Smile

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.11.16 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i mamy niewiem czy można to nazwać niespodzianką, ale Australia w rewanżu pokonała po rzutach karnych Urugwaj.

W pierwszym spotkaniu Urugwaj wygrał skromnie 1:0. W rewanżu to Australia wygrała 1:0 i mieliśmy dogrywkę. Po 120 minutach gry wynik nie ulegl zmianie i doczekaliśmy się rzutów karnych. Lepszą drużyną okazała się Australia i to ona pojedzie na mundial 2006 w Niemczech.

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.11.16 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest to spora niespodzianka. Szkoda mi troche graczy Realu, dwójka naszych piłkarzy nie pokaże się na mundialu. Australia pokazała wreście, że powinna zagrać na mistrzostwach i że jest druzyną bardzo dobrą. Myślę, że turniej w Niemczech też przyniesie sporo niespodzianek, bo nikt nielubi jak wkółko wygrywa jedna i tasama drużyna Wink Polska mogłaby nas zaskoczyć Very Happy

tt0mAsz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.11.16 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście niespodzianka, ale zasłużona. Co prawda nie oglądałem meczu, ale mój brat widział i mi mówił, że przewaga Australii nie podlegała dyskusji. Może te podróże zmęczyły Urugwajczyków Confused Oby nie naszych zawodników, choć chłopaki sporo sobie latają w ostatnich dniach.
A teraz czekam na meczyk Bahrajn - Trynidad i Tobago 8) Very Happy

Powrót do góry
cobra210
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.11.16 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie ktoś utarł im nosa Smile Może byc ciekawie na MŚ byle hiszpania nie roztfoniła tej 4 bramkowej przewagi Smile

Powrót do góry
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.11.16 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejnym finalistą MŚ w Nimczech został Trynidad i Tobago, wygrywając dość kontrowersyjnie z Bahrajnem 1-0. Trynidad i Tobago poraz pierwszy awansował na MŚ. Warto dodać, że trenerem tej "egzotycznej" drużyny jest holender Leo Beenhakker, który trenował...Real Madryt, zdobywając mistrzostwo Hiszpanii 1987, 1988 i 1989 oraz Puchar Hiszpanii 1989

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.11.16 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qrwa, a jak na nich tydzień temu postawiłem u buka to w dupsko dostali i wyciągnęli się tylko na remis. :/ szkoda gadać, życzę im porażki z Polską 0-3 i 3 x Ebi albo najlepiej Maxi Lopez.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 139, 140, 141  Następny
Strona 3 z 141
Skocz do: