Real Madryt - Rosenborg Trondheim
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.10.16 13:20    Temat postu: Real Madryt - Rosenborg Trondheim Odpowiedz z cytatem

Kolejny mecz Realu juz w srode. Tym razem przeciwnikiem Krolewskich w Lidze Mistrzow bedzie norweski Rosenborg Trondheim. Na pierwszy rzut oka wydaje sie, iz bedzie to latwy mecz, zagrany spacerkiem. Jednakze, po poprawnym starcie w LM (wygrana na wyjezdzie z Olympiakosem 3-1 i porazka z faworytem naszej grupy, Lyonem, 0-1) i kontuzjach czolowych zawodnikow Blancos szanse Rosenborga znacznie wzrastaja. O ile Michela Salgado godnie zastapi Carlos Diogo, to smiem twierdzic, iz Ronaldo, znajdujacego sie w bardzo dobrej formie, Robinho z takim samym skutkiem nie zastapi. Mysle, ze mecz zakonczy sie wynikiem 2:0 dla Realu, gole strzela Raul i po raz kolejny ratujacy nas Soldado.

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2005.10.16 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, Diogo napewno godnie zastąpi Salgado, śmiem nawet twierdzić że na dzień dzisiejszy jest lepszy od Salgado.
Co do Ronlado? Napewno na świecie nie ma takiego zawodnika, który mógł by Go zastąpić... Jednak wierze w Robinho, będzie dużo stałych fragmentów po faulach na nim, a te sytuacje mogą wykorzystać albo Carlos albo Beckham. Podobnie jak Chooberrcik obstawiam 2:0.

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.10.16 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeciwnicy tacy jak rosenborg nigdy nie są łatwymi rywalami. jak wiadomo umiejętnościami real bije na głowe norwegów, ale czy ambicją i wolą walki też?? ostatnio forma realu zwyżkuje, ale żeby wysokie wyniki w ostatnich meczach nie oszukały zawodników i oby ci nie zlekceważyli rywala. pamiętajmy jest to liga mistrzów i nie można zlekceważyć nikogo nawet takiej ekipy jak ta z trondheim. mimo braku ronaldo myśle, że nie będzie najgorzej i real wygra 3:1.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.10.16 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ostatnich meczach myśle, że Real bez zbędnych problemów pokona Rosenborg. O ile mecze w Trondheim zawsze należą do ciężkich to na Bernabeu nasi powinni bez problemu wygrać, nawet jeśli zabraknie dwóch podstawowych grajków - Ronaldo i Salgado.

Stawiam na 3-0 dla Realu.

Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.10.16 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam 3:0 dla realu a golę strzęlą Baptista i 2xRaul, który podszlifuje swój rekord Twisted Evil
Myślę, że Carlos Diogo zastąpi Salgado bez większych problemów, zaś co do Ronaldo to Robinho może mieć problemy ze skutecznością, ale chłopak musi walczyć i pokazać, że nie jest gorszy od swoich kolegów z drużyny.
Drużyna Rosenborga będzie dla naszych piłkarzy spacerkiem(mam taką nadzieję) i powinni oni wygrać jak już wcześniej mówiłem 3:0.

Powrót do góry
bieniol
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.16 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie będzie 3:1 dla Naszych Smile Bramki strzelą: Ronaldo (o ile uda się "doprowadzić" go do pełni zdrowia), oraz Raul i R.Carlos.... Po ostatnich wynikach, mogę stwierdzić, że skuteczność się poprawia, jednak na wysokim poziomie jeszcze nie jest - mam nadzieje, że już najblizszy mecz to udowodni....
A tymczasem miłego dnia życzę Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
polonista15
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.16 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To będzie bardzo ciekawy mecz w którym Real powinien odnieść zwycięstwo chodź nie będzie łatwo bo Rosenborg Trondheim jest to zespół dobry. Szkoda że Ronaldo i Salgado nie zagrają ale godnie powinni ich zastąpć Diogo i Robinho.

Obstawian 3:1 dla Królewskich a bramki Robinho, Raul i Beckham

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2005.10.16 16:48    Temat postu: Re: Real Madryt - Rosenborg Trondheim Odpowiedz z cytatem

Chooberrcik napisał:
(wygrana na wyjezdzie z Olympiakosem 3-1 i porazka z faworytem naszej grupy, Lyonem, 0-1)

(".) Real z Olympiakosem wygrał u siebie 2:1, a z Lyonem przegrał 0:3. I wydawało mi się, że to od początku Real był faworytem tej grupy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.10.16 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer, mowiac faworyt mialem na mysli LYON! Rosenborg wygral z Olympiakosem w Grecji 3-1 i przegral u siebie z Lyonem 0-1.

Naprawde ludzisz sie, ze bedziemy przed Lyonem = wygramy z nimi roznica 3 bramek, albo Francuzi poslizgna sie na Olympiakosie czy Rosenborgu? I don't think so...

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.10.16 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc, liczę na bramkę Robinho!! Rosenborg to solidny zespół, sprawili niespodziankę wygrywając z Olympiakosem i to na ich terenie! Myślę, że Real powinien dać sobie radę i wygra. A co do zwycięstwa grupy, wszystko jest możliwe dopóki,dopóty piłka jest w grze. Wink

Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2005.10.16 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja na kolejne asysty becksa

Powrót do góry
pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.10.16 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklad na Rosenborg, chocby i w czesci rezerwowy i bez Ronaldo mamy i tak bardzo dobry. Ale jak wiadomo nie od dzis, to trudno sie gra najlepszym zespolom (takim jak Real) z przecietniakami europejskimi.
Wedlug mnie wystarczyloby strzelic 2 bramki (wiem, ze latwo sie mowi), i pozniej tylko kontrolowac przebieg gry, zeby sie nie przemeczac, bo czeka nas jeszcze duzo meczy, a jak wiemy nie mamy za szerokiej lawki rezerwowych.
Jestem dobrej mysli i 3 punkty zostana w Madrycie.

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2005.10.16 18:13    Temat postu: 3:0 do przodu Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zagramy ładną, ofensywną piłkę i wygramy 3:0. Ost. gol Guti

katipq
Santo Subito

PostWysłany: 2005.10.16 19:23    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

sorry za maly OT panowie, ale wiecie moze czy ten mecz bedzie lecial w tv? (oczywiscie chodzi o polskie stacje)

Powrót do góry
Forczun
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.16 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego Ronaldo nie zagra? Przeciez on juz chyba mial pauzowac 2 mecze za ta czerwona kartke i przeciez pauzowal juz 2. To dlaczego mialby nie zagrac?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: