Villarreal CF - Real Madryt
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.01.04 14:59    Temat postu: Villarreal CF - Real Madryt Odpowiedz z cytatem

Po wygranej w meczu z Athletic Bilbao, w którym miłą niespodziankę sprawił nam (krytykowany dość często przez forumowiczów) - David Beckham, strzelając gola, nastąpiła kolej na 18. kolejkę P.Division. Mecz ten odbędzie się 2006.01.08 o godz. 19:00 z wspomnianym juz w temacie - Villarrealem. Po wygranej w Copa del Rey osobiście jestem optymistycznie nastawiona.Może nie do gry Realu, jak do Beckhama, no cóż mnie nawet jeden gol tego zawodnika mobilizuje. Ostatnio jak pamiętam zremisowaliśmy z Villarrealem na ich boisku. A to inne mecze, które pamiętam z tą drużyną.
Villarreal - Real Madryt 2 : 3
Real Madryt - Villarreal 3 : 0
Real Madryt - Villarreal 1 : 1
Vilarreal - Real Madryt 1:1
Real Madryt - Villarreal 2:1
Villarreal - Real 0:0
Real - Villarreal 2:1

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2006.01.04 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Statystyki przemawiają na Naszą korzyść, czyli te ost. mecze z Villareal i najwięcej wygranych na wyjazdach. Ciekawe czy zagra Ronaldo i w podst. składzie Cassano i Cicinho. Ja obstawiam, że skład to bramka oczywiście Casillas, obrona Salgado, Woodgate i Ramos od początku meczu i R. Carlos. Pomoc taka jak w meczy z Athletic (Becks - Guti - Gravi - Robinho) i napad Baptista i Soldado. A w 2 połowie niech wejdzie Cicinho za Becks'a albo Salgado i Cassano za Baptiste lub Soldado. Jak narazie Villareal jest wyżej w tabeli od Nas, ale ma zaledwie (z tego co pamiętam) 1 pkt. przewagi nad Nami. Trudno powiedzieć jaka drużyna wygra. Mam nadzieję, że Real zagra z polotem i finezją :]. To chyba tyle Smile.

P.S.
Sheila - fajnie napisałaś temat Very Happy.

Ostatnio zmieniony przez Kamil176 dnia 2006.01.04 17:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gento
Gram dla herbu

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.01.04 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie Dejwid super strzałem i super grą zapewni nam 3 pkt. :].Ale powinno być ciężko,Villareal gra coraz lepiej,czego nie można powiedzieć o nas :|

Powrót do góry
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.01.04 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pewnie Dejwid super strzałem i super grą zapewni nam 3 pkt

Może nie super grą, ale przynajmniej mam nadzieję, że dobrą...

Powrót do góry
LatinSnake
The Pride Of Merseyside

PostWysłany: 2006.01.04 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze sie wykuruje Ronaldo bo pomimo ze go wiekszosc skresla ja nadal go widze w skladzie....wprowadzilbym go w 2 polowie na ostatnie 30 minut . Od pierwszych minut dalbym pograc Soldado i Cassano w ataku ....
Na pomoc oddelegowalbym od prawej : Beckhama , Gutiego , Zidane i Roniho na lewa flanke . Obrona : srodek Ramos i Woodgare a po bokach Carlos i Cicinho
To spotkanie ktore trzeba wygrac jezleli marzymy o tym zeby w tym sezonie cos jeszcze osiagnac.....
Przed meczem jestem bardzo dobrej mysli , szczegolnie po ostatniej wygranej na wyjezdzie ..... Rolling Eyes

REAL - Villareal 3:0
Beckham Twisted Evil
Cassano (trzeba ladnie zadebiutowac Very Happy )
Ronaldo Twisted Evil

Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie...
Powrót do góry
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2006.01.04 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Zapowiadają się debiuty Cicinho i Cassano, więc ta dwójka będzie na wstępie chciała się pokazać jak najlepiej. Z kolei ci zawodnicy, którzy będą mogli odczuć jakąś presje z ich strony też będą chcieli zagrać jak najlepiej, żeby pokazać, że to oni powinni mieć miejsce w składzie, a nie ktoś inny. Liczę też, że Cassano ładnie zadebiutuje i pyknie chociaż jedną brameczkę :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.01.04 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie zastanawia kogo opluje, a kogo kopnie nasz fantasista italiano :]

Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2006.01.04 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Villarreal to dosc mocny zespol i powinien sobie poradzic. Duzym sukcesem Realu bedzie remis na trudnym terenie.

Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.01.04 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że będzie wygrana! I nie będzie, aż tak źle jeśli zagrają odpowiedni piłkarze, na obecną chwilę, nie potrafię wymieć takich.

Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2006.01.04 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tradycyjnie, bije ode mnie optymizm w tej sprawie, więc jak zwykle ostatnimi czasami, w połę będzie.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.01.04 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie to ciężki mecz i tak naprawdę on pokaże w jakiej jesteśmy formie. Villarreal to uczestnik ligi mistrzów, który w swojej grupie wyszedł z pierwszego miejsca.

Myślę, że stać nas nawet na wygraną, ale to będzie zależeć czy będziemy mieli w tym dniu szczęście.

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2006.01.04 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Real znów się będzie męczył :( Chyba, że nowe nabytki zagrają jak z nut a reszta druzyny będzie chciała pokazać, że mają wole walki. Licze na jakieś skromne zwycięstowo. Może 3-0 Laughing 8)

Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2006.01.04 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Licze na zwycięstwo Realu. Mecz nie będzie należał do łatwych ale myślę, że Real sobie poradzi. Ciekaw jestem jak zaprezentują się nowi piłkarze Realu. Statystyki przemawiają na korzyść Realu jednak wszystko wyjaśni się na boisku... Zapowiada się ciekawy mecz.

Powrót do góry
pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.01.04 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie w tym meczu bedzie sie liczyc tylko zwyciestwo, bo nie mozy juz sobie pozwolic na strate zadnego punktu, zeby myslec jeszcze o wygraniu PD.
Hala Madrit

Powrót do góry
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.01.04 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pred napisał:
Villarreal to dosc mocny zespol i powinien sobie poradzic. Duzym sukcesem Realu bedzie remis na trudnym terenie.

Ja bym jednak patrzyl na zblizajaca sie potyczke z "Żołtą Łodzią Podwodna" z troche wiekszym optymizmem. Mysle ze jak tylko beda chcieli wygrac to to zrobia (Real oczywiscie). Villareal jest mocnym zespolem w tym sezonie, ale nie na tyle ze nie mozna z nim powalczyc. Typowalbym remis ze wskazaniem na naszych. A porazka (jesli sie zdazy) to po beznadziejnej grze naszych. Jesli wloza w spotkanie choc troche serca i zaangazowania to powinni sobie poradzic.
Moj sklad na mecz bylby taki: Casillas- Cicinho-Ramos-Helguera-Carlos dalej Becks-Guti-Zidane-Robinho i atak Soldado R9. Jak po I-ej polowie bedziemy przegrywac to za Zizou Baptista i Cassano za R9. Mam nadzieje ze bedzie dobrze Very Happy

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12
Skocz do: