Villarreal CF - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.01.08 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wienek napisał:

ten sezon jest już dawno zmarnowany i nikt i nic tego nie zmieni....
dzisiejszy mecz jest tylko potwierdzeniem beznadziejnego stanu rzeczy!

Spoko ze chociaz nasi kibice maja nadzieje... Przeciez w porownaniu z ostatnimi meczami zagralismy niezle. Bylo sporo sytuacji zeby zapewnic sobie 3 pkt. Ja nie wiem, czy Wy oczekujecie ze po zmianie trenera i zakupieniu 2 pilkarzy zaczniemy grac jak... jak Braca? Dajcie spokoj! Cieszmy sie ze nasi zagrali niezle i widac poprawe w ich grze. A skoro WIENEK juz mowisz ze sezon mamy w plecy to ciesz sie chociaz ze chlopaki robia postepy. Ja jestem dobrej mysli. Hala Madrid!

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2006.01.08 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtas0001 napisał:
Ja nie wiem, czy Wy oczekujecie ze po zmianie trenera i zakupieniu 2 pilkarzy zaczniemy grac jak... jak Barca?

Nie, ale oczekujemy, że drużyna złożona z piłkarzy wycenianych na setki milionów euro będzie chociaż strzelać bramki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2006.01.08 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

setki?

Fufu
Bydgoszcz 2008
Bydgoszcz 2008

PostWysłany: 2006.01.08 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z przebiegu spotkania remis jest jak najbardziej sprawiedliwy Swoje okazje mial Baptista i Soldado, z drugiej strony sytuacje marnowal Forlan i Jose Marii

Slowa uznania dla Zizou ktory w ofensywie spisywal sie dobrze a i w defensywie kilka razy sie pokazal (2 odbiory na Romanie)

Slaby mecz w wykonaniu Gutiego, Roberto Carlosa, Robinho Ronaldo i Baptisty

Co do Cicinho to ciezko mowic jakim bedzie graczem po pierwszym meczu ale z przebiegu spotkania sadze ze bardziej przyda sie na prawej obronie niz w pomocy

Woddy przyzwoicie choc kilka razy osmieszony (siatka zalozona mu w polu karnym :/ )

Helguera won!! Gravesen gral 'chwile' i w moim subiektywnym odczuciu zaprowadzil wzgledny porzadek w srodku (proporcjonalnie do czasu gry)

aaaa i jeszcze jedno Ogladalem mecz z Malaga i wtedy rzucila mi sie w oczy panika w szeregach defensywnych gdy tylko pilkarze Malagi zblizali sie pod pole karne Dzis wygladalo to o wiele lepiej i za to przede wszystkim nalezy pochwalic Lopeza Caro

edit: Gdy Villarreal nie podszedl do meczu z nieoczekiwanym (dla mnie) respektem dostalibysmy łomot jak sie patrzy :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2006.01.09 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pred napisał:
setki?

chodziło mu o tysiące oczywiście

wyceniać można wyceniać, ale i tak wszyscy dobrze wiemy, że Guti nie jest na sprzedaż za żadną cenę

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
eFCeBik
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.01.09 01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pred napisał:
setki?

a nie? slyszalem ze sama wartosc beckhama ocenia się (albo to perez ocenil nie wiem) na 500mln euro

Powrót do góry
tornado
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.01.09 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądając mecz doszedłem do wniosku, że nie mamy kim grać w napadzie! Naprawdę, nikt z 3-ki (Ronaldo, Robinho, Baptista) nie pokazał się z dobrej strony. Najmniej pretensji mam do Ronaldo bo ... dotał kontuzję i musiał zejść. To co robiła "Bestia" to jakiś koszmarny żart, a Robinho może powinien zrozumieć, że kiwanie 3-4 obrońców to nie jest najlepszy sposób na zdobycie bramki. Jak zamienił się skrzydłami i przeszedł na lewe to pomyślałem, że może coś się zmieni. No i zmieniło się Javi Venta bezlitośnie go zatrzymywał pokazując, że brazylijczyk powinien jeszcze solidnie popracować zanim będzie bohaterem Realu. Cały mecz oceniam średnio. Oczywiście możemy się pocieszać, że jest lepiej niż otatnio i są jakieś przebitki dobrej gry ale nie żartujmy jesteśmy dalkeo od formy. Confused

Powrót do góry
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2006.01.09 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze myślałem, że będzie choć 1-0 Confused Mecz przeciętny z kilkoma przebłyskami Smile Ogólnie rzecz biorąc to w takiej formie to my możemy powalczyć o te 2-3 miejsce Płacze

Rauled
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.01.09 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądziłem, że będzie 2:2. Villareal to dobry klub. Dla Realu nie jest aż tak źle. 1. punkt zawsze może się przydać.

PS. Real od nowego roku (przypomnę:2006) zagrał dwa mecze i jak narazie żadnego z nich nie przegrał. TO dobry znak... tak myślę.

Powrót do góry
eFCeBik
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.01.09 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tornado napisał:
Oczywiście możemy się pocieszać, że jest lepiej niż otatnio i są jakieś przebitki dobrej gry ale nie żartujmy jesteśmy dalkeo od formy. Confused

z takimi umiejetnosciami jakie posiadaja wasze grajki (nie wszyszcy rzecz jasna ale sporo ich jest) to nawet gdyby byli w optymalnej to duzo lepszych wynikow byscie nie mieli Very Happy

Powrót do góry
tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2006.01.09 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwi mnie ze kazdy ten mecz widzi inaczej, nie wiem kto pisał ten news nagłownej stronie (nie sprawdziłem) ale chyba oglądał inny mecz. Robinho nie zagrał nic, nie mówie że grał jakoś specjalnie źle bo starał się i biegał ale nic nie wniósł do druzyny, bo wejsciu Soldado też nie było jakiegos ozywiena w drużynie, więc nie wiem skąd ta opinia. Mi osobiscie zaimponował Woody, przeciez jego pełnych gier nie jest wiecej niz 5,6 a zagrał najpewniej w obronie ze wszystkich, z Helguera nawet nie porównuje, i hcyba to był 1 mecz z Ramosem na stoperze i wszyło im to całkiem całkiem, Sergiopopisał sie nawet sztuczka w przyjęciu, ogólnie widac w kńcu było spokój i porzadek grze obronnej, to bardzo dobry prognostyk, bo od tego sie zaczyna..............natomiast jeżeli chodzi o ofensywę to jest jeszcze SPORO do zrobienia, gdyby nie Zizu to chyba ta ofensywa w ogóle by nie istniała, w obronie grę chyba mozna szybciej iustawić ale w ofensywie Caro bedzie musiał jeszcze popracować.Ogólnie rzecz bierąc widać postęp, ale jak na razie z taka gra mozna co najwyżej walczyć o 3,4 miejsce w PD i Puchar UEFA

Powrót do góry
yazid
El Joven Yebako

PostWysłany: 2006.01.09 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomeczówkę pisałem ja 8) Są to moje subiektywne odczucia meczu, więc nie musicie się z nimi zgadzać. Nikogo tam nie wychwalałem pod niebiosa, po prostu doceniłem wysiłki niektórych zawodników np. Woodgate'a czy Robinho, którzy bardzo się starali, biegali, walczyli, ale im po prostu nie wychodziło. Być może dla większości nie jest to jakiś wyznacznik, ale wolę widzieć walczącego i tracącego piłki Robinho niż stojącego przez cały mecz Beckhama.

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2006.01.09 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico napisał:
szymonberbeka, w takim razie powiedz mi kto zasługuje na pochwałę. chętnie się dowiem, co w tym meczu przeoczyłem. :]

Według mnie do piłkarzy grających dobrze, prócz tych, co sam pisałeś można zaliczyć Robinho i Woodgate'a..

Woodgate owszem, raz mu założyli siatkę, ale grał naprawde poprawnie, znacznie lepiej, niż zrobiłby to Helguera, no i mam wrażenie, że w 2 połowie przy faulu, za który mógł dostać czerwoną kartkę zatrzymał wychodzącego na pozycję sam na sam Jose Mari, w kazdym razie było widac duże zaangażowanie z jego strony.

No i Robinho - mówicie, że wiele piłek stracił, że niewiele zrobił w sumie, a przypomnijcie sobie gre Figo, który przy jakimkolwiek kontakcie z rywalem przewracał się i wymuszał faul... Nie mówiąc o tym, że 4-5 strat na mecz dla niego to była norma, a wyszło mu raz i każdy był zadowolony.. Robinho się starał, próbował dogrywac, kiwać, nie zawsze mu to wychodziło, ale to samo można powiedzieć o Zidanie.. Pare strzałów oddał, ale nic nie trafił, czyli parę akcji zepsół, a przecież był najlepszy..

Nie oczekujmy teraz od kadego piłkarza po 2 asysty i po golu na mecz...

Zawiódł atak, a właściwie szpica, która mogłaby wykańczać akcje Realu, i zawiódł trochę w moim odczuciu Guti i Baptista - któremu spotkanie nie wyszło...

Ale kazdy mecz każdy będzie oceniał inaczej, więc trudno się dziwić, że każdy ma inne zdanie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gento
Gram dla herbu

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.01.09 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam obecnie wolałbym Figo z tamtego sezonu niż Robinho Very Happy.Na zmiennika byłby dobry,szczególnie teraz,gdy skrzydłowy u nas to nowe słowo :/

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2006.01.09 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie mamy typowej 9, bo Ronie bez formy. Mam nadzieję, że Cassano będzie zdobywał bramki albo niech Perez kupi jakąś 9, albo Raul na Arsenal wraca po kontuzji na szpicy albo Soldado :]. Widać, że bez Beckhama gramy lepszą i szybszą piłkę tak jak w meczu z Malagą. Czyli lepiej grać bez Becksa, bo wtedy lepiej gramy i jeszcze niech Gravesen do 1 składu wchodzi !!!
yazid napisał:
ale wolę widzieć walczącego i tracącego piłki Robinho niż stojącego przez cały mecz Beckhama.

Beckham raczej biega. Tam powinien być Ronaldo :].

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12
Skocz do: