Wasze telefony
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 214, 215, 216, 217, 218  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.02.22 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj napiszę, chyba będzie odpowiedni temat.

Otóż kończy mi się umowa z Orange (2letnia łączona z 2 innymi numerami - płaciłem chyba 34zł i miałem 10GB internetu + reszta za free). Szukam czegoś tańszego. Nie chcę przekraczać 30 zł/miesiąc, chcę mieć nielimitowane rozmowy i smsy ze wszystkimi i jakiś pakiet internetu do wykorzystania. Nie potrzebuję nowego telefonu - może być abonament, może być karta. Ktoś coś? :>

Bonk
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.02.22 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie ofertę Nju mobile. Jakiś czas temu ktoś mi mówił o tym i jakieś śmieszne pieniądze płacił za full pakiet.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.02.22 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Nju masz za 29 zł rozmowy i SMSy do wszystkich bez limitu oraz 10 GB neta.
W Viking Mobiles masz też podobną ofertę, 29 zł, wszystko bez limitu i 15 GB internetu.
Jak chcesz nie płacić dużo to tych dwóch operatorów wydaje się być najlepszym wyborem, w Play przykładowo za pakiet bez limitu zapłacisz 50 zł przy przenoszeniu numeru.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.04.17 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po latach korzystania z telefonów od największych firm (zaczęło się od ceglanej Nokii, potem kilka Samsungów aż po LG G4) chyba najwyższy czas przesiąść się na Xiaomi.
G4 zakupiłem w maju 2016 roku i choć sam telefon w obsłudze jest bardzo przyjemny tak ma kilka minusów. Pierwszy to wadliwa płyta główna, po roku musiałem go odesłać na gwarancję w celu wymiany, po drugie to bardzo szybkie nagrzewanie - przy dłuższym korzystaniu z takich aplikacji jak Snapchat, Facebook, Chrome czy jakieś gry telefon bardzo szybko łapie temperaturę. Co idzie za punktem drugim to bardzo szybko spadający poziom baterii Jadąc samochodem 10 minut ze 100% poziom naładowania bez żadnego użytkowania spada mi do 87/85%. Dramat. Sam w sobie G4 pod względem funkcjonalności i użytku bardzo fajny, pozostałe aspekty jednak na minus. Nie polecam tego produktu.
Teraz celując w coś tańszego uderzę chyba po Xiaomi, kilku znajomych ma, polecają przede wszystkim przez świetną baterię (jeden kumpel ma używkę a bateria i tak mu bardzo dobrze trzyma przez dwa dni), a i sama bryła telefonu bardzo mi się podoba. Nie wiem na jaki model się ostatecznie zdecyduję, choć po głowie chodzi mi Redmi Note 4 4/64, ew 3/32, ale jednego jestem pewien - te wszystkie Samsungi, LG na razie odpuszczam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Trade
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.06.05 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji faktu, że weszło to całe RODO, to konsultanci nie mogą już dzwonić z ofertami? Za około miesiąc kończy mi się umowa w Play i zastanawiam się czy wybrać się do punktu czy czekać na ofertę przez telefon

Powrót do góry
Trade
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.06.17 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xiaomi Redmi 5 Plus- ktoś coś?

Potrzebuję czegoś nowego do 1000 zł. Zależy mi na szybkim działaniu, przełączaniu między aplikacjami, wytrzymałej baterii. Aparat kwestia mniej istotna.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.06.17 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A 1200 i huawei mate 20 lite?

Boski jest.

Powrót do góry
Trade
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.06.17 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mate 20 lite czy Mate 10 lite ?

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.08.01 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę nad jakimś modelem Xiaomi dla siebie na początek do tysiaka. Jakiś konkretny model polecacie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Tas.
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.08.01 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od miesiąca jestem posiadaczem Redmi 5 Plus 4/64. Zapłaciłem za niego 700 zł. Możesz sobie sprawdzić jakie parametry dostajesz za takie pieniądze. Na ten moment jestem bardzo zadowolony. Żadnych ścinek, dużo pamięci, ekran dobrej jakości. Minusem aparat, ale na tym mi najmniej zależało. Ogólnie mam kilku znajmych, którzy posiadają telefony tego producenta i nikt nie narzeka.

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2018.08.01 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

700 stówek i masz Xiaomi Mi A1. U mnie śmiga bez problemu, do tego jest na czystym androidzie.

Powrót do góry
Buju Lion
Jesus, did I say that? Or just think that?

PostWysłany: 2018.08.05 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są na sali osoby, które korzystały/korzystają z dodatkowej gwarancji/ubezpieczenia na telefon?

Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.05 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałem w Orange, jakos 5-10zł miesięcznie. Rozwaliłem ekran i dałem na gwarancje, a w uzasadnieniu, że trącił mnie jakis koleś na mieście i telefon spadł. Czekałem 4 miesiące na oddanie telefonu bo nie mieli ciągle na stanie części do niego - takie uzasadnienie, a miał być góra miesiąc według umowy :| W Orange nikt nic nie mógł zrobić bo to jakaś firma zewnętrzna była. Koniec końców telefon wrócił naprawiony.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2018.11.09 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nowiutkiego Galaxy S9+ (z kwietnia) i przed chwilą miałem taką sytuację - odpaliłem sobie yt aby obejrzeć mecz naszej Zabawy w Prezesa, ogarnąłem kilka dodatkowych aplikacji i mniej więcej w 10 minut spadło mi jakieś 20, może nawet bliżej 30% baterii. Średnio co 30 sekund spadał 1%, nawet po wyłączeniu wszystkich aplikacji tendencja została utrzymana. Co mogło mieć na to wpływ? Powinienem się martwić?

Dodatkowo powiem, że muszę przeczyścić port ładowarki, bo muszę ustawić to pod odpowiednim kątem aby ruszyło szybkie ładowanie.

Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2018.11.09 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecze nagrywam w 60 klatkach, komóreczki nie dają rady Ptak

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 214, 215, 216, 217, 218  Następny
Strona 215 z 218
Skocz do: