Real Madryt - FC Barcelona 19.11.2005
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.11.20 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real Madrid - FC BARCELONA 0:3

danielos napisał:
Wysłany: 2005.10.25 22:28
oczywiscie jest to moja bardzo subiektywna opinia, ale uważam że te zwycięstwa tuszuja nie co formę Realu. Blancos rozegrali 8 spotkań w lidze i 3 w LM. Które z tych zwycięstw było z drużyną zaliczającą się do czołówki ? ok jest mecz z Atletico, który dobrze sie wam ułożył i pewnie wygraliście. Ale nawet remisu Real nie osiągnął z Lyonem czy Valencią, do tego dochodzą porażki z Espanyolem i Celtą ( tak wiem sędziowie itd.).

Nie poznaliśmy jeszcze prawdziwej wartości tego zespołu, a nie jest ona taka jaką niektórzy rysowali po kilku zwycięstwach z rzędu.

tak jak podejrzewałem, Real jest w tym sezonie jeszcze słabszy Very Happy
gdy zakładałem ten temat, Barça miała 5 pkt straty... a teraz po świetnym choć jednostronnym widowisku zasiada dumnie na fotelu lidera i tak bezdie juz do końca Exclamation

DaaN napisał:
Wysłany: 2005.11.07 23:36
Zabawnie to bedzie dzien po meczu, jak putki znow beda sie sedziami frustrowac i moralnym zwyciestwem chelpic :]

czym się chełpią mierdki dzień po meczu Question Very Happy

fiś1000 napisał:
aha i jeszcze jedno:

danielosowi gratulujemy ronaldino Wink poprostu wygrał lepszy Wink

Ronaldinho to dar od Boga ;) The Best Player of the World Exclamation

Jeśli Raul ma być kapitanem reprezentacji, to ta drużyna znowu niczego nie osiągnie. :]

Robinho vs Messi Question

Messsssssssssssssssi Exclamation

Ronaldo vs Eto'o ?

Etoooooooo Exclamation

Real vs Barça ?

0:3 Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
damjan7
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2005.11.20 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

danielos
kolejny narwaniec Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2005.11.20 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Które z tych zwycięstw było z drużyną zaliczającą się do czołówki ?

Właśnie to jest dobre pytanie....
Graliśmy parę meczy z lepszymi teamami:
Lyon, Valencia, Deportivo, Barcelona

Każdy jest dość klasowym zespołem, a i tak Valencia i Depor ma ciągłe zawachania formy...

Gdy Real trafia na dobrego przeciwnika, przegrywa.. To pokazuje, jak daleki jest dzisiejszy Real od dyspozycji, w której moglibyśmy osiągnąć jakiekolwiek trofeum...

Skład napewno się nie zmieni znacząco w zimie, więc jedyne co mogłoby odmienić losy sezonu, to zmiana... trenera Rolling Eyes Rolling Eyes

Jeśli mecz z Lyonem będzie przypominał mecz z Barcą, to Luxe powinien odejść...

Powrót do góry
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.11.20 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loool

frustru, frustru damjanku :*:*:*

Powrót do góry
Roodeck
Culé
Culé

PostWysłany: 2005.11.20 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danielos - jesteś bardziej upierdliwy ode mnie :lol2:
A przypominanie wyniku tak wielką czcionką to już w ogóle sadyzm porównywalny z waleniem patelnią po głowie skacowanego Wink

Ostatnio zmieniony przez Roodeck dnia 2005.11.20 21:15, w całości zmieniany 1 raz

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2005.11.20 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem Rolling Eyes

Powrót do góry
damjan7
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2005.11.20 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

danielos napisał:
loool

frustru, frustru damjanku :*:*:*

www.blaugrana.pl nie posiada własnego forum ?
kompletnie nie wiem co ty tu robisz ? powinienes byc razem z reszta barcelonistów na swoim forum

Powrót do góry
Baqu
Culé
Culé

PostWysłany: 2005.11.20 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico napisał:
Jedynymi osobami, które grały w tym meczu był Salgado i Robinho. Reszta grała totalny piach.

Szczególnie Casillas - oj dno dno

Klatus napisał:
Chooberrcik napisał:
Byl Pele, byl Maradona, jest Ronaldinho Gaucho.

Przed Ronaldinho był jeszcze Ronaldo, niestety BYŁ... [*]

jeszcze był Romario :-)

Manitou napisał:
Czyste konto Valdesa było wynikiem wylacznie fatalnego meczu w wykonaniu Realu i dobrej gry obronnej Barcy. Gdyby obaj mieli zamienić się miejscami to wynik był by zapewne x2 większy. Tego chyba nikomu tłumaczyć nie trzeba (z nielicznymi wyjątkami).

całkowicie się z Toba zgadzam, Valdes bramkarzowi Realu to buty moze czyścić.

damjan7 napisał:
Valdes nie miał co bronic Smile od tego zacznijmy.

jak nie miał a strzał Gio Question

Chooberrcik napisał:
Ja wcale nie mowie, ze nalezy klaskac calej druzynie Barcelony. Brawa naleza sie tylko i wylacznie jednemu panu. Komu? Wszyscy wiemy.

IMHO cała ekipa zagrała bardzo dobrze, piłka nozna to nie jest sport w którym samemu można wygrac spotkanie , tylko gra zespołowa. Oczywiście sa pewne jednostki, które są lepsze od innych... jednak moim zdaniem brawa należą się każdemu piłkarzowy Barcy, gdyż włożył w niego zapewne tyle samo energii i trudu.

Ezekiel 25-17 ` ,
The path....

"Wszystko nas może spotkać w życiu, przede wszystkim zaś nic."
Powrót do góry
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.11.20 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roodeck..jesli ja bede miał pod nickiem napisane : nudny, upierdliwy i marudny... to przestane udzielac sie na tym forum ;)

damjanek, z tego co widze to jestem dluzej tutaj od ciebie i w tym czasie zaden z gospodarzy tej strony, nie zasugerował mi tego... więc pozwól, że zostane :*

Powrót do góry
Flame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.11.20 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Barcelony i Valdesa, to dla mnie kolejny nie pewny bramkarz. Zresztą Barsa od czasu Andoniego Z. nie miał dobrego bramkarza. Problem polega na tym, że ma niezłych kopaczy w polu. My mamy świetnego na bramce, ale za to większość nieudaczników w polu Płacze

Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2005.11.21 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę się zniżał do kolejnego biadolenia na tym Forum z moim udziałem (a było ich w ciagu tych 3 lat mojej obecności kilka), powiem tylko jedno. Rozumiem fascynację swoją drużyną kibiców Barcelony, ponieważ po długim okresie posuchy i dostawania batów na wszystkich frontach w końcu zaczęli coś grać. Nie oczekuję od żadnego kibica przeciwnej drużyny, że spojrzy na cała sprawę obiektywnie, bo sam wiem jakbym zareagował na krytykę Realu.

Prawda jest taka, że rok temu nadszedł czas Barcelony, Rijkard zaprezentował ciekawą koncepcję, stworzył dobrą drużynę, a teraz zbiera owoce swojej ciężkiej pracy. Czas ich się skończy za rok lub kilka lat, nie wiem. I znowu nadejdą lata posuchy i biadolenia, że Real i tak wygrywa dzięki sędziom, a jak nie będzie argumentów będzie mówione, że ma długi i grają gwiazdeczki Very Happy . Tak to już jest z kibicami, że każdy twardo stoi za swoimi, choćby niewiadomo co wyprawiali. Taka jest piłka nożna.

Morales
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt

PostWysłany: 2005.11.21 07:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gutierrez, ależ my ciągle mamy powody do narzekania. Przecież sędzia Wam pomógł, nie wyrzucił R.Carlosa i nie podyktował karnego. Gdyby nie sędzia, to byłoby 8:0. Jak widać Perwers ciągle ma wpływ na sędziowanie.

Flame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.11.21 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morales a Wam sędziowie nigdy nie pomagają Question Z Atletico to nawet zawodnika z Madrytu wywalił, a i tak Wam nie pomogło.

Trzeba też widzieć drzazgi we własnym oku Idea

cobra210
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.11.21 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morales przypomnij sobie 2 mecze gdzie porażkę poniósł real przez sędziów. W jednym meczu zostało to udowodnione przez real, że dużo błędnych decyzji podjął sędzia a jednak real nie żądał powtórzenia meczu a mógł. Nie było by to trudne do udowodnienia w drugim meczu. Laughing

Znasz przysłowie gdyby babcia miała wąsy to by... 8)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2005.11.21 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzienniku La Vanguardia pojawił sie ciekawy artykuł, zamieszczony przez Onet.pl. Oto jego treść. Nie wypada sie nie zgodzić.

Upadek "Królewskich"

Na madryckim stadionie Santiago Bernabeu kibice uczcili brawami geniuszy futbolu. Nie fetowali jednak zwycięstwa swoich ulubieńców, lecz świetną formę, jaką pokazali goście z Katalonii.
Woleli docenić piękno gry, niż opłakiwać upadek dawnej potęgi Madrytu.

Real Madryt przegrał sobotni mecz, zanim jeszcze wyszedł na murawę. Nie była to jednak porażka zupełnie niespodziewana. Zbliżała się powoli, od chwili, gdy ekipa "Królewskich" nawiązała przyjaźń ze światem mediów. Blancos przestali pielęgnować swój potencjał. Zamiast futbolem zajęli się marketingiem. Przed meczem skorzystali ze swoich pozapiłkarskich umiejętności. W niecodziennej kampanii Liga Futbolu Zawodowego zabiegała o to, aby Leo Messi nie mógł wystąpić na Santiago Bernabeu. Jeszcze bardziej zaskakujące wydarzenia przyniósł ostatni tydzień. Gracze i trener Realu popełniali błąd za błędem. W publicznych wypowiedziach instruowali fanów "Królewskich", w jaki sposób mają przyjąć na boisku Samuela Eto'o. Sam Ronaldo przekonywał, że Kameruńczyka należy przywitać tak, jak na to zasłużył. Z pewnością nie jest to deklaracja godna piłkarza tego formatu.

W sobotni wieczór madryccy kibice pokazali klasę, na jaką nie było stać Ivana Helguery, Pablo Garcii, Ronaldo ani nawet Venderleya Luxemburgo. W Barcelonie rosły serca, kiedy fani Realu oklaskiwali ekipę gości. Ale był to jednocześnie powód do refleksji i wstydu dla Katalończyków. Pięć lat temu w skandalicznych okolicznościach pożegnali odchodzącego z Camp Nou Luisa Figo i okrzyknęli go wrogiem publicznym numer jeden.

Gracze Barcelony nie przejęli się gadulstwem piłkarzy Madrytu. Nie wdawali się w polemiki. Mówili i myśleli jak odpowiedzialny kolektyw. Okazali się pojętnymi uczniami trenera Rijkaarda, przejęli jego spokój i ducha tradycji zen. Ale obraz katalońskiego zespołu, jaki media zarejestrowały przed meczem, okazał się grą pozorów już po pierwszym gwizdku sędziego Iturralde Gonzáleza. Piłkarze Rijkaarda natarli na rywala z niezwykłą agresywnością. Tego elementu zabrakło podczas spotkania obu drużyn w poprzednim sezonie. Barca przegrała wtedy 4:2 – niesprawiedliwie, bo wynik nie oddawał różnicy między tymi zespołami.

Początek spotkania okazał się chwilą prawdy. Przedmeczowe wybiegi "Królewskich" miały tylko zamaskować respekt przed piłkarzami w kolorach blaugrana. Jednak nawet na boisku gracze Realu nie umieli uwolnić się od swoich obaw. Marketing zawiódł. Messi oczywiście zagrał. Dlaczego miałby nie pojawić się na Santiago Bernabeu? Również zgodnie z przewidywaniami kibice wygwizdali Eto'o przy pierwszym kontakcie z piłką. Ale przy trzeciej albo czwartej kombinacji fanom Realu odeszła ochota do przeszkadzania. No i nikt nie umiał powstrzymać Ronaldinho. Brazylijczyk rozegrał niesamowite spotkanie, wspiął się na futbolowe wyżyny, jak to zwykle czyni w meczach opatrzonych pięcioma gwiazdkami.

Wynik właściwie fałszuje przebieg spotkania. 0:3 to skromna zaliczka, biorąc pod uwagę liczbę okazji zmarnowanych przez Katalończyków. Madryt zagrał na poziomie, jaki po jego stronie tablica wyświetlała przez całe 90 minut. Zawodnicy Luxemburgo oddali tylko jeden celny strzał na bramkę przeciwników.

Mecz ujawnił układ sił w hiszpańskim futbolu. Królewscy zostali zdetronizowani, korona powędrowała do Barcelony. Do pełni szczęścia Katalończykom brakowało już tylko remisu Osasuny z Getafe – ten wynik wywindował drużynę Blaugrana na pierwsze miejsce w Primera División. Po raz pierwszy w tym sezonie. Czy schodząc z boiska stadionu Santiago Bernabeu z tytułem lidera można w ogóle jeszcze o czymś marzyć?

Otóż można. Aby futbol stał zawsze ponad światem polityki i spraw społecznych. Trzeba cieszyć się z sobotniego zachowania kibiców. Trzeba umieć docenić drużynę grającą podobnie jak Barca. Katalonia przysparza ostatnio rządowi wielu problemów. Ale ma doskonałego ambasadora całej Hiszpanii w postaci Futbol Club Barcelona. Najwyższy czas to docenić.

Źródło: La Vanguardia

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Następny
Strona 24 z 26
Skocz do: