Roberto Carlos [koniec kariery]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 70, 71, 72  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.11.26 13:22    Temat postu: Roberto Carlos [koniec kariery] Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszą wypowiedzią Carlos przygotowuje kibiców na swoje odejście. Przyznam się, że osobiście nie potrafię sobie wyobrazić obecnego składu bez niego. Tyle lat w pierwszym składzie, a mimo to opuszczone mecze można policzyć na palcach jednej ręki. I to opuszczone z powodu kartek, bo kontuzji - co wydaje się niemożliwe - praktycznie nie odnosił. Na każdego jednak przychodzi czas, a wraz z jego odejściem skończy się dla mnie pewna era w dziejach Realu Madryt...

Jego następca może być tylko jeden i wszyscy wiemy o kogo chodzi.

Warto też zauważyć systematyczną wymianę defensywy, jaką najwyraźniej wprowadza w życie Perez do spółki z Sacchim. Z niegdysiejszego składu Salgado - Hierro - Helguera - Carlos - Flavio - Makelele, trzech już nie ma z nami, a kolejnych dwóch być może odejdzie po zakończeniu sezonu. Systematycznie co okienko transferowe przychodzi ktoś nowy, by ich zastąpić: Diogo, Ramos, Woodgate, Garcia, Gravesen, w styczniu najprawdopodobniej dojdzie Cicinho. Jedynie Carlos jeszcze się trzymał, ale kto wie, czy w lecie nie zastąpi go Ashley Cole.

Co ciekawe, wbrew obiegowej opinii, na powyższe defensywne nabytki Real (doliczając jeszcze Samuela) wydał ok. 80 mln euro

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.11.26 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoja wypowiedza Roberto Carlos pokazal, jak madrym, doswiadczonym i przede wszystkim wspanialym jest zawodnikiem. Wie, gdzie jego miejsce i wie tez, kiedy trzeba powiedziec sobie "stop". On najwyrazniej wyczul taki moment i nie nalezy mu w tym w zadnym wypadku przeszkadzac.

Zgadzam sie, ze Real bez Carlosa bedzie zupelnie inny, bardziej szary, moze smutny... Przez te niemalze 10 lat spedzonych z dowcipnym Brazylijczykiem, zdazylismy sie juz z nim zzyc, zwiazac sie, dlatego teraz tak trudno mowi sie nam o jego koncu kariery.

Respect

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2005.11.26 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyższy czas, że odchodzi. Takie jest moje zdanie. Niech weźmie ze sobą ZZ.

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.11.26 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez 10 lat, Roberto zachwycał wszystkich fanów Realu, swoją piękną grą. Moim zdaniem, przyszedł taki dzień, przyszła taka chwila, kiedy to Roberto poprostu odczuł, że poprostu jest zmęczony, brakuje mu rodziny. Roberto poprostu chce sobie odpocząć i ja go wpełni rozumiem. Roberto jest naprawde doświadczonym piłkarzem i wie kiedy odejść. Szkoda mi będzie jak odejdzie, jego rajdów lewą stroną, jego zawsze optymistycznego zachowania, Real bez niego będzie inny. Jego zastępcą prawdopodobnie będzie A. Cole, bardzo dobry angielski zawodnik, który byłby dobrym zastępcą Roberto Carlosa.

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2005.11.26 14:03    Temat postu: Re: Roberto Carlos Odpowiedz z cytatem

RinG napisał:
Jego następca może być tylko jeden i wszyscy wiemy o kogo chodzi.

Raul Bravo?? Rolling Eyes

Dla mnie Carlos był najlepszym piłkarzem sezonu 2001-2002, 2 asysty w meczu z finałowym Ligi Mistrzów spowodowały, że Real ją wygrał...

Najlepszy technicznie obrońca, jakiego świat widział, mało tego bardzo oddany Realowi Madryt, był u nas 10 lat w sumie....

Cóż...

Dziękuje Ci Roberto, za każdą minutę rozegraną na Santiago Bernabeu..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.11.26 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyższy czas. RC ostatnio nie zachwycał, szczególnie jeśli chodzi o obronę. Osobiście jestem za przesunięciem go na lewą pomoc i sprowadzeniem jakiegoś solidnego lewego obrońcy. :] To takie moje małe marzenie.

Rozwalił mnie ten cytat:
Cytat:
Vanderlei może zdobyć trzy tytuły, a Capello zdobył tylko jeden, a mimo to ludzie chcą go widzieć z powrotem.

No sorry <hahaha>

Powrót do góry
Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.11.26 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie. Ostatnie dwa sezony słabiutkie w jego wykonaniu, ale i tak ode mnie duży respect dla tego kim jest i co zrobił dla klubu.
Dzieki Roberto Smile

Powrót do góry
QbeCK
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.11.26 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys byl najlepszym lewym obronca swiata. a teraz fauluje szybszych od siebie bez pilki... racja roberto, odejdz, czas najwyzszy.

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2005.11.26 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carlos bedzie zawsze laczony z Realem i mi tez trudno wyobrazic sobie lewa strone bez carlosa to jest po prostu niewyobrazalne Shocked chyba ze Cole jak przyjdzie tez bedzie tak harowal w ofensywie Very Happy

cobra210
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.11.26 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie ma piłakrza, który jest wstanie zastapic Carlosa :(
Moim znadniem nawet Cole nie jest wstanie tego uczynic.
Pozostanie po nim luka która będzie bardzo bolesna.

HALA CARLOS
HALA MADRID

Powrót do góry
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.11.26 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niegdyś był jednym z nielicznych zawodników Realu, do których czułem sympatie - pewnie miało to też związek, że jest Brazylijczykiem. Ostatnie jego bunczuczne wypowiedzi (jakze zabawne :P) oraz hamskie kopniecie Eto'o powoduje, że nie mam o nim dobrego zdania

pozostał tylko Iker ;) ( oby też odszedł Very Happy )

P.S. Pamięta może ktoś jak podczas MŚ '98 w ćwierćfinale Carlos chciał wybić piłkę z przewrotki... jednakże w nią nie trafił i padła bramka dla Danii :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2005.11.26 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

danielos - ja widziałem... Kibicowałem Danii wtedy :>

Powrót do góry
pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.11.26 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazda kariera sie kiedys konczy, lubie Carlosa i jak odejdzie bedzie mi brakowac, te jego rajdy lewym skrzydlem, atomowe strzaly i szybkoscjak juz chce odejsc, to moglby to zrobic po tym sezonie, a Real moglby zdobyc jakies trofeum, i w ten sposob pozegnac wspanialego zawodnika jakim jest Roberto Carlos.

Powrót do góry
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.11.26 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście bardzo trudno będzie pożegnać się z tym przesympatycznym Brazylijczykiem. Jest jedną z osób, dzięki którym w Realu panowała radosna, przyjazna atmosfera. Przez wiele sezonów był jednym z motorów napędowych drużyny, ale teraz i tak nie mam mu dużo do zarzucenia. Nigdy nie zapomnę jego atomowych strzałów, pięknych akcji przeprowadzanych razem z Zidanem lewym skrzydłem i jego przezabawnych wypowiedzi.
Ostatnia wypowiedź pokazuję wielką klasę tego piłkarza. Nie chce za wszelką cenę zostać w Realu, bo wie, że jego czas w tym klubie się skończył, pokazuje zarazem co dla niego jest naprawdę ważne.
Życzę sobie i wszystkim kibicom żeby każdy piłkarz w Realu wkładał w gre tyle zaangażowania i serca co on.

adios gringo!

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2005.11.26 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Żegnaj Madrycie..."
Niedługo takie słowa będą widniały na ustach innych piłkarzy.
Już za 2-3 sezony Real nie będzie już tą samą drużyną.
Bez Carlosa, Zidane, Salgado, Helguery, Ronaldo i Raula [*]
Kończy się era wielkich, niezastąpionych i najlepszych. Mimo ich ostatnich złych występów to i tak na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Carlos dziękujemy Ci za każdą kroplę potu pozostawioną na białej koszulce...

Bo wszystko mija... Bo wszystko się kiedyś kończy. A czy prędzej czy później to już nie ma znaczenia...
Wspaniali na zawsze.

HALA MADRID!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 70, 71, 72  Następny
Strona 1 z 72
Skocz do: