Real Madryt - Racing Santander
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katipq
Santo Subito

PostWysłany: 2005.12.22 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle, że ja zrobiłem to specjalnie, a on nie.

Cytat:
Inna rzecz, że ostatnimi czasy sporo osób zaczęło się użyszkodniko-modów. Uprasza się by tego nie robili, radzimy sobie ze swoją robotą, poza tym upominając innych nabijają posta, którego np. mógłbym sobie nabić ja

delikatna aluzja? Rolling Eyes

edit do chooba: Dobra, już nic tutaj nie piszę.

Ostatnio zmieniony przez katipq dnia 2005.12.22 18:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.12.22 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moda i tak sie nie nadajesz, bo gdybys wykazal sie pomyslunkiem kontynuowalbys lub zakonczyl rozmowe w dziale SERWIS.

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.12.22 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[*] - Bardzo mi przykro ze takim wynikiem zakonczyl sie mecz. W koncu obstawialam 2:1 ale mialam nadzieje ze to Real bedzie mial te 2. Co dziwne nie odczuwam jakiejs frustracji, jedynie zal, ze druzynie tak zle poszlo. Nawet fakt ze bramke strzelil Ronaldo nic nie zmienia w tej sytuacji.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Bestia1987
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.12.22 22:04    Temat postu: Przeprosiny i sprostowania Odpowiedz z cytatem

Chciałbym przeprosic, bo widzę, że z mojego powodu mały szum się zrobił...
Wielkie Sorry, że użyłem tylu emotikonów w poprzednim poście, ale myślałem, że są ustawione w takich miejscach, gdzie jakby ich nie było, tekst byłby źle zrozumiany.
Chciałbym również podziękowac, za pozytywny komentarz,odnośnie tego posta - dzięki.

Ale wrócmy do sprawy niedawnego meczu... Zastanawia mnie fakt, że trener Realu Madryt powiedział, w któryms wywiadzie, że wystawia w wyjściowej 11. zawodników, którzy starają się na treningach. Rodzi się pytanie, czy Lopez Caro ściemniał, czy zawodnicy którzy nic nie wnoszą do gry tak się starają, że nie mają siły na meczach, czy może wyjściowa jedenastka jest naprawdę ustawiana przez Pereza Question
Co się Peraza tyczy - klubem nie rządzi dyrektor, lecz kibice. Zastanawiam się, dlaczego hiszpańscy kibice nie zaprotestują przeciwko dyrekcji, bojkotując mecze, albo coś w tym rodzaju. W takim wypadku Perez musiałby odejśc ze stanowiska, bo byłby bezradny wobec frustracji i niezadowoleniu kibiców... Może to byłby jedyny sposób, aby Perez skończył swoją kadencję :]

Powrót do góry
katipq
Santo Subito

PostWysłany: 2005.12.22 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no co ty, bestia nie zrażaj się ;) jestem tylko przewrazliwiony na tym punkcie, ale naprawde nie zwracaj na mnie uwagi Smile
Liczy się to, że przynajmniej piszesz z sensem. No i piszesz posta dłuższego niż na 2 linijki ;)
Dobra, rzeczywiście nie robie już wam tu ot, jak chcecie mozecie sie pofatygowac i usunac mojego posta ;)
EOT

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.12.22 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po obejrzeniu skrotow musze przyznac ze w drugiej polowie kilka akcji przypomnialo mi o starych dobrych czasach Very Happy mysle ze jeszcze tragicznie nie jest bo druga polowa pokazuje ze jak chca to im wychodzi mam nadzieje ze taka gra jak w drugiej polowie bedzie niedlugo przez caly mecz obowiazywala i nasi beda trafiac bo zabraklo skutecznosci ;/

Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.12.23 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem szczerze mówiąc co się dzieje. Królewskim przecież umiejętności nie brakuje i przewyższają one poziom zawodników Rancingu. Motywacja? Przecież to jest Ich praca, nie powinni być dodatkowo motywowani. Grają dla Kibiców, a ostatnio mam wrażenie, że zawodnicy mają Nas w głębokim poważaniu. Jesteśmy świadkami co najwyżej kilku zrywów podczas meczu, a to zdecydowanie za mało żeby pokonać jakąkolwiek drużynę z La Liga, że już o CL nie wspomnę. Gratulacje dla piłkarzy Rancingu za grę bez kompleksów. Wiara czyni cuda.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Flame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.12.23 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorith Ty wierzysz, że oni grają dla kibiców Question Shocked Shocked

W Realu dla kibiców gra Casillas, Guti, R. Carlos i Raul, a reszta przyjechała tu zarobić grubą kasę, popodpisywać kontrakty reklamowe i wystąpić w 50 głupkowatych talk-show Exclamation

Niestety w mojej opinii taka jest prawda Płacze

Z kazdym dniem wydaje mi się, że piękne czasy Realu: Di Stefano, Puskasa czy Butragueno już nie wrócą Płacze Płacze Płacze

SLASH
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.12.23 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się z tobą Flame przecież piłkarze Realu nie wystepują w takich talk show (moge się mylić) jedyne miejsce gdzie rozmawiają to Real Madrid Tv a poza tym oni już chyba maja wystarczająco kasy więc twoja teoria , że graja dla kasy sie nie sprawdza (Wesołych Świąt) Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.12.23 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego tez moim zdaniem nie powinni juz tak czesto sprowadzac "super gwiazd" i wydawac kupe kasy, tylko coraz czesciej siegac po utalentowana mlodziez z drugiej druzyny.

obvervator
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.12.23 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

utalentowana młodzież(wychowanek)----> pavon :P :P
oczywiście pavon to niewypał, ale taka młodzież jak chociażby Soldado powinna otrzymywać więcej szans na gre w pierwszym zespole.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.12.23 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Pavonie nie ma co wogóle wspominac, bo on gral w pierwszej druzynie nie ze wzgledu na swoj 'wyjątkowy' talent, ale z braku obrońców i niecheci Pereza do sprowadzania def. graczy.

A o Soldado tez juz chyba niestety możemy zapomnieć, bo jeśli dojdzie do nas Cassano to Hiszpan będzie mial minimalne szanse na grę w Realu, nie mówiąc już o regularnych występach w pierwszej druzynie. :/

damjan7
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2005.12.23 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie trochę dziwi sytuacja Ronaldo 8) tzn zastanawia mnie jedno, jak można być otyłym biegajac przynajmniej raz w tygodniu około 60 minut po boisku do tego dochodza prawie codzienne treningi Rolling Eyes
Oglądam mecze na żywo w TV i mimo iż ostanio Ronaldo jest bezproduktywny to wysiłek wkłada i jest prawie niemozliwe zeby obrzerajac sie, grubnąć, majac tak "ruchliwy" styl życia. Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez damjan7 dnia 2005.12.23 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.12.23 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damjan7 napisał:
biegajac przynajmniej raz w tygodniu około 60 minut po boisku

musze Cie rozczarować, Ronaldo biega w meczu najwyżej przez 8 minut :] czyli w tygodniu góra 16 minut :]

Kamil_tcz
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.12.23 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:/ ,jestem wściekły i z pewnościa już w tym sezonie i zdobędziemy mistrzostwa Primera Division :(.Albo się wezną bardzo pożądnie za robotę,ale w takie cuda raczej ja nie wierzę :P,możemy jedynie już powalczyć o drugie miejsce.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: