Zdjęcia z Madrytu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Multimedia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2005.12.31 11:04    Temat postu: Zdjęcia z Madrytu Odpowiedz z cytatem

Tutaj chciałbym się pochwalić moimi zdjęciami z Madrytu, związanymi z Realem. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2005.12.31 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna wiedzieć z jakiego meczu, bo mi się wydaje że to z Real-Mls stars ale nie jestem pewny ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2005.12.31 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest Real - Racing, czyli sprzed ponad tygodnia. Tutaj jeszcze taki bonus mam, jak przez Barcelonę przejeżdżałem. Very Happy

Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.12.31 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już od razu wiedziałem, że to jest z meczu Real-Racing. Very Happy

mam taki sam szalik Realu. Smile

może nam opowiesz jaka była atmosfera na stadionie po przegranym meczu?

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.12.31 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszcze Ci czlowieku. Co ja bym dala... No, ale jesli mozna zapytac to tak po prostu sobie na mecz pojechales? Nie miales problemu z dostaniem biletow? Moze sie podziel wrazeniami.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.12.31 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no stary zdjecie masakra czego nei można mówićo tym meczu, szczerze mówiąc miałeś pecha że akórat trafiłeś na tak okropny mecz...

Powrót do góry

el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.12.31 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Rauer
a czy to ty miałeś zawieść te listy od polskich fanów?

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.12.31 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

el crack total - tak, to Rauer byl za to odpowiedzialny Very Happy

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2005.12.31 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc tak. Do Hiszpanii pojechałem na 2 tygodnie na święta do mojego wujka, który mieszka 100 km od Madrytu. Zakup biletów? Żadnych problemów, przynajmniej na mecze z takimi przeciwnikami. Przed wyjazdem sprawdzałem wszystkie terminarze i było napisane, że mecz ma być o 21:00, więc na tą tam pojechaliśmy. O 20:10 byliśmy przed stadionem i się okazało, że mecz już trwa, kasy były jeszcze otwarte i kupiliśmy najtańsze bilety po 20 euro, dla trzech osób. Atmosfera jest wspaniała, nawet sobie nie wyborażam jaka może być na meczu z Barcą. Gdy sędzia gwizdnie na nie korzyść Realu, lub ktoś sfauluje naszego zawodnika gwizdy są tak głośne, że ledwo można wytrzymać. Very Happy Jako, że to już byłó ciemno, na zewnątrz było tak z 7 stopni, to myśleliśmy, że w kurtkach na stadionie trzeba będzie siedzieć. Zaskoczony byłem gdy się okazało, że cały stadion jest ogrzewany, poprzez ogromne nawiewy ciepłego powietrza znajdujące się w dachu. Na stadion wszedłem w 18 minucie meczu, jeszcze się nie usadowiłem gdy Racing strzelił bramkę i za chwilę drugą. W takich chwilach nie przejmujesz się wynikiem, nic do mnie nie docierałó w tym momencie. Na przerwę znów były potworne gwizdy. Dopiero jak w drugiej połowie Ronaldo strzelił bramkę zaczął się większy doping. Pamiętam ostatnią akcję meczu gdy Beckham miał wykonywać rzut wolny i ten doping co jest zawsze w takich chwilach, dwa razy w bębny raz w ręcę i coraz szybciej. No niestety jak wiemy Real przegrał, gdwizdy były, ale jak schodził Beckham i zdjął koszulkę i bił brawo dla kibiców, wszyscy też zaczęli bić brawo. Wyszliśmy i przeszliśmy się wzdłuż ulicy na metro i pociąg podmiejski i wróciliśmy. Po koszulki to był ostatni dzień pobytu przed wyjazdem. Obok stadionu znajduje się wielka galeria, w której jednym ze sklepów jest oficjalny sklep Realu Madryt. Znajdziesz tam wszystko, od długopisów, zdjęć, breloczków, zapalniczek, po piłki, koszulki zarówno koszykarskie jak i futbolowe. Na koszulkę wydałem 80 euro + dorzucili za darmo polar ze znaczkiem Realu i napisem HalaMadrid.
Może później dokładniej cały pobut opszię.

Co do listów to nie miałem zbytnio czasu żeby się osobiście dostać do miasteczka Realu, więc dałem wujkowi żeby przekazał jakiemuś pracownikowi na stadionie, mam nadzieję, że jakoś dotrą do adresata.
Aha i zawsze się zastanawiałem po co na rogach stadiony są te wieże, oczywiście znajdują sie tam schody na stadion. ;)

W sklepie udało mi się znaleźć koszulki zawodników: Zidane, Ronaldo, Carlos, Robinho, Baptista, Beckham, Raul, Ramos i dwie wersje Casillasa.

Ostatnio zmieniony przez Rauer dnia 2005.12.31 11:52, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2005.12.31 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer-> Ostatnie zdjęcie jest świetne, istnie madrycka prowokacja Very Happy

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.12.31 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tam jeszcze przydałby sie środkowy paluch i można by było to zdjęcie po Forach barcy umieszczać. Twisted Evil Twisted Evil hiehie Twisted Evil Twisted Evil

Powrót do góry

Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2005.12.31 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raul990 napisał:
Rauer-> Ostatnie zdjęcie jest świetne, istnie madrycka prowokacja Very Happy
tak ,pod osłoną nocy to wielka odwaga Wink trzeba było skorzyc na Ramblas :lol2:

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2005.12.31 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary wyrzucili cie z Foru mBarcy to przyszedłeś z tym herbem tutaj, po co cie woglue to jeszcze zostawiają, niedobrze mi sie robi gdy widze ten herb... FUUUUUUUUUUUj

Powrót do góry

Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.12.31 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CR7 - to photoshop, przerabiamy i na fora Barcy :lol2:.

Powrót do góry
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2005.12.31 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Photoshop i zmienić twarz na Ronaldinho lub Eto'o Twisted Evil

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: