Gala Mistrzów Sportu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marki
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.01.07 22:10    Temat postu: Gala Mistrzów Sportu Odpowiedz z cytatem

Witam

Właśnie się zakończyła Gala Mistrzów Sportu, wygrała Otylia Jędrzejczak (tak jak w ubiegłym roku). Drugi Tomasz Adamek, a trzeci był Paweł Korzeniowski.

Uważam, że Otylia wpełni sobie zasłużyła na ten sukces. Mam nadzieję, że ta nagroda jakoś pomoże jej odbudować się psychicznie i fizycznie po tragicznym wpadku, w którym zginął jej brat, a ona otarła się o śmierć.
Cieszę się także z sukcesu Tomka Adamka i mam nadzieję, że będzie dalja boksował bardzo dobrze Smile Natomiast szkoda, że Jurek Dudek zajął dopiero 8 miejsce, za tak znakomity sukces jaki on osiągnął - wygrana LM.

Pozdrawiam Very Happy

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2006.01.07 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to nie myslałem, że wygra Otylia. Miejsce Adamka mnie nie zaskoczyło, ale myślałem, że Dudek będzie wyzej. Fajna ta szpadzistka Rolling Eyes Danusia Smile

el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.01.07 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że Otylia J. zgodziła się wziąć udział w plebiscycie bardzo mnie zaszokowało, a wręcz zbulwersowało. Dla mnie należy ona do negatywnych bohaterów ubiegłego roku. A jakie byly jej sportowe ośiągnięcia w minionym roku?

Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.01.07 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi szkoda Jurka Dudka. Za takie osiagnięcie zdecydowanie powinien być w pierwszej "3". Ale widocznie nie wszyscy w Polsce podzielają m,oje zdanie..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
marki
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.01.07 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukces Otyli:
Cytat:
W roku 2005 pływaczka ustanowiła rekord świata i została mistrzynią globu na 200 m stylem motylkowym.

Nie uważam, że jest ona negatywnym bohaterem roku 2005. Dlatego że każdy ma jakieś wady, ją zgubiła brawura, ale nikt nie jest nie omylny. Dlatego wybaczam jej 8)

el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.01.07 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tobie jej wybaczać Confused pozatym co innego brawura, co innego bezmyślność...

marekbart1989
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.01.07 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrze się stało żę zwyciężyła, oby tylko teraz znów zaczęła intensywne treningi!!

Powrót do góry
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2006.01.07 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie Dudek powinien być w trójce za Korzeniowskiego. Cóż, widzowie wybrali inaczej.. Mijesce Adamka uważam za odpowienie, Otylia wygrała, myślę, że należało się to jej.. Karę już za to otrzymała.. Szymon był jej bardzo bliski, zginął przez jej brawurę, i ona doskonale o tym wie, i właśnie to jest największa kara dla niej..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.01.07 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze dla samej Otyli wystaczającą karą jest co co zrobiła. Spowodowanie smierci najblizszej osoby będzie dręczyc ją do końca jej zyca.

Co do samej gali, to chyba jednak Dudek powinien byc wyzej. W koncu nie czesto zdaza sie, aby Polak w tak istotny sposób przyczynil sie do zwyciestawa w LM swojej druzyny.

assurbanipal
caudillo

PostWysłany: 2006.01.07 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

el crack total napisał:
Nie tobie jej wybaczać Confused pozatym co innego brawura, co innego bezmyślność...

Zgadzam sie crack-u z toba, pomimo sukcesow w tym roku, przeskrobala i to powaznie i nie powinna wygrac. Co to za przyklad dla mlodziezy.
Ja jestem zawiedziony, glosowalem na Adamka i liczylem, ze wygra :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2006.01.07 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ale nie zapominajmy, że to gala sportu, a nie życia prywatnego. Sportowo wyszła na plus, i myślę, że zwycięstwo jej się należało, rekord świata, trzy medale olimpijskie (w jednym turnieju) to już jest coś.. W życiu prywatnym przeskrobała, ale przez to nie można jej odebrać zwycięstwa w konkursie sportowym.. Rolling Eyes

Powrót do góry
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2006.01.07 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Nightangel Otylia zapracowała na ten tytuł, a życia prywatnego nie powinno sie mieszać ze sportowym przy takich wyborach.

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2006.01.07 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

assurbanipal napisał:
el crack total napisał:

Zgadzam sie crack-u z toba, pomimo sukcesow w tym roku, przeskrobala i to powaznie i nie powinna wygrac. Co to za przyklad dla mlodziezy.
Ja jestem zawiedziony, glosowalem na Adamka i liczylem, ze wygra :(

widać kibice mieli inne zdanie, i chwała im za to!

trójka przedstawicieli kopanej, jak by nie było to duży sukces piłarzy, jeżeli nawet nie są to miejsca w czołówce, tym bardziej mi miło, że dwóch z nich grało Wiśle Kraków Smile

Powrót do góry
obvervator
Trener
Trener

PostWysłany: 2006.01.07 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z pewnoście Jerzy Dudek powinien być kilka oczek wyżej. Miał bardzo duży wkład przy wygraniu CL przez Liverpool. Nie rozumiem dlazcego Tomek Frankowski jest wyżej, albo Monika Pyrek. A Otylia słusznie wygrała, wypracowała sobie ten sukces i nie należy mieszać jej tragedii osobistych z osiągnięciami sportowymi.

Oczywiście również wyrażam swoje zdumienie dlaczego w tej dziesiątce zabrakło czołowego snajpera polskiej reprezentacji, a mianowice Grzesia Rasiaka Jego brak jest dla mnie całkowitym nieporozumieniem Twisted Evil

Ostatnio zmieniony przez obvervator dnia 2006.01.07 23:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
imerr
Culé
Culé

PostWysłany: 2006.01.07 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

el crack total napisał:
To, że Otylia J. zgodziła się wziąć udział w plebiscycie bardzo mnie zaszokowało, a wręcz zbulwersowało. Dla mnie należy ona do negatywnych bohaterów ubiegłego roku. A jakie byly jej sportowe ośiągnięcia w minionym roku?

nie, no faktycznie, Otylia nie miała w zeszłym roku żadnych wyników. 2 medale na MŚ w dyscyplinie olimpijskiej, popularnej na całym świecie; rekord świata to faktycznie nic.

może jeszcze 'sportowiec roku' powinien przejść jakiś test moralności na podstawie materiałów z czasopism plotkarskich?

tak jak ktoś tu napisał, wybrano 'sportowca roku' a nie 'wzór w każdym calu', w dodatku wygrana Otylii pokazuje, że kibice nie podzielają Twojego zdania :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: