Malaga CF - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.12.11 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że mojego przedmówcę ogarną przedwczesny huraoptymizm. Pozwolę sobie wrócić do pamiętnego meczu, który był debiutem Robsona. Cosminho wszedł z ławki rezerwowych i zaprezentował futbol na poziome. Po tym meczu 'Robi-Gol' długi czas zawodził. Myśle, że dwa dobre mecze to jeszcze za mało...
Ja jeszcze poczekam z ferowaniem wyroku, ale życze jak najlepiej naszemu małemu piłkarzykowi z Brazyli...

Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.12.11 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real rozegrał niezły mecz. Zarówno pomoc jak atak był w tym meczu aktywny. Widać było, że Królewscy przyjechali tutaj wygrać, choć trzeba pamiętać, że przeciwnik nie był z najwyższej półki. Mimo tego potrafił narobić sporo kłopotów Królewskim i to właśnie może martwić... Gdyby nie znakomita postawa Ikera Casillasa w kilku sytuacjach, wynik spotkania mógłby być inny. Ale szczęście było nie tylko po stronie gości. Również gospodarze mogli przegrać wyżej, bo były ku temu okazje. Blancos wygrali, zdobyli 3 punkty w meczu wyjazdowym i to jest najważniejsze. Trzeba się z tego cieszyć, poziom gry był poprawny. Zobaczymy jak poprowadzi Królewskich López Caro w kolejnych meczach. Może w końcu piłkarze przełamią się (przynajmniej niektórzy) i zaczną wreszcie grać na miarę oczekiwań wszystkich kibiców Realu Madryt.

Jeśli chodzi o Lopeza Caro, to dobry trener, który jak dla mnie może zostać do końca sezonu, a nawet dłużej. W dzisiejszym meczu Real pokazał, swoje oblicze. Maszyna zaczęła chodzić. Bardzo mnie zdziwiła gra Robinho, Baptisty, Ramosa, ktory po raz kolejny strzelił bramkę w barwach "Królewskich". Dla przypomnienia w spotkaniu LM przeciwko Olympiakosowi strzelił gola. Robinho, który mógł zdobyć więcej bramek w tym spotkaniu, ale szczeście mu nie sprzyjało i skończył na jednym, ale jakim GOLU 8) .
Baptista swoimi rajdami dawał pokaz technik, tak jak "Cudowne dziecko" Santosu...oczywiście Laughing . Zidane także zaprezentował się z dobrej strony. Strzelił w słupek i był bardzo aktywny w budowaniu ataków. Na końcu nie mogę zapomniec o Casillaie, który potwierdził, że jest najlepszym bramkarzem na świecie. No i na koniec ratownik Salgado, chyba tak można okreslić postawę Michela w dzisiejszym spotkaniu.

Tak więc widać, że Lopez Caro jest dobrym trenerem i umie poukładac zespół. Jednak to był drugi mecz i pierwszy wygrany, bo na ten z Olympiakosem nie ma co patrzeć i wszystko się okaże pod koniec sezonu. HALA MADRID!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.12.11 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meczu nie oglądałem, ale z tego co wiem to Real zagrał dobre spotkanie i zasłużenie je wygrał. Świetne spotkania rozegrali Zidane i Baptista. Moim zdaniem Bestia jak chce to potrafi grać.

a tu macie jeszcze bramkę Salvy zdobytą ręką tu

pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.12.11 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm czyzby trener, ktory mialby byc tylko na "chwile" zostal dluzej, np. tak jak Del Bosque?
moze to jeszcze za wczesnie o tym mowic, ale kto to wie co przyniesie nam przyszlosc? fajnie by bylo jakby zostal stalym trenerem, bo bardzo dobrze zna Real i wie jak sie w tym klubie pracuje.

Powrót do góry
obvervator
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.12.11 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, miejmy nadzieje że Lopez Caro pójdzie w te same ślady co Del Bosque. w sumie to oni mają ze sobą coś wspólnego, obaj na chwile Smile
a mówiąc o samym Realu to trzeba przyznać że rozegrał dobre spotkanie i pozostajne nam jedynie żywić nadzieje że to są dopieo początki.
Cieszyć może bardzo dobry występ Baptisty, Robinho i Zidana. Ogólnie można być całkiem zadowolonym po tym spotkaniu, aczkolwiek pozostaje pewien niedostyt, ponieważ sytuacji mieliśmy dużo, a pod koniec atakowała już tylko malaga. Ogólnie jednak mecz był dobry w naszym wykonaniu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.12.11 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektórzy skreślali już Julio Baptiste, ale moim zdaniem to właśnie dzięki jego
świetnej komunikacji z doświadczonym Zidanem, Real wygrał w Maladze.

pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.12.12 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie, ze zmiana trenera dobrze podzialala na wszystkich zawodnikow, ale mam nadzieje, ze nie tylko w tym meczu i beda grac jeszcze lepiej w nastepnych.
zobaczymy w nastepnych meczach, czy gra Realu bedzie dobra, a tym samym czy Caro sprawdzi sie jako pierwszy trener Krolewskich.

Powrót do góry
SLASH
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.12.12 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mecz bardzo dobry w wykonaniu "królewskich" lecz martwi mnie obrona za duzo pozwala graczom przeciwnej drużyny. Cieszy mnie fakt , że Robinho strzelił bramkę , myśle że Robson dopiero się rozkręca

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2005.12.12 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baptysta dobry mecz, heh. Chyba zasysając torrenta pomyliłem mecze, bo na tym, który ściągnąłem koleś jest najgorszy na boisku, nie potrafi przyjąc piłki, prostą ją traci, a o trafieniu w bramkę nie ma mowy.

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2005.12.12 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarek_13 napisał:
Baptista swoimi rajdami dawał pokaz technik, tak jak "Cudowne dziecko" Santosu...oczywiście

Shocked

Damian2902 napisał:
Świetne spotkania rozegrali Zidane i Baptista

Damian2902 napisał:
niektórzy skreślali już Julio Baptiste, ale moim zdaniem to właśnie dzięki jego świetnej komunikacji z doświadczonym Zidanem, Real wygrał w Maladze.

obvervator napisał:
Cieszyć może bardzo dobry występ Baptisty

heh, ja uważam że Baptista w meczu z Malagą był poprostu BEZNADZIEJNY Exclamation Nic mu nie wychodziło, tracił sporo piłek, to było jego najgorsze spotkanie w tym sezonie.

Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.12.12 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny dobra akcja na skrzydle w wykonaniu Baptisty. Zidane i Júlio Baptista to bez wątpienia pierwszoplanowe postacie w dzisiejszym meczu.

Już po pierwszym gwizdku sędziego do piłki dopada Baptista, długi rajd w jego wykonaniu, mija dwóch zawodników, strzela, lecz obok bramki!

z relacji live wnioskuję, że było inaczej niż pisze Maylo. Rolling Eyes

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2005.12.12 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.mininova.org/tor/174769 - polecam.
Jeśli się nie widziało spotkania, to dyskusje z kimś kto oglądał mecz, są raczej nieteges :]

Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.12.12 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to bym musiał tak co mecz ściągać mecz Realu, żeby się poprawnie wypowiedzieć o zawodnikach. <płacze>

podejrzewam, że większość też.

SLASH
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.12.12 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Njaważniejsze jest to , że wygraliśmy i wszyscy grali dobrze , widać że coś sie ruszyło mieliśmy 55% posiadania piłki czyli bardzo dobrze jedynie obrona troszke szwankuje ale jak Wood'y wruci i znowu czegoś nie złapie to będzie gut Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2005.12.12 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu, ale więcej mnie martwi po tym meczu niż cieszy....

Po 1 obrona, która zagrała katastrofalnie, i gdyby nie ratował nas wielokrotnie Casillas i 2 razy Salgado, to byśmy cienko stali...

Po 2 - Większość piłkarzy udowodniła, że jest w dobrej formie, Baptista, Robinho, Ramos, Salgado, Zidane i Guti zagrali świetnie, czy w mniej niż tydzień zrobił to Lopez Caro?? Jeśli tak, to jest cudotwórcą, ale widze dziwny zbieg okoliczności, że po zmianach trenera zawsze gramy parę spotkań lepiej, zawsze wtedy wygrywamy, tak było po przyjściu Luxe i świetnej passie, potem znów powróciło chodzenie zamiast biegania po boisku... Wydaje mi się, że to wina piłkarzy, i ich motywacji(widocznie 5 mln Euro to zamała motywacja Rolling Eyes )..

Po 3, trochę nie do meczu...wpadła mi w ręce świetna kompilacja - Ronaldo vs. Adriano, jak miło było sobie popatrzeć na chudziutkiego Ronaldo w barwach Interu, który równał się z dzisiajszym Ronaldinho, który non-stop biegał, kiwał, wszystko na pełnych obrotach... Dzisiaj już tylko czeka na podania, żeby coś zrobić..

Mam nadzieje, że ktoś mi udowodni, że sie myle Rolling Eyes

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: