Real Madryt - Athletic Bilbao
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.01.10 17:42    Temat postu: Real Madryt - Athletic Bilbao Odpowiedz z cytatem

Przed nami rewanz w Pucharze Krola, mecz z Bilbao na Santiago Bernabeu. Zagramy z powracajacym Beckhamem, ale za to wciaz bez kontuzjowanych Pablo Garcii i Woodgate'a. Mysle, ze dwumecz jest juz wygrany, wiec López Caro winien dac szanse tak niedocenianym zawodnikom, jak chociazby Gravesen. Na pozycji pivota jest on 100x lepszy niz Helguera i Pablo Garcia razem wzieci, wiec nie wiem, dlaczego Caro az tak bardzo nie lubi stawiac na Dunczyka. Mysle, ze w ataku zagra samotny Soldado, bowiem na Cassano jeszcze pewnie nie bedziemy mogli liczyc. Wloch wciaz trenuje indywidualnie.

Jako ze Bilbao jedzie praktycznie bez nadziei, obstawiam optymistyczne 2:0 po golach Soldado i Ramosa.

assurbanipal
caudillo

PostWysłany: 2006.01.10 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym bardziej, że Athletic ma poważniejsze zmartwienia (jak uniknąć degradacji) i po pierwszym meczu bedzie oszczedzał podstawowych zawodników.
Ja obstawiam 3:1 gole: Wootgate, Soldado i Cassano dla Basków Urzaiz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2006.01.10 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Woodgate jest znowu kontuzjowany Confused ? Tak btw, Woody jest w "11" weekendu "Piłki Nożnej".
Co do meczu, to powiem, ze będzie remis i awansujemy dalej, bo przy obecnej formie, nie można zbyt wiele oczekiwać... Mam nadzieje, że Cassano zadebiutuje, ale akurat co do niego mam spore wątpliwości, czy będzie "coś" grał...co ma być, to będzie, nie sądze, aby Bilbao, było w stanie nas wyeliminować, ale nie sądze też, aby Real ten mecz wygrał....obstawiam 1-1 po bramce Gutiego ;)

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.01.10 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ass, a sam ludziom uwage zwracasz, ze nie potrafia ze zrozumieniem czytac Rolling Eyes

Woodgate narzeka na bole miesni, wiec najprawdopodobniej zasiadzie na lawce (czyt. nie zagra od pierwszej minuty)

A Cassano w reczniku pogina po sali gimnastycznej, wiec sadze, ze nie zobaczymy go w czwartek na Bernabeu, a jesli juz, to na symboliczne 10 minut.

Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.01.10 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie wygramy tego meczu według mnie. Bilbao na pewno zaatakuje bo nie ma nic do stracenia. Ale obstawiam 1-1 po golu Ramosa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2006.01.10 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze Ronaldo nie ma...

Powinniśmy awansować bez większych problemów, choć myślę, że o zwycięstwo na SB nie będzie tak łatwo, jak może się wydawać..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
assurbanipal
caudillo

PostWysłany: 2006.01.10 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choob, ale jest awizowany? Bo juz tyle razy mial byc kontuzjowany, a pozniej grał.
PS. Gdzie Choob ja tak twierdzilem
Cytat:
ass, a sam ludziom uwage zwracasz, ze nie potrafia ze zrozumieniem czytac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.01.10 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiadomo, czy bedzie wlaczony do skladu, bo takowego jeszcze nie podano, ale bardziej chodzilo mi o Cassano, ktory w dalszym ciagu trenuje samotnie.

Wniosek ten wysunalem po raporcie tajnych agentow regularnie przeczesujacych to forum, jesli jest bledne, to zwracam honor, a z moimi tajniakami to sobie jeszcze pogadam... ;)

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.01.10 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy awansować dalej to nie możemy sobie zlekceważyć rewanżu na własnym stadionie z Athletic Bilbao.

Mecz wydaje się pozornie łatwy i piłkarze powinni tylko dopełnić formalności i wygrać.

Obstawiam skromne i wymęczone 1-0 dla Realu. Smile

Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.01.10 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoże zagra Beckham, moja prognoza na ten mecz będzie nieco bardziej optymistyczna niż zazwyczaj...ciagnie sie by obstawić 3:0 lub 3:1 dla nas..wysokiego zwycięstwa nam potrzeba, byłoby dobrze gdyby spełniły sie te wyniki, ale bede Realistyczna i dam 2:0 Smile

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.01.10 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik z wyjazdu jest dobry, wiec na SB chyba nie bedzie wiekszych problemów. Jesli nasi zagraja chociazby tak jak z Villarrealem to jestem spokojny o awans.

3-0 (3x Dejwid). ah.

Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2006.01.11 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze rewanz bedzie formalnoscia i Bilbao spokojnie odrobi strate z pierwszego meczu i awansuje dalej. A w niedziele sie podlozy na znak paktu anty-alma-blanca.

eFCeBik
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.01.11 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tym razem tez bedzie 1-0 ale dla athletic, w karnych nie strzeli bekham i real odpadnie

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2006.01.11 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę Was zmartwię: Na SB i w ogóle u siebie w PD w tym sezonie gramy co najmniej cienko.

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.01.11 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dodam, ze spelnily sie moje przewidywania, czyli Cassano nie zostal powolany na mecz z Bilbao. Widocznie jeszcze nie zdolal zrzucic zbednych kilosow.

Dziwi mnie jednak fakt, ze u Ronaldo toleruje sie nadwage, ale Fantantonio nie zostaje powolywany na mecze.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: