Real Madryt - Sevilla FC
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2006.01.16 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli Smile

widać predzik nie należy do nich Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.01.16 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygramy ten meczyk, na luzie. Betis będzie chciał oszczędzić siły na lige, bo słabo grają w lidze. My mamy szeroką kadre i głód sukcesu.

Chciałbym aby zagrał już Cassano, niech pokaże że Perez nie popełnił błędu wyciągając do niego dłoń !!!

Atak Soldado - Cassano, tak powinniśmy zagrać, reszta bez zmian i spoko wygramy !!!!

Hala Madrid !!

Powrót do góry

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.01.17 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego wyzej, jakbys chcial wiedziec to rozmawiamy tu o meczu z Sevilla a nie Betisem Sevilla [*]. Poza tym bardzo cieszy mnie tak wysokie zwyciestwo i moze troszke rozpala plomyk nadzieji. A i tak uwazam ze najgorsze przed nami - Arsenal :/

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.01.17 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Arsenal to będzie chyba nasz największy koszmar w sezonie Confused Noi podglądniemy formę Ashleya, jeśli tam jeszcze będzie Very Happy Poza tym bardzo chciałabym wygrać, nie tylko z powodów oczywistych jakim zazwyczaj jest wygrana - punkty, niepunkty i te sprawy. Chodzi mi o coś innego Rolling Eyes
W lutym 2003 roku Manchester United (z Beckhamem jeszcze) przegrał u siebie 2:0 właśnie z Arsenalem, po czym Ferguson kopnął niby buta leżącego w szatni, który ugodził Davidka w oko... Beckham własnie wtedy postanowił, ze na 100% nie zostanie w ManU ...
Teraz niech pokaże, że potrafi im dokopać i niech Sir Alex zobaczy co stracił... :
Helga napisał:
a"]Poza tym bardzo cieszy mnie tak wysokie zwyciestwo i moze troszke rozpala plomyk nadzieji

u mnie nie troszke, lecz bardzo, dwa czterobramkowe zwycięstwa to zapowiedź powrotu formy Smile

Powrót do góry
assurbanipal
caudillo

PostWysłany: 2006.01.17 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem to bedziem mial raczej Arsenal, bo Królewscy nie zwykli przegrywac na wyspach. Ostatnio bolesnie przekonał sie o tym twoj MU i zelfix, ktorzy byli wtedy uwazani przez media za najlepsza druzyne globu, a Real pokazał im miejsce w szyku.
PS. Kurcza mam nadzieje, ze Lopez Caro po meczu z radosci kopnie butem i uderzy zelfixa w palnik....ten sie obrazi ..... i odejdzie do Aston Villi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.01.17 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadzieja matką głupich assur.
Ale jeżeli z powodu takiej nadzieii to ja moge byc głupi

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.01.17 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif napisał:
Nadzieja matką głupich assur.

...lecz każda matka kocha swoje dzieci Smile

assurbanipal napisał:
Problem to bedziem mial raczej Arsenal, bo Królewscy nie zwykli przegrywac na wyspach.

Tak, ale wtedy śmiało mówiono na Real "królewscy" czy też "najlepsza drużyna świata". Dziś oba pojęcia mijają się trochę z prawdą, więc Arsenal może być dużym zagrożeniem :].

Powrót do góry
assurbanipal
caudillo

PostWysłany: 2006.01.17 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif a ja się tak rozmarzyłem. Very Happy
Sheila, a kto by nie był teraz zagrozeniem z druzyn rozstawionych przed losowaniem?
Arsenal zawsze jest wychwalany pod niebiosa (ja nie wiem dlaczego?), a nastepnie w CL dostaje baty. Ile to razy nie wyszli nawet z grupy, choc w lidze byli w formie o niebo lepszej niz dzisiaj. Wiem, ze masz sentyment do Anglii i jednego Anglika Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.01.17 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheila, Real był, jest i będzie 'Królewski' i forma, czy miejsce w tabeli nie maja tutaj zadnego znaczenia...

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2006.01.17 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wlaśnie chciałem napisać, nie wiem kiedy dokladnie, ale z pewnościa dawno bardzo, do Realu przylgnęło określenie 'Królewski klub z Madrytu'. To jest niezmienne.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.01.17 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RM.pl napisał:
Dokładnie 29. lipca 1920 roku z rąk króla Hiszpanii, Alfonso XIII Madrid Club de Futbol otrzymuje tytuł królewski "real". Od tegoż momentu rodzi się Real Madrid Club de Fútbol, z tą nazwą występujący po dziś, z nie na darmo używanym przydomkiem -"Królewscy".

Amen.

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2006.01.17 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o prosze, i wszystko jasne, Królewscy Smile

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2006.01.17 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już gadamy o Arsenalu, to jeśli utrzymamy formę z meczu z Sevillą i jeśli nawet Arsenal będzie miał taką formę jak ost. co wygrał 7-0, to i tak powinniśmy przejść Wink. Jestem optymistą, a w ogóle to chyba był najłatwiejszy przeciwnik na jakiego mogliśmy trafić (no może jescze Milan, bo coś ostatnio u Nich cienko z formą). Już się nie mogę doczekać tego meczu. Jeszcze ponad miesiąc, nieeeeeeee :(.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.01.17 20:51    Temat postu: Ocena Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że swietny mcz rozegrał Cicinho którego to był debiu w pierwszej 11 i uważam że grał świetnie te jego rajdy jest strasznie szybki tak samo Ramos kilkokrotnie ratował nas przed utrata bramki o Zidanie i Gutim nie wspominam bo co tu dużo komentować grali poprostu Galaktycznie jeszcze świetne zawody rozegrał Beckham który oddał kilka strzałów i dobrych podań mimo iż Robinho obniżył loty i tak grał świetnie trzeba też pochwalić Gravesena który grał dobrze klepką i dobrze podował oraz dobrze grał w formacji defensywnej i uważam że słabo zagrał oczywiście ten który nas do tego przyzwyczaił czyli Baptista oraz Soldado który wszedł miał akcje sam na sam ale sie zamieszał. Reszta zawodników grała na dobrym poziomie !!! I to na tyle !!!!

Powrót do góry

Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.01.18 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manitou napisał:
Sheila, Real był, jest i będzie 'Królewski' i forma, czy miejsce w tabeli nie maja tutaj zadnego znaczenia...

Wiem, bo sama często zamiast Real używam "Królewscy" ; "Galaktyczni", ale w moim poście chodziło mi o znaczenie tego słowa... Królewscy..najlepsi, niepokonani...co dzisiaj raczej nie można powiedzieć...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: