Transmisja meczu Real Madryt - Olympique Lyon
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.11.13 21:20    Temat postu: Transmisja meczu Real Madryt - Olympique Lyon Odpowiedz z cytatem

Witam !
Mam przykrą wiadomość: Z nieoficjalnych źródeł wiem, że Polsat Sport i Poslat Sport Extra nie pokażą meczu Real Madryt - Olympique Lyon, tylko w ten dzień co ma być ten mecz pokażą kolejno AC Milan - Fenerbache Stambuł i Shalke 04 - PSV Eindhoven. Nie wiadomo jak się sprawa ma z TVP. Wraz z leszczu119 wymyśliliśmy, że napiszemy do TVP i do Polsatu email, żeby pokazali mecz Realu. Tutaj jest parę naszych argumentów:
- Real ma wielu fanów na całym świecie
- Real to renomowana marka
- Ol. Lyon to wschodząca gwaizda europejskiej piłki
- Mecz na Santiago Bernabeu zdecyduje o pierwszym miejscu w grupie

Oczywiście trochę mało tych argumentów i mamy nadzieję, że i Wy dodacie wasze pomysły. Tak samo myślimy (bo sami to raczej nic nie zdziałamy), że i Wy wyślecie email, bo jakby tylko nas dwóch wysłało to raczej nic by to nie dało. Najpierw musimy zebrać wystarczającą ilość argumentów, potem wymyślić treść listu, a na końcu wyślemy im ten list i będziemy się modlić, żeby pokazali mecz naszego kochanego Realu. Sprawa w waszych rękach. Wierzymy w Was.

Kontakt z TVP
Zapraszamy do kontaktu z Telewizją Polską! Wszelkie uwagi, pytania, opinie czy propozycje na temat programu TVP można zgłaszać przy pomocy formularza, który znajduje się tutaj.

E-mail w tych sprawach można również wysłać pod adresem: widzowie@tvp.pl

Jeśli chodzi o Polsat to kontakt z nimi to:
poczta@polsat.com.pl

UWAGA:
To nie jest temat o meczu Real - Lyon, więc proszę o nie podawanie wyniku meczów kto jest lepszy i takie tam. Jak to chcecie to załóżcie temat Real Madryt - Olympique Lyon czy coś takiego. Tutaj tylko piszemy o sposobach transmisji i takich tam.

Do adminów i modów:
Proszę o nie usuwanie tematu, bo to bardzo ważne. Chyba chcecie oglądać mecz Realu przeciwko jednej z lepszych drużyn europejskich tak jak z resztą każdy z nas.

Pozdro wszystkim i
HALA MADRID

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.11.13 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytałem, to nie pierwsza i pewnie nie ostatnia tego typu akcja. (nie mówie tutaj tylko o kibicach Realu). W każdym razie, niestety nigdy nie słyszałem, żeby podobna próba przyniosła zamierzony skutek i w tym wypadku pewnie nie będzie inaczej. Mimo wszystko nie zaszkodzi spróbować. Wink

Ostatnio zmieniony przez Manitou dnia 2005.11.13 22:12, w całości zmieniany 1 raz

cube304
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.11.13 22:12    Temat postu: dobre Odpowiedz z cytatem

najbardziej podoba mi sie argument o walce o pierwsze miejsce w grupie.
ale moim zdaniem tez moznaby dopisać ze bedzie to wielkie widowisko ze względu na chęć zrewanżowania sie NASZYCH po pierwszym meczu w grupie ktory wiemy jakim wynnikiem sie zakończył i że Real to Real!!! Smile
no a jak jeszcze wygramy na Bernabeu 19-go to juz wogole nie bedzie o czym gadać i będą musieli pokazać mecz REALU. No i oczywiście byłoby lepiej gdyby ten mecz był na TVP, poprostu jest najbardziej dostepna w POLSCE Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
cube304
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.11.13 22:12    Temat postu: Ale te SMS'y mogliby wprowadzić, za 1zł+vat Odpowiedz z cytatem

Ale te SMS'y mogliby wprowadzić, za 1zł+vat

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.11.14 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manitou - miejmy nadzieję, że przyniesie :P. A w ogóle nie wiadomo czy TVP wybrało mecz (możemy im w tym pomóc :]).
cube304 - thx za nowy argument Smile. Wiesz mi tam nie zależy gdzie czy w TVP czy w Polsat Sport (bo oba kanały mam), ważne żeby było. Może być nawet jakiś chiński komentarz czy azerbejdżański <lol2>, żebym tylko odbierał ten kanał Very Happy. Jeśli chodzi o SMS'y to z tego co wiem, to dają tylko w meczach od 1/8 wzywż. Chociaż 1/8 chyba też nie dają bo dużo meczów. Od 1/4 z tego co pamiętam to dawali. Wiem, że na pewno w grupie nie dawali tych SMS'ów i chyba nie dadzą :/.
Dobra nowy argument od cube304:
- podrażniona duma Realu Madryt, chęć zrewanżowania się (czy coś takiego)
Jeszcze można dać taki argument:
- mecz ten poprzedza klayk hiszpański, Gran Derby Real Madryt - FC Barcelona (tylko może ich to zniechęcić, że Real może być zmęczony po tym meczu i cienko grać ;/. Jak o tym argumencie sądzicie ??)

Pod uwagę trzeba wziąść to, że Szpakowski lubi Real, albo inaczej lubi mówić o Realu (np. ost. mecz Polski z Ekwadorem, Szpakowski czy Szaranowicz mówił, że Janas ma chyba z Del Bosque znajomości, bo Real za jego czasów to miał wyćwiczone do perfeckji, że zdobywa o jedną bramkę więcej niż przeciwnicy i, że tak Polska robi :P. Albo jak był jakiś mecz Realu to się tak Szpakowski zachwalał nad Realem, więc to też może pomoże :P i mecz będzie w TVP Smile.

leszczu119 pisze treść email'a, tylko brakuje argumentów, bo chyba tyle nie wystarczy. Więc wymyślcie jeszcze parę, dodamy ich do naszej treści listu, a potem opublikujemy go w tym temacie i wysyłamy Very Happy.

Powrót do góry
zabson
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.11.14 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim dobrym argumentem jest powrów kontuzjowanych zawodnikow, w tym Ronaldo dla którego bedzie to pierwszy mecz w tej edycji CL. Wiec obie druzyny przystapia do tego spotkania w najmocniejszych ustawieniach. No tak na zdrowy rozum - jak mozna zamiast meczu Real-Lyon transmitowac np.: Schalke-PSV. Czyli reasumujac Smile samo pojawienie sie Ronaldo jest dobrym argumentem.

Powrót do góry
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.11.14 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako, że chciałbym zobaczyć... Lyon, to:

- obydwa zespoły prezentują otwarty, techniczny futbol
- pierwszy mecz był na wysokim poziomie (chodzi o Lyon oczywiście :])
- walka o pierwsze miejsce w grupie
- duża ilośc sympatyków Realu w Polsce

BTW, moim zdaniem w tym przypadku nie liczy się tak bardzo jakość argumentów, co liczba wysłanych maili - dla TV liczy się wskaźnik oglądalności.

BTW, jestem przekonany, że na Polsacie Sport, będzie jeszcze tego samego dnia retransmisja z spotkania Realu.

nie piszcie za dużo, sprawdzcie tylko forme gramatyczną i bierzcie się za wysyłanie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.11.14 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O danielos, muszę być szczery. Wiem, że jesteś kibicem Barcy i jak zobaczyłem, że tu napisałeś posta, to myślałem, że będzie napisane, że szkoda takie coś robić itp. Pozytywnie się zdziwiłem. Mniejsza, że chcesz Lyon oglądać i takie tam, dałeś parę dobrych argumentów i wskazówki, że nie liczy się jakość tylko ilość :P. Jeszcze raz thx. Ty też wyślij email'a :P. Teraz czekamy na leszczu119 i treść listu Very Happy.
Jeśli chodzi o Polsat Sport też tak myślę, ale wiesz na żywo, a retransmisja to prawie to samo, a prawie robi wielką różnicę .

Powrót do góry
cobra210
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.11.14 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jest sznasa żeby ogladac mecz na kompie przez neta?

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.11.14 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Kochana TVP!

Bardzo prosimy, żebyście puścili mecz Realu z Lyonem w Lidze Mistrzów. My wszyscy kibice Realu prosimy. Jest nas dużo, mnóóóóóóóóstwo. Po co puszczać jakieś Milany i Schalke.

Dziękujemy!!
Hala Madrid!!
Hala Raul!!
Hala TVP!!"

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.11.14 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RinG - lol.
Jak chcesz to bierz to na żarty, ale Shalke i Milan to puszcza Polsat, a w ogóle to chyba liczy się oglądalność, więc jak dużo osób napisze to może dadzą na TVP, żeby oglądalność im wzrosła i żeby Szpakowski miał się nad czym zachwalać Laughing. A taką treść listu to wiesz nie będę komentował. Mam to zamiar lepiej napisać z leszczu119.

Powrót do góry
Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2005.11.14 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc wprost nie wyobrażam sobie żeby Real nie zagrał w tym meczu o zwycięstwo-Real musi zmazać plamę po inaugarycyjnym występie w lidze Mistrzów. Mecz ten będzie sprawdzianem formy Realu. Licze na to, że mecz ten będzie pokazywany w TV z powodów wyżej wymienionych. Obie ekipy prezentują wybitnie ofensywny futbol więc mecz będzie arcy ciekawy i myślę, że transmisja tego spotkania będzie dla telewizji odpowiednią pozycją, która przyniesie przed odbiorniki rzesze kibiców.

Ostatnio zmieniony przez Expert7 dnia 2005.11.14 15:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.11.14 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko - żart ;]

A inicjatywę oczywiście popieram, tylko nie wiem czy coś da ;)

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.11.14 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Expert7 napisał:
Mówiąc wprost nie wyobrażam sobie żeby Real nie zagrał w tym meczu o zwycięstwo-Real musi zmazać plamę po inaugarycyjnym występie w lidze Mistrzów. Mecz ten będzie sprawdzianem formy Realu.

a co ma Twój post wspólnego z tematem Question Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.11.14 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RinG - ok, byłem trochę sfrustrowany :P. Żeby tylko nikt nie wysyłał na własną rekę listu, bo niektórzy (nie mówię, że wszyscy) mogą byle głupoty napisać i nici.
danielos - trafne spostrzeżenie. Expert7 bez urazy, ale napisałem nawet pogrubionym textem, żeby o meczu nic nie pisać i osobny temat założyć, bo zaraz będzie tu "burdel" i nikt nie będzie wiedział gdzie co szukać :P.
cobra210 - szanse zawsze są, ale chyba wolałbyś w TV oglądać ?
Expert7 - widzę, że zedytowałeś post Smile.
Coś leszczu119 nie odpowiada. Jak do jutra się nie odezwie, to sam napiszę treść listu i od jutra zaczniemy wysyłać Smile. Mamy nie cały tydzień. Żeby tylko puścili mecz.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: