Krytyka Realu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2010.05.21 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale też nigdy nie osiągnie tego, co Berlusconi z Milanem. Nigdy. :lol2:

Lapeno, policz chociaż raz.

E: Tia, co by gdyby.

Ostatnio zmieniony przez Qras dnia 2010.05.21 21:13, w całości zmieniany 1 raz

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Alternative
Libertarianin
Libertarianin

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.05.21 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałaby Barca inny statut klubu, to by osiągnął. :]

http://mises.pl/blog/2003/12/02/62/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Lapeno
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2010.05.21 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podaję za Stecem. A co, ile ma być? Very Happy

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2010.05.21 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, to albo wróć na foro klubu, któremu kibicujesz, albo ogarniaj sprawy, o których się wypowiadasz.

Powrót do góry
Lapeno
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2010.05.22 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy różnica jest na tyle istotna, by zmienić wydźwięk bilansu? Nie sądzę. Podaję za wiarygodnym źródłem, może i redaktor S. się jebnął, niewykluczone, ale nie wierzę, by przestrzelił grubo. Liczyć rzecz jasna nie zamierzam, bo nie zmieni to gł. tezy. I coś jeszcze - z Realem co najwyżej sympatyzuję, bo jest ważniejsza drużyna na krajowym podwórku Smile

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2010.05.22 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, jak można być takim ignorantem. Nie masz pojęcia, o czym piszesz, stawiasz jakąś z dupy wziętą tezę opartą o błędne wyliczenie, samemu nie chcesz sprawdzić, co jest źle i jeszcze twierdzisz, że wszystko jest ok. Masakra. :lol2:

Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2010.05.22 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilans złego Pereza musi się zgadzać!!!!111

Lapeno
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2010.05.22 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale o co chodzi? Szczerze. Personalne wrzuty od ignorantów proszę sobie darować. Co zmienia 4/23 3/20 etc? Jaką jaśnie oświeconą statystykę/fakt posiadacie, by wyprowadzić mnie z mroków niewiedzy? Co, 50% wygranych? A nade wszystko, po co te nerwy?

E: Po namyśle, nie chce mi się nawet dyskutować. EOT.

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2010.05.22 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobrze, następnym razem, gdy będziesz chciał błysnąć i postawić jakąś chwytliwą tezę na podstawie nieswoich wyliczeń, rusz łbem i sam zorientuj się w temacie.

Powrót do góry
Alternative
Libertarianin
Libertarianin

PostWysłany: 2010.05.22 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniemam Qras, że Ty zawsze wszystko liczysz. :] Widzisz, to nie są dane, które muszą być dokładne, bo nikt się nie jebnął o 10 trofeów, tylko 1 max 2, tu chodzi o problem, a ten jest taki że za Pereza zbyt dużo trofeów przejebaliśmy. Dodatkowo problematyczny jest sezon 05/06, którego Perez nie dokończył na swojej funkcji, ale również ponosi odpowiedzialność za tamte wydarzenia - i jak to teraz liczyć? Nawet jakby Lapeno policzył to sam, to i tak mógłbyś się przez to do niego przyjebać, że policzył źle (bo doliczył do puli właśnie ostatni sezon przed dymisją) i nie do udowodnienia jest, które wersja jest słuszna. Dodatkowo jak liczyć mianownik? Teoretycznie w każdym sezonie jest do zdobycia 6 trofeów i trzymając się takiej wersji można wykazać, że rządy Pereza były jeszcze gorsze. Mogę policzyć wszystko dokładnie w ten sposób właśnie i wtedy sam będziesz wolał wrócić do wersji Steca, bo on liczył łagodniej, nawet jak się jebnął, to wychodzi korzystniej.
Wolisz się kłócić nad tym czy to jest 3/20, 4/23 czy inna kombinacja, niż skupić się na sednie - że ile by to nie było, to jest cholernie mało i to jest fakt. A nakłady finansowe były cholernie duże. Z prywatnej firmy za takie marnotrawstwo wyleciałby na ryj, a o powrocie nie byłoby mowy i to jest istota problemu. Dla Ciebie istotniejsze jest 5% możliwych trofeów w tę czy w tę przy wyliczance...
Zwykłe czepialstwo. Wolę wierzyć, że z nudów, niż ze złej woli.

Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2010.05.22 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja pitolę jak ty nudzisz. Jak zwykle groch z kapustą i milion opcji, może tak, może inaczej, może ruchnąć palcem a może tylko polizać.

Liczysz trofea zdobyte za Pereza, sezon 05/06 bierzesz na jego konto, bo tymczasowy następca nic nie mógł zmienić, sprawdzasz ile razy zespół grał w finale Superpucharów, czy to się udało, czy nie i masz wynik. I pucharów zdobytych i szans straconych i szans w ogóle.

A pitolenie o prywatnej firmie można sobie wsadzić, bo jak wiemy, Real Madryt prywatną firmą nie jest, nie był i prawdopodobnie nigdy nie będzie. I nie jest to wina Pereza, przykro mi.

I tak, liczę, gdy mam zdanie na dany temat i nie chcę zrobić z siebie ignoranta. I nie toleruję takiego obszczymurkowsta. Przyjdzie pierwszy lepszy, pierdnie co usłyszy i to błędnie, i uważa, że jest ok. Nie ma takiego śmiasia.

Powrót do góry
Alternative
Libertarianin
Libertarianin

PostWysłany: 2010.05.22 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok, ale dla mnie sednem jest i tak, że zbyt wiele za jego rządów przejebaliśmy. Niezależnie ile tych trofeów było.

Powrót do góry
Xandir
Inżynier

PostWysłany: 2010.05.23 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kumpla siostra związała sie z Hiszpanem. Moj kumpel(kibic realu) z nim zaczął gadać o Barcy i o Realu. Wyszło, ze jest kibicem Barcy, jest w socio, malo tego, koleguje się z Laportą. Ba, do tego jest dobrym przyjacielem Szefa Obserwatorów, a na dowód, dał mojemu kumplowi wizytówkę (nie bede podawal nazwiska). Powiedział mu, że Perez wprowadził dyktature, ale o tym każdy wie, ze bez Pereza nie ma transferów. Ale to 'małe piwo', powiedzial też, że planowany jest transfer Igły, bo jest zbyt mało medialny, a transfer Mou to takie zmniejszenie bólu. Martwi mnie to cholernie.

@down
Cytat:
Ba, do tego jest dobrym przyjacielem Szefa Obserwatorów,

Ofkors Realu.

Ostatnio zmieniony przez Xandir dnia 2010.05.23 13:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
el Carlos
Trener
Trener

PostWysłany: 2010.05.23 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a skąd kumpel Laporty może znać plany transferowe Pereza? On sie chwali wszystkim kogo i gdzie chce sprzedać/kupić ?

Powrót do góry
bania2202
Fanatyk
Fanatyk

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2010.05.23 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham Real Madryt. Real jest moim ulubionym klubem z dzieciństwa. Słysząc w telewizji w 2000 roku ,że tytuł najlepszego klubu XX wieku przypadł Realowi Madryt byłem uradowany. Po prostu się cieszyłem. Wielbię Real za jego grę i za charyzmę. Jestem za Realem na dobre i na złe. Po przegranym sezonie nie byłem zły za Real Madryt. Takiemu klubowi może się zdarzyć taka przegrana. Ja tego klubu nie opuszczę. nigdy tego klubu nie zmienię na żaden inny. 2 lata temu byłem w Hiszpanii i udało mi się znaleźć na meczu Realu Madryt. Tym meczem było El Clasico. Pogrom Realu nad Fc Barceloną. Wielki popis Julio Baptisty i wielu innych zawodników Los Blancos. Piłka nożna realistyczna jest o wiele lepsza od tej telewizyjnej. Było to emocjonujące spotkanie i dla mnie i dla kibiców Realu Madryt. Hala Madryt!
Za te wyniki i za niszczenie piłkarzy Real Madryt jest strasznie krytykowany. Wielu kibiców nie może się pogodzić z tym faktem ,że Real Madryt jest najlepszym klubem XX wieku i przede wszystkim za to ,że niszczy piłkarzy. Ja się tym nie przejmuję i dalej kibicuję Realowi Madryt.
Real Madryt jest nienawidzony za to ,że ma Pereza. Prezydenta który kupuje ich największe gwiazdy. Kibice Manchesteru United zwalają swoją przegraną w tym sezonie na Real Madryt, że kupił Cristiano Ronaldo. Jedynego w swoim rodzaju piłkarza do zdobywania bramek. Przez którego ManUtd zawsze zdobywał tytuły,puchary. Jeszcze zwrócę uwagę na Kakę. Kaka był najlepszym piłkarzem ACMilan. AcMilan przez jego zdolności zdobył puchar LM. Sam Kaka przez zdobycie tego tytułu może się cieszyć ze złotej piłki. ACMilan ma kibiców, którzy przez słabą postawę swego klubu w tym sezonie nienawidzą Real Madryt, za to kupił ich największą gwiazdę Kakę. Mogę potwierdzić tą nienawiść wieloma negatywnymi komentarzami tych kibiców ,których klub jest poszkodowany przez Real Madryt. Wiecie dlaczego Liverpool miał taką słabą passę w tym sezonie. Proste tłumaczenie: "strata Xabiego Alonso i Arbeloę". Ten klub też nienawidzi Real Madryt.
Na różnych portalach internetowych Interu Mediolan kibice piszą wobec Realu Madryt złe rzeczy. Jose Mourinho jest dla nich Bogiem ,przez którego mają potrójną koronę. Strata Jose jest jak gwóźdź do trumny dla Interu . Wiem i rozumiem ,że Jose wiele zrobił w Interze. Ale ,aby tak naciskać na Real Madryt przecież takie rzeczy zdarzają się w Futbolu. Jose Mourinho sam chciał do Realu Madryt. Ale niektórzy tego nie rozumieją.
W tym okienku oczekuję od Pereza takich transferów, które dadzą Realowi zwycięstwo:
--Maicon ,który jest najlepszy na swojej pozycji. Zawodnik doświadczony. O wiele lepszy od Daniego Alvesa. Szkydło obrony będzie przez niego szczelnie chronione.
--Vidić, który jest najlepszym środkowym obrońcą. Jest doświadczonym piłkarzem. W Manchesterze United czyścił takich piłkarzy jak Ibrahimović'a, czy Messi'ego. Potrzeba nam jego.
--Silva,który jest jednym z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia. Cesc Fabregas i tak przejdzie do Barcy więc planem B będzie Silva. Pragnę tego piłkarza w naszych szeregach.

Jeszcze nasz klub jest krytykowany za to ,że nie zdobywa trofeów ostatnio. W tamtym okienku Perez porobił transferów wprost galaktycznych. Wiele się zanosiło ,że Real zdobędzie w tym sezonie potrójną koronę i pokona w Gran Derbi Barcelonę. Ale tak nie było i za to Real został skrytykowany. W tym sezonie Real pokaże klasę i zniszczy krytyków. Real Madryt pod wodzą tak profesjonalnego i tak doświadczonego trenera osiągnie wszystko. W tym okienku transferowym oczekuję od Pereza zrobienia tych transferów które wymieniłem. Jose poukłada naszą kadrę piłkarzy. FcBarcelona spadnie wreszcie z tonu. Nie pomoże Barcelonie nawet Villa. Real Madryt jeszcze raz zgarnie wszystko!
Teraz na chwałę Realu Madryt zaśpiewajmy:
;Hala Madrid!;Hala Madrid!
Noble y bélico adalid,
caballero del honor.
;Hala Madrid!;Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
;Hala Madrid!;Hala Madrid!;Hala Madrid!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8
Skocz do: