Real Madryt - Sevilla FC
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2006.01.13 20:36    Temat postu: Real Madryt - Sevilla FC Odpowiedz z cytatem

Mecz już w niedziele, więc temat chyba czas zacząć ;)
Po ostatnim meczu z Bilbao można mieć nadzieję, że i w tym meczu Real zagra dobry mecz, oczywiście wygrany przez Królewskich. W meczu nie zagra Salgado, który odniósł kontuzje w meczu z Atheltic Bilbao, więc szanse dostanie pewnie ktoś z dwójki Diogo / Cicinho. Mam nadzieję, że nasi pupile nas nie zawiodą i pokażą, jak naprawdę gra Real Madryt.

Choć jestem pesymistą, obstawiam optymistycznie, 3-1 dla nas ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2006.01.14 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znów nie zdążyłem założyć tematu o meczu :/.
Dobra teraz coś o meczu:
Morale po meczu z Bilbao powinny się podnieść, Robinho mam nadzieję, że się odblokuje na dobre i myślę, że Cassano powinien wejść w 2 połowie meczu :]. Powinniśmy wygrać, choć Sevilla to trudny przeciwnik, ale chyba grają bez Savioli. Mam nadzieję, że na własnym boisku zagramy dobrze, bo jak narazie to raczej gorzej gramy niż lepiej :/.
Skład:
Casillas
Cicinho - Woodgate (Helguera) - Ramos - Carlos (Bravo)
Beckham - Guti - Gravesen - Robinho
Zidane (Cassano, Baptista)
Soldado

pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.01.14 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no morale po meczu z Athletic sa napewno bardzo wysokie, gracze moze sie troszke dowartosciowali i uwierzyli wkoncu w siebie. licze na dobry mecz w wykonaniu Real no i oczywiscie zwyciestwo. chcialbym tez zobaczyc przynajmniej jedna bramke Robinho Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Uno
GFX Team
GFX Team

PostWysłany: 2006.01.14 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ten meczyk , myśle że po udanej potyczce w pucharze podskoczyły chłopakom morale , poczuli że potrafią wygrywać i powalczą o 3 pkt z dość mocną Sevillą. Ramos - Mejia taki środek obrony by mnie ucieszył . Do kompletu Cicinho i Carlos choć R.Bravo też jest bardzo dobrym zawodnikiem. Na defensorze Guti ( który ostatnio jest w szczytowej formie) i Helguera - myśle że dobrze by sie uzupełniali. Licze że będzie to debiut Cassano i oby był udany. Strzeli gola - będzie moim bogiem , poświęce 30zeta i kupie koszulke na pobliskim rynku z jego nazwiskiem..Powiesze ją na ścianie i będe co wieczór sie do niej modlił.. No Fantantonio czy Twoja koszulka zawita na mojej ścianie w miejsce Soldado ? 8)
Obstawiam 2:0 Strzeli Robinho i Antonio.. ewentualnie Cicinho

Ostatnio zmieniony przez Uno dnia 2006.01.14 11:09, w całości zmieniany 1 raz

Barman19
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.01.14 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wygranej z zthletic nawet w dobrym stylu mysle ze real pokona Seville.Obstawiam 2-0 oczywiscie dla nas Very Happy .Tylko zeby chlopaki za bardzoe nie uwierzyli w siebei po latwym zwyciestwie choc to doswiadczenie gracze wiec chyba powinnnismy byc spokojni .HALA MADRID

Powrót do góry
pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.01.14 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musza w siebie uwierzyc, ze stac ich na zwyciestwa i latwe wygrane, tak jak bylo to kiedys. jesli beda pewni swoich umiejetnosci i beda wierzyc w siebie, to bardzo dobrze, bo ostatnio morale druzyny nie byly za wysokie.

Powrót do góry
assurbanipal
caudillo

PostWysłany: 2006.01.14 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bedzie mecz prawdy, ktory odpowie nam na pytanie czy wynik z Baskami byl tylko przypadkiem, czy moze forma Realu wzrasta. Ja wierze w ten drugi wariant i obstawiam wynik 3:1 po 2 golach Robinio i jednej Cassano.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2006.01.14 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sevilla gra bardzo dobrze w obronie co świadczy, że stracili tylko 14 bramek wtym sezonie (mniej niż Barcelona). Cięzko bedzie coś strzelić, ale myśle, że Robinho i Cassano coś ustrzelą. Ostatnie wysokie zwycięstwo może pozytywnie wpłynie na naszą drużynę i zagramy bardzo dobry mecz. Obstawiam 2-1 Smile

Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.01.14 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też dam 2-1 licząc na asystę Beckhama, a strzelcy..hm na pewno Robninho i Soldado, tylko nie wiem który odda ostatniego gola. I zgadzam się z assurbanipalem, dla mnie będzie to mecz prawdy, choć wątpię w przypadki kiedy wygrana pada po 4 golach Rolling Eyes To było coś więcej niż fart... Real wziął się do roboty i dobrze, może jednak uda nam się zbliżyć do Barcy Smile

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2006.01.14 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Lopez Caro powinien zacząć z dwójką napastników Robinho - Baptista. Prowadzimy - wchodzi Cassano, Remis - Soldado Very Happy O porażce nawet nie mówię, bo Real nie może przegrywać Very Happy

assurbanipal
caudillo

PostWysłany: 2006.01.14 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheila, szczegolnie jak sie meczu nie ogladalo to mozna tak sadzic Very Happy Bedzie to mecz prawdy bo Sevilla to druzyna z czołowki ligi i bvedzie na dodatek zdeterminowana. W pucharze odpadla z niskonotowanym Cadizem, z ktorym przegrala 2:3 a u siebie nie potrafila strzelic nawet 1 gola i awansowac.
Mam pytanie, gdyby Real wygral powiedzmy z Pscinem Dolnym 8:0 to tez swiadczyloby o wzroscie formy? Nie znaczy to ze Baskow porownuje do jakiejs tam porowincjonalnej druzyny, ale o ich motywacji w meczu pucharowym nie bede wspominal Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.01.14 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie ciekawie. W końcu "Bestię" i Ramosa mamy z Sevilli. Na pewno będą się chcieli dobrze zaprezentować przed byłymi kolegami z drużyny. Obstawiam 2-0 dla nas po golach właśnie Baptisty i Ramosa Very Happy

Powrót do góry
eFCeBik
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.01.14 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze jak sedzia nie bedzie uznawac realowi goli strzelanych reka lub ze spalonego, to sevilla odprawi z kwitkiem real do 0

Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.01.14 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zagra Ramos i Baptista w pierwszym składzie to powinni być podwójnie zmotywowani do tego meczu. Sevilla to klub, który wypromował ich w Hiszpanii i trafili do lepszego klubu.

Julio ostatnio gra bardzo nieskutecznie i źle. Jeśli w spotkaniu przeciwko swoim byłym kumplom poprawi skuteczność to może coś ustrzeli.

Jeśli od początku zagra Cassano to zarazem będzie jego debiut w barwach królewskich i trzymam kciuki, żeby był udany. Smile

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2006.01.14 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damian, ty czytasz co piszesz w ogóle? Same oczywistości, żadnych własnych obserwacji, żadnej faktycznej treści.

Kamil176 napisał:
I znów nie zdążyłem założyć tematu o meczu :/

Tragedia, nie?

Tradycyjnie jestem dyżurnym pesymistą i stawiam na remis.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: