Real Madryt - Valencia CF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.10.24 01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno co mi się nasuwa po tym meczu, to że Guti nie powinien już nigdy narzekać na rolę rezerwowego, bo to jedyna w jakiej się tak naprawdę spisuje Rolling Eyes Zidane po kontuzji także nic nie gra. Tym niemniej nie jest tak źle, walczymy dalej, mamy całkiem niezłą sytuację w tabeli... A mecz z Val można było spokojnie wygrać, wystarczyło wykorzystać karnego na początku i dalej spokojnie grać swoje

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2005.10.24 06:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RinG napisał:
Jedno co mi się nasuwa po tym meczu, to że Guti nie powinien już nigdy narzekać na rolę rezerwowego, bo to jedyna w jakiej się tak naprawdę spisuje Rolling Eyes

Od dawna o tym mowie ze koncowe 10minut to max co powinien pokrak grac :] Zaraz tu wpadnie Danielos i napisze jaki Becks jest chujowy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Newcomer
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.10.24 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem, że będzie ciężko bo Valencia to zupełnie inny zespół niż ten, którego trenerem był Ranieri. Żółta kartka już pierwszej minucie ostudziła troche zapał Garcii dlatego nie mógł grać zbyt agresywnie i rozbijać ataków gości faulami. Napewno wpływ miał też niestrzelony karny przez Zidane'a, (udało mu się kiedyś już nie strzelić ?) a także słaba gra. Wiele niecelnych podań, straty, widać, że nie wrócił jeszcze do optymalnej formy po kontuzji. Brak Ronaldo i Baptisty jest bardzo widoczny bo nie ma komu podawać w polu karnym. Wg. mnie Guti jest dobry ale jak wchodzi z ławki, bo jak gra od pierwszej minuty to nie wyróżnia się zabardzo. Wydaje mi się, że Casillas przy rzutach wolnych za blisko ustawia się drugiego słupka i dlatego nie ma szans na dobrą interwencje przy dobrym strzale rywala (tak jak to zrobił Canizares po strzale Becksa). Diogo nie radził sobie z Vicente tak jak z Petrovem ale zagrał nienajgorzej. Robinho ze swoją szybkością i dryblingiem powinien być wstawiany na skrzydle bo kilka rajdów mu wyszlo właśnie na tej stronie boiska. Cieszy mnie fakt, że Raul wreszcie zaczął strzelać gole. Shocked Niepotrzebne dyskusje Beckhama sprawiły, że z Deportivo zagramy bez czterech podstawowych piłkarzy. Sędzia też był dobry Exclamation Laughing Jak widzi Canizaresa łapiącego piłke poza polem karnym i dyktuje wolnego no to czerwień powinien dać automatycznie a dlaczego tego nie zrobił to ja już nie wiem. Very Happy Przy bramce Angulo na 1-3 nie było spalonego, więc bramka prawidłowo zdobyta. Idea

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.10.24 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz był spokojnie do wygrania, dlatego przegrana tym bardziej boli. Pocieszające jest jednak, że nasi chociaż próbowali do końca ugrać remis, a nie jak to zwykle, poddac sie i pozwolić sobie wbić jeszcze parę bramek. Sędzia poraz kolejny był genialny. Czrwona dla Backhama śmiech na sali. To wyglądało żałośnie, Beckahm dostaje żółtą za dyskusje po czym spokojnie odchodzi. Sędzia najwyrazniej poczuł się urazony ze Anglik nie przejął się zbytnio żółtkiem i postanowił pujść na całość. Gravesen, Beckham, Ronaldo, Salgado, Baptista - kto bedzie następny? Rolling Eyes

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.10.24 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorszy był sędzia - totalnie sobie nie radził. Dwa karne z dupy, rzut wolny Barajy po faulu, którego nie było, karny Villi nieprawidłowo wykonany, parę dziwnych decyzji w czasie meczu... Jak plujki z Valencii się do niego rzuciły po podyktowaniu karnego dla Realu, myślałem, że zaraz ucieknie do szatni. Pfffffff

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.10.24 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RinG napisał:
Najgorszy był sędzia - totalnie sobie nie radził. Dwa karne z dupy, rzut wolny Barajy po faulu, którego nie było, karny Villi nieprawidłowo wykonany, parę dziwnych decyzji w czasie meczu... Jak plujki z Valencii się do niego rzuciły po podyktowaniu karnego dla Realu, myślałem, że zaraz ucieknie do szatni. Pfffffff

Do tego dołóżmy sytuacje gdzie Canizares łapał piłkę za polem karnym i nie dostał nawet upomnienia(kiedy takie coś zawsze karane jest co najmniej żółtkiem) , o tym jak Albelda(który miał już żółtką kartkę) popychał R.Carlos przed polem karnym Valenci i nie dostał nic Confused O tym jak pod koniec meczu najpewniej Marchena(ale pewny na 100% nie jestem) uderzył Raula w polu karnym łokciem w głowe. Totalna kompromitacja sędziego. A z mojej strony mocne frustru frustru...

Powrót do góry
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.10.24 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwszy karny to w stylu włoskim, sądze że podyktowanie go miało na celu chęć zrehabilitowania się sędziego z sytuacje Canizaresa.

przy drugim karnym, nie widze zasadności podważania decyzji sędziego i dlaczego karny był nieprawidłowy wykonany ?

Gravesen - na żółtą to wejście zasługiwało na pewno, biorąc pod uwage, że było to w środkowej strefie boiska, czerwona mnie nie dziwi.

Beckham zachował sie nieprofesjonalnie, żołtą dostał za dyskusje (zupełnie niepotrzebną)i na tym by się skończyło, w momencie gdy sędzia wyciągnał żółtą kartke, ten zaczął klaskać - Rooney i Oliveira zrobili to samo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Radoslavus
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.24 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karny był wykonany nieprawidłowo ponieważ wpadł zamiast walnąć w słupek, ot co Laughing
Co do reszty to muszę się z Tobą Danielos zgodzić. Z nieukrywaną przykrością....

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.10.24 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

danielos napisał:
przy drugim karnym, nie widze zasadności podważania decyzji sędziego i dlaczego karny był nieprawidłowy wykonany ?

Zasady gry w piłkę nożną, artykuł 14, punkt 5:

"Wykonawca rzutu karnego musi wykonać go w sposób ciągły. Niedozwolone jest, aby tuż przed piłką zatrzymał się, zamierzając wprowadzić w błąd bramkarza."

Poza tym ręka była niezamierzona, Ramos nie wykonał ruchu w stronę piłki, a czasu na reakcję raczej nie było. Nie wiem też, gdzie sędzia dopatrzył się faulu, po którym Baraja strzelił bramkę Rolling Eyes

Powrót do góry
Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.10.24 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak Ronaldo, Baptisty.....i wszystko jasne...do tego nie wykorzystany karny przez Zizu i wogule fatalna postawa w tym spotkaniu...niech ktoś napisze, że Vicente lub Aimar są do **** i niech ktoś na napisze że Guti do pierwszego składu....nie wiem czemu sędzia podyktował karny dla Valenci po przypadkowej ręce Ramosa...
Real w tym meczu grał tak słabo że po 70min. zastanawiałem się czy nie iśc spać.... Płacze
W następny, spotkaniu nie będzie: R9, Besti, Salgado(chyba), Graviego oraz Beckhsa.... Płacze Shocked Jak to wygramy nie wiem...jak to przegramy wiem....niestety Płacze

Ostatnio zmieniony przez Czarek_13 dnia 2005.10.24 16:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.10.24 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Villa się nie zatrzymał, zwolnił krok, ale cały czas wykonywał ruch do przodu.

zresztą jestes wyraźnie sfrustrowany, więc EOT ;)

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.10.24 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, aż dyszę z tej frustracji, puszczam parę z ust i dym uszami. I nie tylko dym i nie tylko uszami :-)

A jak Villa się nie zatrzymał to ja nazywam się Ronaldinho Gaucho.

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2005.10.24 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RinG, już nie przesadzajmy z tym karnym. Jak pamiętam gdy Figo wykonywał dla Realu karne to zawsze się co chwila zatrzymywał przed strzałem.
tajsion napisał:
Napewno wpływ miał też niestrzelony karny przez Zidane'a, (udało mu się kiedyś już nie strzelić ?) a także słaba gra.

Ostatni przedsezonowy mecz Realu z Węgrami pod koniec tych wakacji. Zidane nie strzelił karnego. Po kilku minutach znów faul i tym razem strzela. Ale pierwszego strzelił nad poprzeczką.

Powrót do góry
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.10.24 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RinG napisał:
Tak, aż dyszę z tej frustracji, puszczam parę z ust i dym uszami. I nie tylko dym i nie tylko uszami :-)

chciałbym to zobaczyć Very Happy

RinG napisał:
A jak Villa się nie zatrzymał to ja nazywam się Ronaldinho Gaucho.

Ronaldinho
i
n
Gaucho

Very Happy

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.10.24 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldinho Iglesias Nazario Gaucho :] Albo gRinGo (c) by DaaN Very Happy

Figo stosował zmienne tempo. Villa rozpędził się i zatrzymał w ostatniej sekundzie nogę przed piłką. Polecam przyjrzeć się powtórkom, co potem robi Casillas, a co sam Villa.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: