Szanse Polaków w Realu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co czekałoby Polaków w Realu?
Jak można o czymś takim myśleć?!
30%
 30%  [ 91 ]
Real Madryt B
21%
 21%  [ 62 ]
Ławka rezerwowych
19%
 19%  [ 56 ]
Będą grać ale nie wyróżniać się
8%
 8%  [ 26 ]
Zagrają w ewentualnych kataklizmach
7%
 7%  [ 21 ]
Spokojnie poradzą sobie i zostaną gwiazdami
6%
 6%  [ 20 ]
Nie powinni grać w Realu
6%
 6%  [ 18 ]
Głosowało Użytkowników : 103
Wszystkich Głosów : 294

Autor Wiadomość
Lemaykello.
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.04.12 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja, jako kibic patriota, namawiam was, żebyśmy zaczęli zbierać na trumnę dla Ł. Piszczka, bo lada moment, z powodu podeszłego wieku, może odejść na tamten świat
A tak poważnie: jakby się nie spalił psychicznie to spokojnie dałby radę, bo talentu to mu na pewno nie brakuje. Tak samo jak Lewy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.29 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przeczytałem, że Lewemu proponują 3mln za sezon, a jemu mało. Chyba coś się w główce poprzewracało.

Powrót do góry
warqula
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.29 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy Lewemu się po przewracało, czy to wszystko z powodu ślepej wiary w to co mówi mu Cezary Kucharski, który jak wszyscy wiemy chce przytulić jak najwięcej za nowy kontrakt Lewandowskiego, a trudno się temu dziwić bo jak wiadomo menadżer życie z prowizji, a Lewandowski to jego największy brylant.

kapcok
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.05.02 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że w tym momencie Piszczek był by dobrą konkurencją dla Arbeloi, ale Lewy to jeszcze nie ta półka co Benzema czy Igła.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Borussen
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.08.13 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jar_007 napisał:
Właśnie przeczytałem, że Lewemu proponują 3mln za sezon, a jemu mało. Chyba coś się w główce poprzewracało.

Ja już pogodziłem się , że Lewy odejdzie... chociaż bardzo chciałbym żeby przedłużył kontrakt. Ale najpierw chciał pensje na którą nas nie stać póżniej jakieś głupie klauzuly wykupu na poziomie 19 mln. Po prostu śpieszy mu się do Anglii ... szkoda tylko jak skończy na ławce śladami smolarka albo Sahina który też poszedł gonić marzenia...ale chyba za wczesnie

Powrót do góry
groda
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.09.23 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapcok napisał:
Myślę że w tym momencie Piszczek był by dobrą konkurencją dla Arbeloi, ale Lewy to jeszcze nie ta półka co Benzema czy Igła.

Rzeczywiście. Piszczek byłby ciekawą alternatywą dla alvaro. Myślę, że by nawet przebił się do pierwszej 11, bo jednak ciąg na bramkę ma dużo większy no i notuje asysty i brameczki. A co do lewego to lepiej dla jego kariery,źeby nie poszedł do takiego klubu jak real.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El_Konrad
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.09.23 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jednak ciąg na bramkę ma dużo większy no i notuje asysty i brameczki

Dla niektórych liczy się tylko i wyłącznie atak, w sumie możemy zagrać w ogóle bez obrony, bo po co?
Alvaro skupia się bardziej na obronie, ponieważ ofensywną to my mamy jedną stronę - lewą. Tam mamy Marcelo i Coentrao którzy potrafią namieszać w polu karnym rywala, oczywiście ten drugi u nas zazwyczaj gra i ma zadania bardziej defensywne, ale popatrzmy jak gra w reprezentacji.
Myślę, że dwóch ofensywnych obrońców to jak strzelenie sobie w kolano. Czasami pójdzie taka kontra jak w ostatnim meczu z City i kończy się bramką, bo zostają tylko środkowi obrońcy + Xabi, choć i czasami Ramos bądź Pepe lubią sobie wyjść i wtedy zostaje z tyłu tylko dwóch. Wiadomo można sprowadzić prawego ofensywnego obrońcę, ale czy Piszczek jest potrzebny? Mamy mistrza świata, za sezon mam nadzieję, że wróci do nas Carvajal, który radzi sobie całkiem fajnie w Leverkusen. Dobrze, że ten sezon nie wzmocniliśmy prawej obrony, ponieważ to byłoby tylko wydanie kasy.

Na dzień dzisiejszy nie widzę żadnego polaka na Santiago Bernabeu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15
Skocz do: