Kto powinien dojść do Realu?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 334, 335, 336  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.11.05 01:37    Temat postu: Kto powinien dojść do Realu? Odpowiedz z cytatem

W tym temacie piszemy o tych piłkarzach, których nie wymienia się jako ewentualne wzmocnienia Królewskich, ale chcielibyście ich widzieć w Madrycie.

O tych piłkarzach, którzy mogą dojść w przeciągu kilku miesięcy piszemy w temacie Transfery - zima 2006, a o tych o których mówi sie od dawna (Adriano czy Henry) piszemy w ich topikach.

Pozdro

Ostatnio zmieniony przez Serpico dnia 2005.11.05 13:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
pater
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.11.05 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym aby do Realu przyszedl C.Ronaldo jest mlody i swietnie drybluje pilka.To uzdolniony chlopak

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.11.05 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chcialbym zeby doszli(poza Henrym) Joaquin i Mascherano bo to dobrzy zawodnicy i wzmocnia rywalizacje w zespole; na srodek pomocy po Zidanie kupilbym albo Sneijdera albo van der Vaarta Exclamation

Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.11.05 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na C. Ronaldo, De Rossiego, Mascherano, Podolskiego, Kompanego oraz Gallasa. Wszyscy Ci zawodnicy oprócz ostatniego(Gallasa) mają około 23-4 lat i są uważani za wielkie talenty. Zaś Francuz ma 27 lat(chyba Wink ), jest b. doświadczony i dobry.
Nie wspomniałem jeszcze o Fredym Adu - jest o nim temat, ale to jest zawodnik co ma dopiero, a może AŻ 15 lat i już gra na takim poziomie, że interesują się nim kluby z Europy i to wcale nie byle jakie.

Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.11.05 10:52    Temat postu: Re: Kto powinien dojść do Realu? Odpowiedz z cytatem

Serpico napisał:
Transfery - zima 2005

a nie 2006?

Ja bym chętnie w białej koszulce zobaczył Javiera Mascherano. Jest to piłkarz, który grając na swojej pozycji( środek pomocy) robi wrażenie. Oglądałem mecz Argentyny jak ograła bez problemu Brazylie. Właśnie Javier grał bardzo dobrze.

Kolejnym piłkarzem jakiego chcę, jest Patrick Vieira z Juventusu. Jak wiemy był on kiedyś przymierzany do Realu, ale Francuz zdecydował się odejść do serie a.

No i duet: Mascherano- Vieira byłby murem nie do przejścia.

>> oczywiście 2006 - Serpico

katipq
Santo Subito

PostWysłany: 2005.11.05 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się marzy jakiś polak. Chociażby jakiś Maciej Korzym do Castilli. To by było piękne widzieć, przykładowo oczywiście, Boruca na bramce. Ciekawe, jak to jest żyć w Madrycie...

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.11.05 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w barwach Realu chcialbym kiedys zobaczyc J.R. Riquelme. Bardzo dobry kreator gry, na boisku widzi wszystko, potrafi posylac niesamowite pilki. Musze przyznac, ze jest to jeden z graczy, ktorych gre wprost uwielbiam ogladac.

adrianno5
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.11.05 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym miło oglądał w białej koszulce albo Joc Cola albo moze Ballacka iVan der Varta i są na to szanse oglądać któregoś z nich

Powrót do góry
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

PostWysłany: 2005.11.05 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie do Realu powinien dojść Luque i Rosicki, moze Cole. Cole i Rosicki mogli by być godnymi następcami Zizu i Carlosa, a Luque dlatego, że w Realu dalej nie mamy lewoskrzydłowego :( bo baptista jest wszystkim ale nie skrzydłowym Smile

Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.11.05 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomek-blanco napisał:
bo baptista jest wszystkim ale nie skrzydłowym Smile

bramkarzem też?

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.11.05 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow Joaquin - do Realu przymierzany co roku, ale niestety jak narazie nic z tego nie wyszło. Jeden z najlepszych skrzydłowych w Europie, już nie raz deklarował chęc gry w Madrycie. Doskonały kandydat na następcę Figo.

Arrow Riquelme - świetny rozgrywający, który byłby w stanie odmienić grę Realu. Myśle, że spokojnie mógłby zastąpić Zizou, który powoli kończy kariere.

el crack total
aviomarin.
aviomarin.

PostWysłany: 2005.11.05 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damian2902 napisał:
bramkarzem też?

możliwe, napewno lepiej spisywałby sie na bramce niz na skrzydle Very Happy

Powrót do góry
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

PostWysłany: 2005.11.05 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem zamiast ballacka Real mógłby sie starac o bastiana schweinsteigera. jest młody i bardzo perspektywiczny, preferuje techniczny futbol, a nie siłowy jak ballack, a na dodatek źle go traktiją w Bayernie, stawiają go na obronie itp.

Powrót do góry
katipq
Santo Subito

PostWysłany: 2005.11.05 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek, zle traktowanie - stawianie na obrone
twoje rozumowanie na pewno na dlugo zapadnie mi w pamiec Smile
na bastiana moze poczekajmy jeszcze z 3 lata, zobaczymy w ktora strone zacznie sie rozwijac, ballack jest pewny i kreatywny, a schweistanger ma jeszcze duzo przed soba

Aha jeszcze jedno- real potrzebuje teraz lidera, kogos takiego kto jest godzien zastapic zz, a nie nastepnego robinho

Powrót do góry
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

PostWysłany: 2005.11.05 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katipq napisał:
Tomek, zle traktowanie - stawianie na obrone
twoje rozumowanie na pewno na dlugo zapadnie mi w pamiec Smile
na bastiana moze poczekajmy jeszcze z 3 lata, zobaczymy w ktora strone zacznie sie rozwijac, ballack jest pewny i kreatywny, a schweistanger ma jeszcze duzo przed soba

Aha jeszcze jedno- real potrzebuje teraz lidera, kogos takiego kto jest godzien zastapic zz, a nie nastepnego robinho

Bastian ma charakterystykę na wskroś offensywną, jest świetnym CM i uważasz że trener nie krzywdzi go stawiając go na obronie?

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 334, 335, 336  Następny
Strona 1 z 336
Skocz do: