Malaga CF - Real Madryt
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tom2502
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.12.06 22:17    Temat postu: Malaga CF - Real Madryt Odpowiedz z cytatem

W ostatnim meczu Real pokonał Malage 1:0. Bramke dla królewskich zdobył lewy obrońca- Roberto Carlos w 61 minucie. Żółtą kartke w 65 minucie zarobił geniusz piłkarski -Zinedine Zidane. Zwycięstow nasleżało sie Piłkarzom z Madrytu.Real wygrał nie dzięki jakiejś wspaniełej grze , tylko dzięki temu ,że rywal był dużo słabszy. Zobaczymy jak się potoczą losu w niedzielnym meczu. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
cobra210
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.12.07 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygrał ale było to żenada i niestety luxe poleciał. Trzeba liczyć, że real teraz trochę się uspoki i zacznie wygrywać.

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.12.07 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cobra210, mam wrazenie, ze nie zrozumiales o jakim meczu pisal tom2502 Rolling Eyes

cobra210
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.12.07 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie źle spojrzałem na przeciwnika. Oczywiście pisałem o meczu z Getafe.
Dzięki za poprawkę Very Happy

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2005.12.07 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To będzie w zasadzie debiut Caro. Zawsze z niecierpliwością czekam na mecz z nowym trenerem. Wiadmo, że Caro zagra starym, dobrym ustawieniem 4-2-3-1, gdzie będzie więc miejsce dla Gutka? Za napadziorami czy jako pivot? Bo niech tylko spróbuje Caro nie wystawić Gutka... :]

yazid
El Joven Yebako

PostWysłany: 2005.12.07 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie także bardzo ciekawi postawa drużyny w tym meczu. Zwycięstwa jestem pewien, ale bardziej interesuje mnie gra drużyny. Rzeczywiście, powrót do gry dwoma pivotami jest bardzo dobrym pomysłem Smile Na DM-ie mogliby zagrać Guti i Gravesen, na skrzydłach Robinho i Becks, na mediapunto Baptista, a w ataku Ronaldo Wink Zidane niestety ława, mam nadzieję, że dłuższa przerwa zrobi mu dobrze i Caro powinien zacząć regularnie go wystawiać po świętach na zmianę z Baptistą, bo jakiś wartościowy zmiennik na ławie powinien być...

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.12.07 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, Júlio na mediapunto to bylaby bardzo dobra decyzja Lopeza Caro Smile chociaz bardziej zadowolony, gdyby Caro dal Bestii wiecej pograc na napadzie, obok Ronaldo. Majac odpowiednie warunki, dobra pozycje, wsparcie w skrzydlowych Robinho i Beckhamie, gralby zupelnie inaczej niz dotychczasowo Smile oby!

Zwyciestwo z Malaga jest sprawa oczywista, ale sam styl nie jest juz taki oczywisty... Podobnie jak yazid, uwazam, ze Guti moglby utworzyc pare srodkowych pomocnikow wraz z Gravesenem, a Pablo Garcia i Zidane mieliby wiecej czasu na rozmowy na lawce rezerwowych.

López Caro to czlowiek madry i wierze, ze da szanse tak niedocenianemu zawodnikowi, jakim jest Baptista.[/list]

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.12.07 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie to debiut Caro w primeradivision. W tym sezonie Malaga gra słabo, więc nie powinno być problemów z pokonaniem ich. Typuje 2:0 dla nas.

Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2005.12.07 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem będzie to prawdziwy debiut Lopeza Caro. Będzie to mecz o ligowe punkty a nie jak z Olimpiakosem Pireus o przysłowiową pietruszkę. Mam nadzieję, że Caro będzie nadal dawał szanse młodym piłkarzom. Chciałbym aby Lopez Caro odmienił Real i żeby udało mu się połaczyć młodość z doświadczeniem w ekipie Królewskich w zgrany kolektyw.

Powrót do góry
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.12.07 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jakiego wyniku mozna sie spodziewac, prawde mowiac ciekawi mnie to czy za kadencji tego trenera czesciej bedzie gral Soldado. I moze nie bylby to taki glupi pomysl.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
_Hala_Madrid_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.12.07 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz z Malaga bedzie pierwszym meczem Lopeza Caro w PD . Mam nadzieję , ze ustawi rozsądnie druzyne , co pokazal w meczu z Olympiakosem Wink Oby Real zaczal nareszcie grac skrzydlami , bo graniem srodnkiem mecze sa ciezkie do wygrania Exclamation Mysle ze bedzie 2-0 . Ostatni gol - Ronaldo Smile

Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.12.07 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i ładnie Ronaldo nie zagra z Malagą. Wściekły

Ronaldo nie zagra

El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.12.07 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na luzie musimy wygrac bo jak nie z nimi to z kim w tej lidze mamy zbierac pkt tak naprawde Question Rolling Eyes

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.12.08 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że Caro ciężko pracuje wraz z pilkarzami, może coś z tego wyjdzie Question Mam nadzieje Wink Malaga to nie Getafe Smile

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2005.12.08 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phi, Camacho też ciężko pracował z nimi na treningach. I co wyszło?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: